0 oy
320 göst.
Diğer kategorisinde (51 puan) tarafından
arkadaşlar meraba hamileyim sözde ama mide bulantıları olmuyo perşembe günü hastaneye gidecem internetten biraz araştırma yaptım kimyasal gebelik olabilir diye korkuyorum hamile olupta mide bulantısı olmayan var mı 

19 Cevaplar

0 oy
(7,119 puan) tarafından
Kac haftalıksin canım . Bir de her gebelik de bulantı,kusma olacak diye birşey yok ki.
(51 puan) tarafından
benm tahminime göre 7 ama doktor bişi demedi
-Reklam-
0 oy
(2,849 puan) tarafından
Ne kadarlık hamilesin canm bnde kimyasal gebelik yasadim 
(51 puan) tarafından
Bilmiyorum ki tahminen 7 haftalık ama doktor bişi demedi
(2,849 puan) tarafından
Yok canm korkma her gebelikte mide bulantısı olcak die bisey yok Ayrıca mide bulantıları 7 8 hastalıktan sonra basliyo bnm ole olmuştu belkide senin hic baslamiycak bilemezsin
(51 puan) tarafından
İnşallah ama çok korkuyorum
0 oy
(184 puan) tarafından
Benimde hiç olmadı canım endişelenme her bünye aynı değil 
(51 puan) tarafından
başlarda sadece mide ekşimesi oluyordu şimdi geçti korkuyorum ya 5 yıldan snra pozitif gördüm
(184 puan) tarafından
Canım 2 tane bebişim  var ikisinde de mide bulantısı olup kusma falan olmadı stres yapma
0 oy
(75 puan) tarafından
hiç korkmana gerek yok iki cocugumda da hiç bulantim olmadı çok rahat bir hamilelik ama üçüncü de aşırı şekilde mide bulantısı çektim çok zordu yani ne güzel miden bulanmiyor tadını çıkar Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 
(51 puan) tarafından
aminnn allah razı olsunn
0 oy
tarafından
Yok kız ben hiç bulantı baş dönmesi yaşamadım gören beni sen nasıl hamilesin derdi ne canım bişey istedi ne midem bulandı öyle geçirdim sadece öğün atlarsam başım dönüyordu o da tansiyon düştüğü için o kadar 
(51 puan) tarafından
ben de başta mide ekşimesi oluyordu şuan geçti ama
tarafından
O başka bişeyden olmuş olabilir mide yanması genelde son aylarda çok olur. Kuzum içini ferah tut kötü şeyler düşünme
(51 puan) tarafından
İnşallah dedğin gbidir
0 oy
(2,853 puan) tarafından
kiz allahindan ne istiyon daha ne guzel iste
(51 puan) tarafından
ya korkuyorum aslında ondan dolayı
0 oy
(2,043 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Bhcg yi iki gün arayla takip ettin mi? Kimyasal gebeliği niye getirdin şimdi aklına :) şanslı bir gebesin işte :D

(51 puan) tarafından
beta hcg yüksek çıkıyo netten biraz arastırdım orda da değişik şeyler söylüyor ondan
0 oy
(274 puan) tarafından
Benim kuzenim ne midesi bulandı ne halsizlil ne de çatlağı oldu karnı da benimkinin iki katıydı bazıları şanslı benim 9 ay boyunca midem bulandı 
(51 puan) tarafından
bnmde sanki hafiften başladı çatlamaya
0 oy
tarafından
Herkezde mide bulantısı kusma olacak die bisey yok hatta bi annede 2 gebeliğin belirtileri bile farklı olabilio
(51 puan) tarafından
haklsınız telasımı hoş görün ilk gebeliğim 5 yıldan sonra insan ister istemez korkuyo
0 oy
tarafından
İlk hamileliğimde bulantı kusma bilmem. İkinci hamileliğim Daha 5 haftalığım ama bulantı mahvetti. Bulantı kusma olacak diye bişey yok telaş yapma inşaAllah
(51 puan) tarafından
inşallah cnm sağoll
0 oy
(7,096 puan) tarafından
Canim illa her hamile sanci cekecek migdesi bulancak diye bisiy yok ki ne tanidiklarim var anam hamile olduklari supheli valla hic bir sikayetleri yok korkma olabilir yabi 
(51 puan) tarafından
inşallah dedğin gibidir
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Her hamilelikte olmazki kişiden kişiye değişir 
(51 puan) tarafından
korku oldu içimde ondan dolayı
0 oy
(10,831 puan) tarafından
Kiz 26 haftalık hamileyim hiç mide bulantım olmadı ama diğer hamileligimde olmuştu bak 
(51 puan) tarafından
hade yaa
0 oy
tarafından
Ben 9ay hiç bulantı yaşamadım canım olmayabilir bulantı korkma 
(51 puan) tarafından
inşallah
0 oy
tarafından
Illa bulantı olcak diye şart yok. 9-10 haftadan sonra bulantı olabilir
(51 puan) tarafından
hayırlısı inşallah
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Benim 10 11 Haftadan sonra basladi bulantilarim daha 7 sanirim erken yani
(51 puan) tarafından
öylee
0 oy
(1,772 puan) tarafından

Hiç midem bulanmadi çok şükür herkesin hamileliği bir değildir bazen unutuyodum hamile olup olmadığımı anca karnım büyüdü de hatırlıyorum :)

(51 puan) tarafından
ne güzel bende korku var aslında ya hamile değilsem ya boş sa diye ondan telaşlandım
(1,772 puan) tarafından
Rabbim gönlünden geçeni nasip etsin inşallah vardır canım
(51 puan) tarafından
İnşallah cnm sağol
0 oy
(2,025 puan) tarafından
Benim bulantılarım 8.haftada başladı amam bulanmasın ne güzel işte ya boğazım kanardı kismaktan yeni yeni rahatladım 
(51 puan) tarafından
anladımmm korkuyom ondan

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 21 göst.
9 Ekim 2023 Aile kategorisinde Deryaa24 (145 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 44 göst.
1 Şubat 2023 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,994 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 210 göst.
3 Mart 2021 Diğer kategorisinde Ayzasl (4,209 puan) tarafından soruldu