0 oy
642 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
Kızlar dikkat ediyorum da biri kaynanadan eltiden görümceden yana bi sıkıntı yaşasa sessiz kalıp sinir olsa ağlayıp buraya yazsa diyorsunuz ki şunu deseydin bunu deseydin niye sessiz kaldın kendini ezdirme falan ama bi başkası böyle böyle oldu hakkımı savundum şunu dedim şöyle yaptım dese ayıp etmişsin neden böyle dedin diyorsunuz bence bi karar verin artık insanlar haklarını savunsun mu savunmasın mı? Bi atasözü vardır gerçekten çok doğru toplum içinde eşekk kuyruğu kesilmez kimi uzun der kimi kısa der. 
notu ile kapatıldı: Tartışmaya açık.

9 Cevaplar

+1 oy
(22,071 puan) tarafından
Kiz burdaki her yorumu ciddiye almicam bazilari sırf artı almak için yorum yapiyo malesef öyleleri cok :D
tarafından
Gerçekten öyleler ama aynı kişiler hep gerçekten çok saçma
-Reklam-
0 oy
(114 puan) tarafından
Sussan Zarar susmasan zarar 
(114 puan) tarafından
Derler.... yaranamazsin
tarafından
Kesinlikle kimseye yaranamıyoruz
(114 puan) tarafından
Gecen bir kardeşimiz burda fal atmış kahve. Bilenlerden yorum beklemiş. Herkes kadını bir lince başladı anlatamam. Dayanamadım bende anasını satayım sanki sizler arkadaş ortamında altın gününde ya da en bası ti fal uygulamalarında hiç mi fal baktırmadınız da bu kardeşimizi linç ediyorsunuz bırakın bu ayakları dedim herkes beni artıla di :) bir kişi değişik yorum yalti ona da kess yazdım sustu çoğu yazmak için yazıyor.
tarafından
Gördüm onu. Herkes sanki kendi mükemmelmiş gibi davranıyor
(114 puan) tarafından
Haklisin con
0 oy
tarafından
Konuya göre davranıyoz herkesin tartisma konusu farklı oluyor sonuçta :D 
tarafından
Konuya göre mi bence aynı konu çoğu aymı şeyleri yaşayıp cevap veren insana ayıp ettin deniliyor aynı şeyleri yaşayıp sessiz kalana niye sustun deniliyor
0 oy
tarafından

İkii ucuda bokluuu değnek 

tarafından
Aynen öyle abla
0 oy
(4,135 puan) tarafından
Herkes kendine yakışanı yapar ...!
tarafından
Evet canım aynen öyle
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Aynen öyle !
tarafından
Malesef öyle
0 oy
(344 puan) tarafından
okadar haklısınız ki kelimler kifayetsiz kalır o derece haklısınız....
tarafından
Evet postunu kapatırlar belki ama içimde kalmadı söyledim oh
(344 puan) tarafından
Haklisin valla insanlar bazıları aşırı dengesiz ve buyuzden anlamakta insan zorlanıyor aşırı haklisin aslında bu postun da ama anlamalarını beklemiyorum sizi zaten anlasalar kapatmazlardı zaten diye dusunuyorum
tarafından
Kapanacağını biliyodum zaten başlıkta da belirttim çünkü burası öyle bi yer
(344 puan) tarafından
Evet haklisin
0 oy
(2,891 puan) tarafından

Aynı kişiler mi söylüyor aynı şeyleri ona dikkat ettin mi Çünkü ben kimsenin yorumunu okumuyorum kolay kolay O noktaya merak ettim açıkçası bana göre kimse sessiz kalmasın Gerçi daha şimdiye kadar kimseye de sen ayıp etmişsin diye yorum yapmadım ama:))) ben 5 sene sessiz kaldım kaynana karşısında kaynata karşısında hiç konuşmadım saygısızlık etmedim ama inan bana değmiyor susup içine içine dolduğunla kalıyorsun susup her denileni yapınca Hora falan geçmiyoruz kıymete falan binmiyoruz  bilin istedim

tarafından
Kuzum ciddiye almıyorum tabi ki burda kimsenin adını bile bilmem hatırlamam yani ama insanlar burda bi derdini paylaşıyor anlatıyo neden böyle yapıyolar anlamış değilim
(2,891 puan) tarafından
Herkes ciddiye almıyor ki dalgasına yazan dalgasına giren de çok yani sana faydalı kısmını alıp gerisine fazla takılma 2,5 yıldır falan buradayım Ara ara girer çıkarım insanlar sürekli değişir ama tavırlar Hiç değişmez Boş ver fazla takmamak lazım
tarafından
Ne zaman bu kadar kötü olduk toplum olarak insan buna üzülüyor işte
(2,891 puan) tarafından
Hep kötüydü aslında ama paylaşılmıyordu  boş ver gerçek hayatımızda o kadar çok sıkıntımız var ki sanal falan benim takacağım son şey her gün yüz yüze Bakmak zorunda kaldığımız insanlar bile bu kadar kötülük yaparken elin kızından oğlundan iyilik beklemiyorum beklersem boşa Beklerim çünkü
tarafından
Çok doğru canım haklısın neler Görüyoruz millet anasından babasından kötülük görüyo
0 oy
tarafından
Simdi bazilari daha once post aciyor kaynanam oyle iyi kaynanam boyle iyi diye anlatiyor sonra kaynanasi bianda kötü oluyor ben onlara laf ediyorum sadece. Yoksa valla ne kaynana ne severim ne gorumce :D
tarafından
Kuzum kimsenin postunu takip etmiyorum öyle bi durum görsem ben de haksızsın derim ama bazıları aynı durumu yaşamayan a kişisi cevap vermeyince neden sustun diyo b kişisi cevap verince ayıp etmişsin neden konuştun diyo
tarafından
Onlar yorum one ciksin diye bence ya, her postta var cunku oylesiii
tarafından
Bilmiyorum artık neden ama çok saçma

İlgili sorular

+20 oy
38 cevap 1,556 göst.
12 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde gamzeozbk58 (1,837 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 433 göst.
29 Mart 2020 Diğer kategorisinde Melekkk (9,936 puan) tarafından soruldu
0 oy