0 oy
699 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (44 puan) tarafından

Yuzunde de var ama bu kadar deyil ...

image

8 Cevaplar

0 oy
(277 puan) tarafından
Benim kızımn yüzünde çıkıyor bazen ama seninkiyle aynı mi bilmiyorum.ama sonradan geçiyor sıcaktan olmuş olabilir mi acaba yada bişey mi alerji yaptı 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Alerjik olabilir canim bende yumurta yedigim zaman oglumda boyle oluyo
(44 puan) tarafından
Bnde yumurta yiyorum her sabah ama bi iki gunden beri var bnmkinde
tarafından
Alerjiktir buyuk ihtimalle gozet bakalim bi sut ve sut urunu yiyip iciyosan onu kes yada bi hafta yumurta yeme dene bakalim bi belki seninde oyledir
0 oy
(157 puan) tarafından

Benim kızım 4 aylık kafasında ki konağı ilk böyle çıkmaya başladı sivilce gibi duruyordu sonra konak oldu belki seninki de öyle olur 

0 oy
(338 puan) tarafından
Canim sicaklamis olabilir sikinti dökmüş gibi
0 oy
tarafından
Benim bebişimde de çıkıyor bazen yüzünde ve kafa kısmının birazında da, bu kadar yoğun değil ama alerjik sanırım. Yumurtayı fazla yiyince ve çilek reçeli yediğimde kızarıyor gözlemlediğim kadarıyla. Domates vs alerji yapabilecek değişik bişey yediyseniz bir kaç gün içinde ona tepkidir. 
0 oy
(413 puan) tarafından
Benim kizimda da var bu kadar sık yogun degil ama kafasinin heryerinde ufak sivilceler gibi yuzunde de var galiba alerjik canim cilek domates yumurta süt fistik ceviz bunlardan yediysen yapabiliyomus bende anlamaya calisiyorum neyden olduğunu 
0 oy
(373 puan) tarafından
Kiz bebis uykudan kalkinca başı terliyormu?ilk ona bak canim allerjikde ola bilir yediklerini gozlemle hem alerjik olsa yanaklar kizarir bildigin.vucuduna da nazar yetir bak baska yerinde varmi?
(44 puan) tarafından
Terliyor evet bnde ondan olucani dusunuyorum ama bilmiyorum baska bi yerin de yuzunde tek tuk var
(373 puan) tarafından
Sicakdan ola bilir canim
0 oy
(78 puan) tarafından
Ilk doğduğunda bebgimin yuzunde heo bundan olmustu muhtemeln sicaktan kuzum kendiliğinden geciyo yikandikca

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 221 göst.
24 Ocak 2023 Aile kategorisinde Pasaninannesi44 (492 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 85 göst.
0 oy
4 cevap 92 göst.
13 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zuhalll (736 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 481 göst.
19 Mayıs 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,368 soru

11,292,925 cevap

34,711 kullanıcı

...