0 oy
332 göst.
Aile kategorisinde (9 puan) tarafından

Selamun aleykum hanimlar kizim 4 aylik ve hamileyim galiba emin deilim eger hamileysem eltilerim cok uzerime geldiler kizin ilgisiz kalacak yazik degilmi bebegine bizim sana yazigimiz gelmiyor bebegine geliyor diyolar gercekten de kizim ilgisiz mi buyur gelisimini etkiler mi 2 cocuk ? :(

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Cok erken olmus tabiki cok etkilnck  en ilgi isteyn zamnina denk gelmis ama yaock bisey yok olan olmus 
-Reklam-
0 oy
(2,550 puan) tarafından
Sen zorlanirsin ama bebegin küçük sen annesin ikisinede gerekli ilgi ve alakayı gösterebilirsin onlar resmen sana psikolojik baskı yapmış allah yardım olsun kulaklarını kapat geç 
(9 puan) tarafından
Kapattim cnm Allah razi olsun  napayim kizimi dusunuyorum annelik demek fedakarlik demek nasil olsa kizim etkilenmesinde ben zorlanayim
0 oy
(27,336 puan) tarafından

Eltilerine ne hamileysem hamileyim size ne desene 

Niye ilgisiz büyüsün ikiz gibi büyürler ikiside ne guzel hakkında hayırlısı olani iste.

(9 puan) tarafından
Degil mi  cok saol icime su serptin
(27,336 puan) tarafından
Ikiz doğmuşsun gibi dusun kotu dusunme
0 oy
(14,081 puan) tarafından
Sende cvbi yapıştırsaydin ya ALLAH vermiş deseydin ben ikisine de gül gibi bakarım deseydin onların altında kalmasaydın 

Vee ben anlamıyorum bu milletin dediklerini RABBİM nasip etmişse bi şekilde de bakılıyor sanır veriyor rizk veriyor her şeye şükür Elhamdülillah ☝️
0 oy
tarafından
Çok erken ama nasibi varmış demek hayırlısı olsun
0 oy
(15,835 puan) tarafından
Kizim 3 aylikken oğluma hamile kaldım. Ikisine de ilgisiz bırakmıyorum. Sen kimsenin dediğine bakma 
0 oy
(6,811 puan) tarafından
Hamileyim galiba derken
0 oy
(961 puan) tarafından

Canım ikiz bebekleri olanlarda öyle ilgileniyor çok dert etme ikiz gibi büyürler sen başkasının dediğine de bakma :angry: gereksiz kuruntu yaptırmışlar sana zorlanırsın ama inşallah yaparsın 

0 oy
(12,773 puan) tarafından
Onlara neymiş onlar mı bakacak sanki hiç de ilgisiz büyümez merak etme iksii bir buyur hayırlısı olsun 
0 oy
(13,891 puan) tarafından

ikiz gibi büyüyürsün eltilerini ilgilendirmez eşinle seni ilgilendirir sadece

0 oy
(3,136 puan) tarafından
Yaa onlara ne oluyor doğuracak bakacak olan sensin. Ikiz üçüz bebeği olanlar nasıl yapıyor acaba ikisindem biri ilgisiz mi kalıyor. Bunları da ikiz gibi düşünürsün o şekilde büyültürsün. Milletin lafına bakarsan iğne ucu kadar şeyi bile çok abartırlar 
0 oy
tarafından
Farz et ki ikiz bebeğin var ikiz anneleri ayırt ediyor mu yafa ilgisiz mi bırakıyor birini anne isterse herşeye yeter canım üzülme sana öyle söyleyenlere de cevabını ver altında kalma
0 oy
(13,613 puan) tarafından

Galiba miiiiiiiiii:woot:

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 189 göst.
26 Şubat 2021 Aile kategorisinde Elifgeylani (204 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 73 göst.
21 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Bakiderya (1,174 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 290 göst.
13 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Elifgeylani (204 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 724 göst.
24 Eylül 2019 Diğer kategorisinde ❤Prensesimin Annesi❤ (225 puan) tarafından soruldu

377,941 soru

11,312,702 cevap

34,746 kullanıcı

...