0 oy
3,687 göst.
Diğer kategorisinde (52 puan) tarafından

Kızlar 1 yıllık evliyim gurbetteyim kaçarak evlendim hamile kalınca üniversiteyide dondurdum. Çok yalnız hissediyorum kendimi hiç arkadaşım yok öyle kafamı dağıtıp ilgimi çekebilecek uğraşlarımda yok eşim saolsun destekçim artık neredeyse çamurdan arkadaş yaoacak bana o kıvama geldi ne yapsamda mutlu olsa bu kız diye uğraşıyo onuda eve hapsettim hep o a sarıyorum sıkıntıdan. Ben arkadaşa önem veririm ama bi tane bile yok. dışarıdan çok soğuk mu duruyorum acaba diye kendimi sorgulamaya başladım. Ya da bu devirde herkes mi böyle :( Bu durum beni çok üzüyor sıkıntımı derdimi paylaşacak kimsem yok bi burayı biliyorum ama ulu orta herşey her sorun yazılmaz burda da  Keşke biraz yüzüm gülse arkadaştan yana. 

57 Cevaplar

0 oy
(3,921 puan) tarafından
Ben arkds olrum sana kiz skma canini :)
(52 puan) tarafından
teşekkür ederim (: valla cidden artık kendimi dinlemekten kafayı yemek üzereyim kimsem yok.
(3,921 puan) tarafından
Canim benim
(29 puan) tarafından
Ailenle konusmuyomusun
(494 puan) tarafından
Bende olurum kız sana yaz özelden bana devamlı derdini anlat dinlerim sıkma canını ben 11 senelik evliyim ailen yanımda maçına rağmen arkadas çok ayrı oluyo bilirim bi çay kahve yapıp çağıran aniden gelen arkadaş çok güzel oluyo bnmde oyle yok malesef kimse aklıma yatmiyo
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canm benm de hiç arkadasm yok ama sorun etmiyorm internetten hep dizi falan bakiyorm belgesel izliyorum. Sevcegn biseyler illa ki vardır ya
(1,713 puan) tarafından
Canım bende sen gibiydim. Can sıkıntısından patlayacak gibiydim hiçbir arkadasım yok. 13 gün oldu dogum yapalı inan vakit nasıl geciyor şimdi anlamıyorum bebek dogunca sende aynı olursun bebegin karnını doyur altına bak üzerini degiş uyusun DİE bekle evin işi yemek camasır bulasık derken bir bakmıs mısın aksam olmus. Doguma az Bi zamanın kalmıs. Bebegimi küçük arkadasım benim DİE seviyorum esim gülüyor. Hem oglum hem arkadasım benim o diyorum. Sende öyle olursun
(52 puan) tarafından
inşallah çok teşekkürler. Doğuma gün sayıyorum
tarafından
Bnde aynı sizin gibi düşündüm bebeğim bana arkadaş olur kafa dagitirim toparlarim kndimi dedim .. bebeğimi kucağıma almak nasip olmadı kalbi durdu .. şimdi tekrar sar başa mi olacak diyroum kndi kndime ... Hamilelik zordu ama o duyguyu yaşamak bile güzeldi .. döndüm geri başa hemde tedirginliklerim artarak
tarafından
Kaçıncı haftada kalbi durdu canm? Benm 34.haftada kalbi durdu preeaklampsiden dolayı asiri korkuyorum aynı şey olacak diye smdi 26 haftalık hamileyim. Allah nefes almayı nasip ettiyse alacak canm, endişeye gerek yok. Ben böyle teselli oluyorm. Hamilelik sabır işi. Allah sağlıkla kucağımiza almayı nasip etsin inşallah
tarafından
Aynen sabır işi canım Rabbim hayırlısını versin herşeyin... 3 aylığa yaklasmistik canm .. bebeğn gelişimi iyiyken birden noldu bilmiyorum ..
Preeaklampsi ne demek canm .. inan bnde tedirginim daha yeni atlattım sayılır ..
0 oy
(44,603 puan) tarafından

Bende oluruuuuuummmm:)<3<3

tarafından
Banada olsana kiz ☺️☺️☺️
(44,603 puan) tarafından
Olmammi kizz abooo ask olsun zaten arkadasiz burda ilknurum❤
tarafından
Canım benimmmm❤❤❤❤❤
(44,603 puan) tarafından
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
0 oy
tarafından
Nerde yasiyorsun canimm
(52 puan) tarafından
erzincanda canım
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Keske uni.dondurmasaydin insan cok bunaliyor tek basina
(52 puan) tarafından
mecbur kaldım final haftamda midemden  hastahanelik oldum
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Yanlız feğilsin kuxum 3 yılfır evliyim ve ne bir komşu ne bir arkadaş var çevremde
(52 puan) tarafından
gerçekten çok içler acısı bi durum eşim acımaya başladı halime. Ben çok önem veririm arkadaşlıklara
(5,311 puan) tarafından
Valla kuzum ven açıktan üni okuyorum biraz onla oyalanıyorum birde çocukla nerde yaşıyorsunuz
0 oy
(119,073 puan) tarafından
Gurbetligin dibini yasiyom benimde kimsem yok bunalima girme gel arkadas olalim 
(52 puan) tarafından
valla öyle bu şehırde okuyordum zaten burda tanıştım 1 senem kalmıştı şuan ailem çok taraftar olmadı ama evlendim mutlu olmasına  mutluyumda kimsem yok
0 oy
tarafından
bi arkadas akrabadan sa derdimi sikintini buraya anlat kimseye guvenilmiyor .  keske hic arkadasim olmasaydida esim yanimda ollsaydi benimle konussaydi akli fikri disari ya cikmak . 
(52 puan) tarafından
kimseye güvenemiyorum ki zaten. Eşim çok şükür yanımda
tarafından
cok sukur canim
0 oy
tarafından

Istanbuldaysan arkadaş olurum sana :D

(52 puan) tarafından
erzincandayım ya
tarafından
Kız erzincanın neresi
(52 puan) tarafından
merkez canım mengüceli
tarafından
Benim de eşim erzincanlı merkezde evleri var yini yapılan araştırma hastanesine çok yakin
(52 puan) tarafından
bizimde çok yakın kamu lojmanları
0 oy
tarafından
Arkadaş olsa bile pandemi var hamilesin kimseyle görüşmemen gerekir. Ay bi de bebek doğunca inan arkadaşa ayıracak vaktin olmaz
(52 puan) tarafından
gün sayıyorum zaten bebeğe
(421 puan) tarafından
Aynen en mantıklı yorum :) valla bebekten ne arkadasa ne baskasina vakit bulamazsin zaten
0 oy
tarafından
Benim de hic arkadasim yok canim. Oglum olunca arkadas oldu bana. 

Hem ben sana arkadas olurum
(52 puan) tarafından
çok teşekkürler benimde bir oğlum olacak inşallah
0 oy
tarafından
Biz varız :) 
(52 puan) tarafından
teşekkür ederim (:
0 oy
(1,777 puan) tarafından

Bebeğin doğsun hele bütün gününü o dolduracak merak etme:angel:

(52 puan) tarafından
inşallah ya
(1,777 puan) tarafından
Tuvalete gidecek zaman bile bulanayacaksin demedi deme uyumak ıstiyorum diye ağlar olacaksin :D
0 oy
(501 puan) tarafından
Yeni bi sehire geldiysen ve hic akraban filan da yoksa cevre yapabilmen icin calisman ya da bi kursa filan gitmen ya da cocugun olup onu bir krese vs.goturmen gerekiyor yoksa zor oluyor gercekten cunku artik komsuluk filan da yok ozellikle buyuk şehirlerde.Allah yardimcin olsun insallah iyi insanlarla karsilastirsin ama bak ne kdr sanslisin esin destek oluyormus
(52 puan) tarafından
haklısın şehir küçük ama insanlar yobaz
0 oy
(5,292 puan) tarafından
Nerede oturuyorsun cnm vla bnde gurbetteyım kımse yok yaa 
(52 puan) tarafından
erzincanda canım
(5,292 puan) tarafından
Doğudasın :) bnde ağrılıyım ama İstanbula gelin geldm
(52 puan) tarafından
ben maraşlıyım normalde
(5,292 puan) tarafından
Uzağa gelin gelmşsn cnm  vlla bnmde hiç arkadşm yok eyer hamile olmasaydım çalışırdım teksl yada fabrikada bnde üniversite dondurdum şuan bşka bölüm okuyorum dışardan
0 oy
(1,265 puan) tarafından
Arkadaşı ne yapacan  kız esimle birbirinize oluyorsaniz  gerisi bosss sen gel buraya takil hiç canım sikilmaz bize herseyini anlata bilirsim zaten kimse kimseyi tanımıyor 
(52 puan) tarafından
eşim iyi çok şükür hiç sorunum yok. aksine destekçim. Teşekkür ederim canım buraya ilk defa böyle bişey yazdım hep hamilelikle ilgiliydi sorularım
(1,265 puan) tarafından
Çok eglenceli burası canım  
0 oy
(161 puan) tarafından
Kız oluruz arkadaş biz seninle neye canım sıkılsa neye kafan takılırsa yaz bana bende senin ğibi ğurbetteyim kimsem yok takma kafana kuzum♥️
(52 puan) tarafından
çok teşekkür ederim düşünmeniz yeter valla
0 oy
(1,657 puan) tarafından
Valla bu kadar meraklısı olma derım yenı bı ınsan tanıyıp guvenmeyi dusunuyosun burda anlat sil daha mantıklı 
0 oy
(2,744 puan) tarafından
Valla olmaması samimiyetsiz arkadaşlardan çok daha iyidir smdiki arkadaslgn çoğu da menfaat yada iki yüzlülük ben hayatmdan elemeye başladimsa boylelerini
0 oy
(325 puan) tarafından
Ailenle falan konusuyormusunuz araniz nasil konusuyorsan dogumuna az kalmis onlar gelir sen gidersenn zaten bebek olunca bence kimseye ihtiyacin olmuyacak en iyi arkadaşın yolda :)
(52 puan) tarafından
ailemle konuşuyorum ama çok uzaktalar konuşşsamda onlara içim buruk hala düğünüme bile gelmediler 11 saat var arada uzak

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 451 göst.
19 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde damlanur.krc (303 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 222 göst.
2 Haziran 2022 Diğer kategorisinde meltemismetcan (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 217 göst.
30 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 260 göst.