0 oy
869 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Sorum başlıkta kızlar. 

:D evlendikten sonra eskileri düşündünüz mü hiç? 

Ben düşündüm ama şöyle:

Evlenmeden önce nişanlanmıştım başkasıyla. Çok kötü biriydi o. Eşimle evlenince eşimle onu karşılaştırdım ister istemez. Mesela nişanlım çok küfrederdi eşim hiç küfretmez. Ne iyi adamlar varmış diyorum eşim için. Her şerde bir hayır vardır demişler diye düşünüyorum o zamanlar için.

Şükür Rabb'ime beni ondan ayırıp kocamla tanıştırdı :) <3

18 Cevaplar

0 oy
(26 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Benim aklıma geliyor ama senin dediğin gibi :) karşılaştırıyorum ve eskilere iyi ki olmamış diye şükrediyorum :) 
-Reklam-
+4 oy
tarafından
Hayir tabikide neden aklima gelsin sevdigim yanimda. Hem cok yanlis seyler bana gore ama seninki nisanlinmis ondan kiyaslama yapmissin :)
(4,134 puan) tarafından
Aynen
tarafından
Canım zaten öylesine düşünmüyorum geçmişi. Kocamla mutluyum. Sadece kocamın iyiliklerini görünce her seferinde şükrediyorum ondan kurtulduğuma. Yeni evli sayılırız bikac yıl sonra hic aklıma gelmez
tarafından
Anladim anladim zaten şukur ediyorsun
+1 oy
(3,669 puan) tarafından

Giden gitmiştir gittiği an bitmişti :D

O beni düsündüm anam vaktimi onla harcayamam 

+1 oy
(738 puan) tarafından
İlkim sonum olduğu için bilemiyoree olsa da aklıma gelmezdi çünküm eşim dünyanın en iyi insanı benim için mükemmel bir insan ♥️
+1 oy
tarafından

Benim sevgilim yoktu laa sevdiğim vardi:D ikisi bambaşka şeyler ama benim.kociskom.beni çok sevdi birtane o

+1 oy
(11,507 puan) tarafından
Eşim ilkim olduğu için düşünme şansım yok. Ki olsaydı da düşünmezdim herhalde
+1 oy
(106 puan) tarafından

Bazen geliyor Allah onun cezasini versin diyorum :D sonra da Banane yaa yazikk ne hali varsa görsün diyorum :D

0 oy
(880 puan) tarafından

Kocam ilk sevgilim <3

0 oy
(2,267 puan) tarafından
Bu soruyu sorman bile yanlış 
tarafından
Bunu bile bile sordum zaten canım. Yaptığım kötü olabilir ben gibi olan var mi merak ettim.
0 oy
tarafından

Eskiyi düşündürecek bi eskim olmadi hiç :D:D zaten 16 yaşında eşimle başladık 16 yaşından önce de bi sevgilim olmadi :D

0 oy
(6,825 puan) tarafından

Kocam ilk sevgilim 8 yıldır yakamı bırakmadı :) 

tarafından
Daha da bırakmaz inşallah ☺️
0 oy
(6,204 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Benim dusunme gibi bir cabam olmuyor cunku ayni siniftayiz:Dİnsan yerine koymadigim icin pek bir rahatsizlik olmuyor

tarafından
Dimi yaa ☺️
0 oy
tarafından

Valla ben esimle tanisinca ne kivar admlar varmis dedm vurmuyo kufretmiyo sahiplniyor diye dusndum  esim benim iyikim <3

0 oy
(9 puan) tarafından
Been desem yalan olmaz. Ama aynı senin gibi Allah belasını versin diyerek hatırlıyorum. Beni en yakın arkadaşımla aldattı  :) eşime karşı büyük bir fobi bıraktı ama onun yapmayacağını düşünüyorum çünkü verdiği sözler bu doğrultuda... ve eşimi tam 6 ay pesimden koşturmuştum iyiki yapmışım  :)
tarafından
Beni de nisanlıyken tek gecelik olanlarla aldatmıştı. Ve ben ***** gibi affettim geldi bide bana anlattı ben biriyle oldum diye. Sonra tekrar o kisiyle konuştuğunu gördüm ve ayrıldım iyiki iyikiiii iyiki ayrılmışımm :D
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Yok düşünmedim  hic. Esimin eski  sevgilisini dusunyrm arada
(6,136 puan) tarafından
Bende acaba onun aklina geliyor mu diye aksine her yerde onun ismi var
(1,964 puan) tarafından
Niye ismi var kiz
0 oy
(48,367 puan) tarafından
dün elaya civciv alirken arkamda esiyle esiyle onlarda civcivlere bakiyordu sansa. benim eşimin tirnagina su dokemez iyiki o olmadi ook şükür esim benim herseyim
(10,388 puan) tarafından
Aaa civciv mi.aldiniz cnm
tarafından
düzenlendi
Allah'ım daim etsin inşallah canım
(48,367 puan) tarafından
bizim esimle ayni koyden sansima evet beyzosum en sonki postuma bak
0 oy
tarafından
Aynen benim de saplantılı aşırı kıskanç bı sevgilim olmuştu hayatı zehir ediyordu.  Şimdi eşim hiç öyle değil karışmaz sıkmaz beni herşeyi dozunda Rabbim e şükrediyorum anlayisli biriyle evlendigim.icin
0 oy
(44,604 puan) tarafından

Hic sevgilim olmadiki:D direk esimle evlendim hayatima giren ilk ve son erkek olarakta kalcak

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 696 göst.
29 Ocak 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 1,148 göst.
12 Nisan 2019 Diğer kategorisinde Gkcen.55 (54 puan) tarafından soruldu
+2 oy
21 cevap 990 göst.
6 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Nisan89 (882 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 3,366 göst.