0 oy
56 göst.
(354 puan) tarafından
Kızlar bebegim 4 aylık kuru bi öksürüğü var bide tek gözünde çapaklanma bugün sağlık ocağına götürdük esimle doktor hic bir şeyi yok dedi esimde bana bagriniyo niye efam panik yapiyosun bu kadar diyo ya çocuk uykularından uyaniyo öksürük yüzünden dun gece hic uyumadim ateşi falan çıkar diye sizce ne yapayım nasıl geçer bu öksürük 

2 Cevaplar

0 oy
(5,719 puan) tarafından
Şu sağlık ocaklarına sinir oluyorum ne insan gibi doktoru nede ebesi var. Biseyi yoksa o çocuk niye öksürüyor üşütmüşün canım kakasinda balgam var mi veya boğazında hırıltı var mi? Sen çocuk doktoruna götür burda 4 aylık bebeğe ne diyebiliriz ki 
(354 puan) tarafından
Ay gotirduk canım doktor beni azarladi daha çok sen niye bu kadar panik yapıyorsun çocuk o dedi hic bir tahlil yapmadı valla uç oldu bu ya sürekli gidiyoruz birşey var diye hic bir şeyi yok diyorlar doktor doktor geziyoruz artik sinir geldi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende bugün aynı sebeple götürdüm. Öksürük ve tek gözü capaklanoyor. Benimki 50 günlük. Ciğer lerine tahlillerine bakti doktor enfeksiyon değeri biraz yüksek çıktı çok şükür cigerlerine inmemiş.  Anne sütü ile atlaticaz inşallah ilaç vermedi. Ama Bebeklerde bir gün bile çok önemli hemen cigerlerine inip bronşit e cevirebiliyor. Evham değil sizin yaptığınız tedbirli olmak lazim
(354 puan) tarafından
Bizimde öyle dedi ciğerleri falan sağlıklı calpol kullan dedi bir hafta gecmezse git hi çocuk doktoruna ama gayet sağlıklı dedi ya özele goturduk doktor yine hic bir şeyi yok dedi numaradan yapiyo dedi 200 lira muayene ücreti verdik sırf uzman doktor olsun kimse bisy anlamiyo diye oda aynısını dedi düşünüyorum 4 aylık bebek numara yapmayı nerden bilsin oksururkende hic numara yapar gibi bi hali yok çocuğun kıpkırmızı oluyor sinir geldi ya çok duyarsız doktorlar var daha bni azarliyolar bnde onları azarliyorum sonra dönüp eve geliyoruz

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 24 göst.
7 Nisan 2021 Eylulada (205 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 47 göst.
0 oy
8 cevap 86 göst.
4 Mart 2021 Tulinylmzz (128 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 167 göst.

190,467 soru