0 oy
1,033 göst.
Diğer kategorisinde (6 puan) tarafından

Kızlar sizde esiniz ile dedikodu yapiyormusunuz ? Yani olan birseyi. Iftira olarak değil . ;)

Kocanız size aileden veya işyerinden olan birşeyleri anlatıyor mu :getlost:

28 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Valla biz çok yapiyz sanırım eşim bana herşeyi söyler yoksa dili siser anlatr herşeyi a dan Z ye :-D
tarafından
Yok valla duramaz ki çatlar iyiyide kotuyude söyler valla hata da yapsa söyler kızma der başta sonra anlatır
(6 puan) tarafından
Vallahi çok şanslısın kuzum . Ne mutlu sana . Durust adam demekki seninki .. mutluluğunuz daim olsun inşallah  =)
tarafından
Asla yalan söylediğini görmedim cnm çok sukur çok durst ,6 yıl oldu taniyali daha hiç yalanina denk gelmedim çok şükür
(6 puan) tarafından
Inşallah hep böyle gidersiniz kuzum. (=
tarafından
Amin kuzum inşallah :)
-Reklam-
+1 oy
(588 puan) tarafından

Her gece geldikten sonra eve  neler yaptıysa anlatır yeri gelir güleriz yeri gelir beraber ağlarız yeri gelir gırgır şamata dedikodu hepsi olur:D

(6 puan) tarafından
Çok güzel kuzum herşeyden haberdar olmak lazım dimi :D
(588 puan) tarafından
Aynen güzel oluyor ya
+1 oy
(6,360 puan) tarafından

Dedikodu degil de gun icinde olan seyleri anlatiyo bende anlatiyorum :) es ile muhabbet etmenin tadi baska guzel ❣

(6 puan) tarafından
Aynen kuzum katılıyorum sana.
Bazen ailesindeki olayı anlatır ben bilmiyormuş gibi davranırım böylece kim doğru kim yalan öğrenmiş oluyorum. Es ile muhabbet in tadı bambaşka güzel  :D
0 oy
(2,064 puan) tarafından

Tabikiii eşle başka oluyor  :D

(6 puan) tarafından
Dimi kesinlikle başka oluyor:D
(2,064 puan) tarafından
Aynen canım :))
0 oy
(4,875 puan) tarafından

Hic sevmez dedikoduyu ben anlatırım büyük bir heyecanla ☺☺☺ 

Hatta kızarım bazen seninle dedikodu da yapılmıyor die ☺☺ 
O da her seferinde boşver canım Allah herkese yardım etsin der gecistirir  ☺☺ ama yinede dinler beni ailesi ile olan şeyleri de söyler.mutlka 
(6 puan) tarafından
En azından dinliyor. Nice sorumsuz adamlar var dinlemeye bile tenezzül etmiyor. Çok şükür halimize =)
(4,875 puan) tarafından
Çok şükür ☺ Hatta bazen öyle bir hâl  alıyorum ki sende yine dedikodu var hadi anlatta rahatla der ☺☺
(6 puan) tarafından
Ne güzel.  Benimkide yeni yeni başladı .  Konuşmadığım zaman korkuyor noldu anlat hele dinliyorum içinde kalmasın dio :D
(4,875 puan) tarafından
Valla iyiki varlar yoksa dilimizin şişkinliği inmez ☺☺
(6 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum sana
 Ama güzelde oluyor. Allah başımızdan almasın amin amin amin :))
(4,875 puan) tarafından
Amin amin ☺☺❣
0 oy
tarafından

Esim cok anlatmaz ama biseye cok sinirlensin belli olur bende sorarim baslar basah defterimiz acilir:))) ben hiiiiijiccc anlatmam canim biz kadim milleti biliyon hic hic sevmeyiz:P

(6 puan) tarafından
Dimi dimi :D  öyle arada kaynıyor. .p .d
tarafından
Tabi canim hep esim durtuyor yoksa ben hiiic oyle biseler bilmem:))))
(6 puan) tarafından
Tabiki
Yoksa nerden aklımıza gelecek dimi yani :/ .d
0 oy
(748 puan) tarafından

Eşim konuşmayı sevmez hiçbir şey de anlatma duvardan farkı yok :P

(6 puan) tarafından
Benimkide öyleydi inan bana 7 yılımı aldı.  Artık oda konuşuyor   dinliyor , yorum yapıyor . Ilk donem beni katma beni bulastirma diyordu simdi kendi bszen anlatiyor  :))
(748 puan) tarafından
İnşallah benimkide birgun benle konuşur
0 oy
tarafından
Sorarsam falan ya da tanidigim kişi olursa falan söyler yani bu dedi kodu değil de sohbet daha çok 
(6 puan) tarafından
Aynen zaten olan birşey konuşuyoruz.  Mesela birisi hasta olur evlenir askere gider iş kazası vs vs vs . Adi dedikodu die geçiyor işte. Ondan şey ettiydim yani ben :D
tarafından
Eşim konuşur konuşur dedi kodu yapma der sonra bana :) bende ondan şey yaptım
(6 puan) tarafından
Ondan dolayı şey yapmak durumunda şey yapıyoruz :D ne diyim muhabbetimiz bol olsun rabbim huzur mutluluk versin yuvalarımıza =))
0 oy
(382 puan) tarafından

Biz yapıyoruz ya :D:D bayiliyo dedikoduya fabrikada satış temsilcisi olarak calisiyo işi gereği şehir şehir geziyo eve gelince o öyle oldu bu böyle oldu diye anlatiyo yada arkadaşlarımızın bisiyi oluyo oturup konuşuyoruz diyorum sen kız olsaydın çok yollu bişi olurdun milleti birbirine dusururdun :D

(6 puan) tarafından
Aynen benimkide aynı seninki gibi
Ceviriveriyor bazen şaşıp kalıyorum .  Varya iyiki erkeksin kız olsan geçinemezdin kimseyle diyorum :D yinede çok şükür halimize ,=))
(382 puan) tarafından
Aynen öyle çok şükür halimize en azından muhabeti seviyorlar:D:D
0 oy
(350 puan) tarafından
Heyecanlı heyecanlı anlatıyor valla :D bende ona öyle ay bugün nolmus falan diyorum ilk ten banane diyor sonra merak edip noldu anlat bakım diyor daha demin dedikodu yaptık :D 
(6 puan) tarafından
Ama çok güzel oluyor dimi :D onunda tadı lezzeti başka ya. Düşüncesini de öğrenmiş oluyoruz bu vesileyle :D
(350 puan) tarafından
Valla kizlarla yapılan dedikodudan daha tatlı hem gülüp egleniyosun hem de fikir alışverişi yapıyorsun :D
(6 puan) tarafından
Öyle diosan öyledir canım:D
0 oy
(581 puan) tarafından
Yapmaz mi :) Zaten senenin bi kaç ayı olmuyo gelince de herseyi konuşuyor susmuyo desek yeridir :) 
(6 puan) tarafından
Topluca öğrenmekte güzel.  :D
(581 puan) tarafından
Yok canım hergün telde ayrı anlatırdi gelince ayrı:) ama şimdi çocuk olduğu için telde çok tutamiyo daha çok bebegi hakkında konuşuyor
(6 puan) tarafından
Ne guzel ilgili bi baba demekki daim olsun mutluluğunuz :))
(581 puan) tarafından
Amin canım çok sagol
0 oy
(6,679 puan) tarafından

Tabikideee dedikodusuz olurmuu:D

(6 puan) tarafından
Deme o zaman yeni öğrenmiş gibi yap :D
(6,679 puan) tarafından
Ama şaşiramiyorum kii :))
(6 puan) tarafından
Hmm iyi bakalım de geç:))
(6,679 puan) tarafından
Artik oyle yapzcaz napalim )
(6 puan) tarafından
Aynen cnm:))
0 oy
tarafından
Yeter artık anlatmasın diyorm iş yerini gına geldi artık bana sürekli mahkum şöyle mahkum böyle yeter diyorum anlatma psikolojim bozuldu diyorm :)
(6 puan) tarafından
Ay işte o zor.  Mahkumlar
Ben olsam bende anlatma derim :D
tarafından
Evet ya çok korkuyorum sonra aklıma geliyor korkuyorm bsy olck ona diye
(6 puan) tarafından
Yok kuzum allah im korusun aklına böyle bisey getirme. Olmaz zaten . Üstelik kalabalıklar . Rabbim korusun bütün çalışanlarımızı :D
tarafından
Amin canım amin ❤️❤️
0 oy
tarafından
evet yapiyoruz :) Allah affetsin 
(6 puan) tarafından
Amin amin amin :))
0 oy
(571 puan) tarafından
Eşim hiç bişey anlatmaz ben anlatsam kızar o yüzden herkesin hayatı kendine özel ama önemli bi konu yada güzel bişey için konuşuruz ama bi olay bişey olsun asla anlatmaz
(6 puan) tarafından
Onunda karakteri öyle demekki sevmiyor adam zorlamanın manası yok. :D
(571 puan) tarafından
Aynen öyle canım bişey diyemem
0 oy
tarafından
Kayda değer bir şey varsa anlatır yoksa hiç bir şey konuşmayız o bana bakar ben ona:D arada kızıyla dövüşür sonra bi bakmışsın sarmaş dolaş olmuşlar az önceki saç başa girişen onair değil öyle böyle uyku saati geliyo:) bide biz ne zaman önemli bir şey konuşacak olsak eşim çok hararetli anlatır kızım başlar baba dövüş yok demeye duyanda her gün evde dövüş var zanneder :D
(6 puan) tarafından
Oy kuzum benim kıyamam de. Napsın kuzucum :D hararetli anlatınca çocukda sanıyordur kavga .d
tarafından
:)) aynen hiç hot demeye gelmiyor anası yapılı hemen suratı düşer
(6 puan) tarafından
Inşallah mutluluğunuz daim olsun kuzum =))
tarafından
Amin inşallah cümlemizin ki canım:)
0 oy
(4,758 puan) tarafından

Benim ki arada anlatıyor canım :)

(6 puan) tarafından
Hiç anlatmamasindan iyidir .d
(4,758 puan) tarafından
Aynen canım haklısın
0 oy
(758 puan) tarafından

En guzel dedikoduyu kocamla yaparim :) ama aileler hakkinda konusuruz genelde :D

(6 puan) tarafından
Onunda tadı başka:D
0 oy
(373 puan) tarafından

Evet is yerinde olan komik anilari anlatir:D

(6 puan) tarafından
Güzel anlatsın tâbi:)))
0 oy
tarafından

yapmazmiyiz dibine kadar yapariz hemde :):D en  cokta esim aanlatr nevar ne yok alttan girer ustten cikar beraber de yaprz bnde anltrm yapyrz yani :))

(6 puan) tarafından
Muhabbetiniz bol olsun kuzum :))

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 684 göst.
0 oy
30 cevap 1,364 göst.
18 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Busenurbade (435 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 638 göst.
26 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy