0 oy
183 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Arkadaşlar oğlum tam 7 mayısta 5 ayına bitirmiş olacak ama doğuştan gözleri böyle ...bebeği boyle olan var mi yoksa

image

4 Cevaplar

0 oy
(4,761 puan) tarafından
Ilk defa goruyorum canim rabim sifa verir insallah ameliyatla duzelmiyor mu?

Masallah gozleri de pek guzelmis❣❣
tarafından
Bilmiyorum daha hasta haneye gittik bizi gaziantep fakültesine yönlendirdi bende daha küçüktür belki kendisi açar hem de havalar düzelir öyle gideriz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Maşaallah ne de güzel gözleri var. Benim halamın kızı var. Şu an 26 yaşında. Onun da gözünün biri böyleydi doğuştan. Ameliyat oldu ve açtılar sonra. Ameliyat ile düzelir inşaallah merak etmeyin. 
tarafından
İnşallah düzelir cnm umudumuz o yönden
0 oy
(373 puan) tarafından
Dr sordun mu?neden ola bilir
0 oy
(1,971 puan) tarafından
Benim oğlumun da sağ göz kapağı düşük anadan doğma kayma var çok normal dedi doktor 4.ayında gelin geçmezse müdahale edelim ama çok normal yani dedi 1 hafta sonra gideceğiz canım ama düzeliyor bizim ki biz öyle farkediyoruz bide bizim ki bu kadar düşük değil canım ha belli ama bu kadar değil oda fazlası gitti hep inşallah sizinde geçer canım Allah acil şifalar versin. 
(1,971 puan) tarafından
Anladım canım yorumları okudum yazmışsınız da Antep'e gönderdiler diye felan iyi sonuçlar alırsınız inşallah bizdede var aynı sorun Rabbim kuzuların yüzüne baksın inşallah
tarafından
Amin inşallah cnm
(723 puan) tarafından
Bende suruçluyum canım siz neresinde kalıyorsunuz bu arada geçmiş olsun ama gözlerin maşallahı var
tarafından
Suruç merkez Canm aktaş yemek fabrikasının orada kalıyorum kari yolu tanırsın ...
(723 puan) tarafından
Evet canım biliyorum ama ben İstanbul da yaşıyorum yazları bazen gidiyoruz aile akraba orda

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 126 göst.
14 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 16 göst.
28 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Prenseslerinannesi! (401 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 59 göst.
25 Şubat 2021 Aile kategorisinde Balyavrularim (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 83 göst.
3 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Zehra800 (867 puan) tarafından soruldu

202,293 soru

5,293,669 cevap

15,664 kullanıcı

...