0 oy
1,007 göst.
Aile kategorisinde (164 puan) tarafından
Kimle paylaştınız ilk 

Ben ilk is yerindeki arkadaşlarımla yapmıştık testi 

37 Cevaplar

0 oy
(6,360 puan) tarafından
Tabii ki esimle ❣❣❣ bi kurtajdan sonra hamile kalmstm sabah oldu testinaldm yaptim esimde merakla beni bekliyo ne oldu dedi tek cizgi cikti dedim bisey yokmus uzuldu girdi yataga uyuyomus gibi yapti sonra testingozunun onune götürdüm saka dedim cok sevindincanim kocisim :D hemen evi doldurdu yiym diye :D ondan aldm bu kadar.kiloyu simdi de gel ver :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eşimle beraber aldık ztn testi de aileme söyledim ablalarimla falan 
0 oy
(6,748 puan) tarafından
Ben ilk başta eşimi aradım hemen söyledim sonra 12 yaşında erkek kardeşim var onunla paylaştım o da zaten ben biliyodum ki dedi nerden dedim bu programı indirmiştim hemen anlamış cocuk
0 oy
tarafından

Tabi ki de esimle ama ben testi tek başima yaptım hemen esime haber verdim :)

0 oy
tarafından
13 yasinda kardesimle test yapmistik ilk o ogrendi hamile oldugumu sonra annemi aradik sonra esimi aradik :DD
0 oy
(373 puan) tarafından
Testi esim almisdi esimle paylasdim
0 oy
(1,949 puan) tarafından
Büyük görümceme söyledik eşim aradı test fotosu atacağız var mıdır diye bak dedi oluncada öğrendi 
0 oy
(3,695 puan) tarafından

Gunum gecmisti ama o ara duzensiz oluyordu o yuzden ihtimal vermemistim kaynanam test al oglum günü gecmis karının  demis esim gece 12 test aldim yap hadi nolur filan dedi. Dedim hayir bundan once 2 kez yap dedin yaptim negatifti bu da oyle çıkar  uzuluyosun dedim olsun yap  dedi amcasigile gitti heyecandan. Yaptim biri cok silikti kuzenimi aradim boyle boyle.diye silikse bile vardir dedi netten bakmis o da :))) esime mesaj attim gel eve cabuk yap dedin durdun iste sonuc diye. Eve geldi surqtim 5 karis aglamakliyim tabi sarildim kulagina fisildadim ❤baba olmaya hazır mısın❤ 

Sen ilk kime soylediniz  yazmissin ben yazdim da yazdim bacım :D

0 oy
(8,082 puan) tarafından
Ben önce eşimle paylaştım sonra da canım annemle sonra ablalarımla 
0 oy
(6,675 puan) tarafından
Eşimlee..zaten o israr yapti test yapmak icin)
0 oy
(2,840 puan) tarafından

Ne alaka ise direk görûmcemle paylasmistim tek uyanik olan oydu o saatde sonrada esimle<3 ne gereksiz bi davranismis benimkide

0 oy
(704 puan) tarafından
Annemle aldık testi zaten onunla paylastim sonra kardesim eşim babam sırayla :) eşim görevdeydi yanimda olsa ilk ona sürpriz yapardım ama güzel hayallerim vardı kısmet olmadı sağlık olsun :)
0 oy
tarafından
Hamile olduğumu eşim benimle paylaştı:) sonuçlar için hastane onu aradı ilk
0 oy
tarafından
Idrar testi aldık eşim bekliyordu ilk o öğrendi:D
0 oy
(66 puan) tarafından
Eşim eğitimdeydi annemlerde kalıyordum onlarla yaptım ilk annem ve kardeşlerim sonra eşim sonra kayınvalidemgil
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Mecbur eşimle öğrendim test yaptım kapının önünde bekliyordu sonucu :) silik çıkınca sevinemeDi hastaneye gittik hemen orada da kayıt açan abi sağolsun sonucu daha doktora gösteremeden eşime hayırlı olsun dedi :)
0 oy
(772 puan) tarafından
1. De ilk eşime sölemiştim şimdik muhtemelen belki 2. Geliyodur bi kaç gün önce tek çizgiydi şimdi ise içim içimi yiyo ama test yapmicam bayram sabahı yapıcam son testimi ozaman kullancam bugün biraz miden bulandı umarım psikolojik değildir 2. De napcam nasıl dicem hiç bilmiom

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 445 göst.
16 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 516 göst.
26 Mayıs 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sümeyye (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 2,116 göst.
+2 oy
56 cevap 457 göst.

374,549 soru

11,201,810 cevap

34,497 kullanıcı

...