0 oy
700 göst.
Diğer kategorisinde (588 puan) tarafından
Kızlar iyi geceler . Ben doğumdan sonra eşim icin güzelleşmek eskisi gibi olmak istiyorum önceden fantezi tarzı giyerdim kiyafetlerime dikkat ederdim ama şuan hamileyim ve kocaman göbeğim var haliyle ilişkide zor oluyo rutine bağladık bebeğim doğsun sonra biraz jest yapmak istiyorum ne bileyim gecelik falan almayı düşünüyorum saçımı boyayıp farkli sekil yaptırmak istiyorum baska neler yapabilirim sizce sizinde böyle düşünceleriniz var mı 

11 Cevaplar

+3 oy
(1,379 puan) tarafından
Hoş bir post degıl canım bu sızın özeliniz bunu bize sormak yerine eşinin beklentileri ve sevdigı seylerı oturup konusabılırsnz
(588 puan) tarafından
Jest konuşarak olmaz yalnız canım
tarafından
Bn dediği jest bile değil :)
(588 puan) tarafından
Sen herşeye atlamasan olmaz hatice
-Reklam-
+1 oy
(929 puan) tarafından

Bebekten fırsat bulursun inşallah canım :)

(588 puan) tarafından
Muhakkak yaratırım canim ya 7 24 durmicak hali olmaz galiba bide 40 geccek zaten
(929 puan) tarafından
İnan 7/24 durmuyo canım
(588 puan) tarafından
Kendine gelince yaparim insallah bebeğim uslu olur canim ya
(1,424 puan) tarafından
:)))) inan ki insan hiç birşey yapmaya fırsat bulamıyor yatağa girdigim an uykum geliyor. Bide miz miz oluyor ne hikmetse:D
(588 puan) tarafından
Ben öyle olmam gibi ama ilk gebeligim bilemeicem canim :)
(1,424 puan) tarafından
Ooo burdakiler tecrübe canım 2 aylık olduk ama durmuyor sürekli miz miz bütün gün yorgun uykusuz bitkin  dusuyorum;(((( şuan bile beşiği sallıyorum  ve çok uykum var tele bakarak uykum açılsın diyorum. Eğer hamileysen keyfini cikar
(588 puan) tarafından
Bazıları senin dediğin gibi bazı arkadaşlarımda rahat ama bakalim ben nasıl olcam . Hamileyimde erken doğum riskim var korkudan tadini cikaramiyorum inan
(1,064 puan) tarafından
Bende kafami yastiga koyduguma şükrediyorum:D
(588 puan) tarafından
Yaramaz mı bebis
+1 oy
(34 puan) tarafından
Eşinizi siz daha iyi tanırsınız ona sorsanız keşke yada laf arası çaktırmadan hoşuna neler gider ağzından laf alsanız çünkü bunlar özel konular her iş bir değil
(588 puan) tarafından
Ama jest yapmak istiyorum sonuçta soramam ki kötü bisey de demedim millet neler soruyo ben sadece mitlu etmek icin bisey sordum
(34 puan) tarafından
Mesela salonunuzu güzelce süsleyip eşinizin en sevdiği yemekleri yapıp led ışıkları altında güzel bi akşam yemeği başbaşa vakit geçirmeyi deneyebilirsin canım inan aklıma çocuğunuzu da varsayarak bu geldi
(588 puan) tarafından
Insallah uslu olurda yaparım canım
+1 oy
(344 puan) tarafından
Canım bu çok mahrem bir konu Kafanda yarattığın şeyleri kendin içinde yaşayabilirsin bir aralar erkek olduğu söyleniyordu sitede haberin olsun biz şuan ne desek boş :) zaten doğum sonrası bebişin fırsat vereceğini sanmıyorum  
(588 puan) tarafından
Bende o düşünceyi anlamiyorum canım ben sonuçta yatakta napayim demedim ki ya neden herkes yanlış anlıyo esimin hosuna gidicek biseyler yapmak istedim neden bu kadar ters düşündünüz anlamadim
0 oy
tarafından

Bilemedim bilmekte istemem açıkçası :D

(588 puan) tarafından
Bende ters yazmadim olanı söyledim ama iste burda bazi kadinlarla anlasmak cok zoe
tarafından
Aynen gerçekten bazen anlamak çok zor....
(588 puan) tarafından
Sırf bu yüzden bazen buraya girmek istemiyoru bazı şeyler benimde hosuma gitmiyo ama ben cevap vermiyorum  paylasan paylassin
tarafından
Konuyu uzattıkça uzatıyorsun ben sna niye paylaştın ayıptır fln mı yazdım şakaya vurdum şöyle bir bakarsan Bn kimseyi yargılamam hoşuma gitmeyen posta kalp kırılmasın diye yorum biel yazmam bu yorumu da aman ne ayıp ne yazdın sen der yorumlamadım gene normal bişeydi bnim yazdığım isteyen istedini paylaşsın bni hiç ilgilendirmez kötü niyetle aşağılayan yargılayan biri de asla olmadım olmam da öylede tepki vermem nasıl anlamak istersen bnim için sorun değil.
(588 puan) tarafından
Bende sana ters demedim aon yazdigimida sana özel yazmadım neyse anlasamicaz iyi geceler
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Bebek olduktan sonra genelde bir cok ciftin bu anlamda sknti olabiliyor. Iliskiye heyecan katmak gerekiyor bencede. Dogumdan sonra zaten yeni bir kadin gibi olmus olacaksin farkinda olmadan davranislarin heraketlerin degisebilir cunku artik annesin ve cok ozel bir sorumlulugun olacak. Bu halin bile ilgi cekici olur esin için.  Diger dusundugun detaylarda merak uyandirici, insallah bebisin uyumlu olurda yaparsin.
(588 puan) tarafından
Ay insallah canım ya ben öyle olmam diye direniyorum yani muhakkak zaman bulruum diyorum ama bilmiyorum ki
0 oy
(12,840 puan) tarafından
Duşa girersen bi kaç lokma yemek yersen şükret :) 
(588 puan) tarafından
:))) o derece yani
(12,840 puan) tarafından
O derece canım :)
(588 puan) tarafından
Karnimdayken rahat değilim doğunca bari rahat ederim diye düşünmüştüm  :)
0 oy
tarafından
Ne ahlak dışı ya ... Fantazi den bahsedince yatak oluyor canım. Sana kıyafet tecihi mi demek lazm ya da ne duymak istiyosn? 
tarafından
Adını unutmak ne mümkün çok bilmiş
Sadece bana düşmemiş zaten
(588 puan) tarafından
Ya hatice yaşın küçük bide millete burda cok bilmişlik yapma valla nefret ediyorum senden ya kendin yorum yapiyosun iyi güzel bide milletin yazdığı yorumların altına yaziyosun yani azcik büyü ben senden öğrenecek değilim ahlakı
tarafından
Senin yaşın büyük de ne ? Terk etmiş seni aklın :) sorduğun soruya bakılırsa
(588 puan) tarafından
Ya kaybol hatice gereksiz insansın
tarafından
Goruyosn ne kdr gerekli oldugmu canım ya :)
0 oy
tarafından

Var tabi olmaz olur mu 3. Ayımdan beri ilişki yasak serklajliyim dikişler patlar diye hiç yapmadık adam kuruyacak yakında :D 

(588 puan) tarafından
:)) o zaman doktorlar izin vermiyo mu inu bilmiyodum bak
tarafından
Vermiyorlar kesinlikle yasak bir kere bile yok
(588 puan) tarafından
Olsun canım iyi olsun yeter ki bebeğin
0 oy
(3,695 puan) tarafından

Gözünü korkutmak gibi olmasın kuzum da bebis fırsat verirse dediklerini yaparsın :angel: :)

(588 puan) tarafından
:) çoğu kişi aynı şeyi söylediğine göre fırsatım olmicak sanirim canim
0 oy
(6,675 puan) tarafından
Hamilelik ve ya kocaman gobek kendini bakmak icin engel deyil..ben de hamileyim ne kuaforumden kalirim ne giyinmem ne de eşimle ilişkiye girmekden kacinirim..yapmak istediyin her şeyi hamileykende yapa bilirsin canim..aksine hamilelik insani dahada guzelleşterir ))
(588 puan) tarafından
Yok kuzim bende yapiyorum bakimsiz gezmem hiç ama sistikce sisiyo ya insan farklılık olsun istiyo

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 459 göst.
24 Kasım 2020 Aile kategorisinde Kirazebru (598 puan) tarafından soruldu
+1 oy
71 cevap 1,325 göst.
0 oy
8 cevap 288 göst.
21 Eylül 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Tomurcuksss... (985 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 406 göst.

374,612 soru

11,204,272 cevap

34,506 kullanıcı

...