0 oy
183 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (37 puan) tarafından
Kızlar doğum olduktan sonra hemşireler anne için pijama takımı falan istiyorlar ya anne için başka ne istiyorlar acaba bilen varmı çok merak ediyorum ben dogumumu özelde yapicam normal doğum yapanlari yuruyerekmi odalarına çıkarıyorlar yoksa sedyede mi Yengem üçüncü doğumunu devlet hastanesinde yapmıştı normal doğum yapan kadınlar yuruyerek odalarına gelmişti 

4 Cevaplar

0 oy
(8,753 puan) tarafından
Tekerlekli sandalye ile getirdiler benden bir şey istemediler odam da giyindim 
(37 puan) tarafından
Peki uzerinizde onlukmu vardı ben kapaliyim ve bildiğim kadarıyla önlükler diz altına kadar kısa oluyo
(8,753 puan) tarafından
Gecelik verdiler hastaneye ait evet kısaydı istersen yanına al giyeceklerini doğumhanedd giy kuzum
-Reklam-
0 oy
(3,841 puan) tarafından
Bende özelde yaptim ama sezeryan oldum canm odama gecince giydirdiler pijamaları ameliyathaneye gitmeden  yeşil bi önlük giydiriyolar dogum bitincede ayni sekil odaya cikariyolar ama üstün kapalı oluyo zaten örtüyolar
0 oy
(7,017 puan) tarafından
Ben normal dogum yaptim amrliyathane önlüğü giydirdiler yuruyerek odaya esim ile ciktim hemsireler gelfi hemen vucudumu sildi baticon kan lekesini temizlediler annem ve esimde pijama takimi mi giydirdiler depeend in kilot pedi var cok iyi onu kullandim zaten ilk 1 hafta sonra ped kullandım özel de yaptım doğum u 
0 oy
(1,971 puan) tarafından
Ben devlette yaptım tekerlekli sandalye ile çıkardılar beni kendin için çanta hazırlaman gerek 2 tane takım göğüs pedi içine çamaşırı ped yerine de hasta bezi çünkü aşırı kanama oluyor ped kurtarmıyor.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 183 göst.
11 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Mhf (6 puan) tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 201 göst.
9 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 185 göst.
+3 oy
27 cevap 1,245 göst.

200,140 soru