0 oy
927 göst.
Aile kategorisinde (3 puan) tarafından
10 yıllık okul arkadaşım evlendigim için biraz bana tavır aldı ama affetti beni kendisinin ablası var evde arkadaşıma o artık evli onunla takılma konusma evli barklı koca kadin oldu senin gibi kız değil konusma onunla diyip aramızı bozdu ve arkadaşım benimle hicbisekilde konuşmuyor ablasida kardeşimden uzak dur evli barklı kadin diye bana hitap ediyor basim gerçekten agiriyo ya üzücü bisey evlenmek Allahin istediği bisey dünyanın kanunu bu ben kötü bisey yapmadimki 

21 Cevaplar

+2 oy
tarafından
O bu değil de EVLENDİM DİYE BANA KÜSTÜ SONRA BENİ AFFETTİ  cümlesi beni çok sinir etti o kim ki evlendigin için seni affediyor saçmalığa bak böyle bir insanla sen niye hala görünüyorsun bir de on yıllık arkadaşınmış çok saçma ya
(3 puan) tarafından
Seviyordum onu çok kankamdi ama işte ailesi yapiyo
-Reklam-
+1 oy
(1,307 puan) tarafından
Seni kıskanmış çok açık ve net senn arkadaşın bunu yaptıysa demekki seni hak etmiyor canını sıkma canm
(3 puan) tarafından
Onunla.hersey yapardık gezerdik herşeyimizi paylasirdik şimdi tuhafıma gidiyo
(1,307 puan) tarafından
Amn canm ya olsun eskide kalsn Bi evlndın diye özel hayatn için bu şekil tepki gösteren biri arkadaşın olmasn da zaten boşverr
0 oy
tarafından
Nkye onun  sevdgyle  mi evlendin?
tarafından
Kiz bir daha böyleleri ile muhatap  olma üzülme de  .  Böyle kalbi olanlar hayatında olmasin daha iyi
(3 puan) tarafından
Evet zaten aramiyorum ama arkamdan yine aynı şeyleri konusuyolarmis
tarafından
Iyi de evlenmek ayıp mi günah mi?
Sen yüz kızartıcı  bisey mi yaptin sanki.
Allah in hak gördüğü  bir fiili işledin.
Kiz arkadaşının ablasi böyle yaparak arkadaşını  yalniz bırakıyor. Günü  gelecek  tüm arkadaşalri  evlenecek . O kız bekar kalırsa o zaman hiç arkdaşı  olmicak.
Bak gör  ablasi evlensin  kardeşiyle arkadaşlari  ile uğraşmayacak
(3 puan) tarafından
Çok kötü biri görsen çok cimri bu yüzden evlenemiyo zaten
tarafından
Allah yolumuza kalbi guzel insanalr cikarsin ...
0 oy
tarafından
Evli barklı olunca noluyormuş ki 
(3 puan) tarafından
Bilmiyorim.bende üzülüyorum sanki kötü bisey yaptim
tarafından
Sen niye üzülüyorsun canım boşver
0 oy
tarafından
Evlendiğin için sana tavır alıp küsen biriyle yeniden arkadaş kalmak için uğraşma evlendin diye ne demek seni affetti ne kadar yüz verdin ki sneşn özel karar ve hayatına karışıp müdahale edecek boyuta geldi hayat senin evlilik içşn ara bozmak veya küsmek nedir ya??? Kız görüşme onlarla akıllı davran hayat senin 
0 oy
tarafından
O napcak hiç evlenmiycek mi?
(3 puan) tarafından
Evlenicem kendine eş ariyo ablası ama benden ne istiyo ben ondan kcuucgum
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Bosver canim zaten senin arkadaşın degilmis 1 kalemde silmiş seni takmaya deymez
(3 puan) tarafından
Aynen 10 yıllık arkadasimin bana ettiğine  bak
(3,617 puan) tarafından
Canım bosver arkadaşın degilmis ki kurtulmussun
(3 puan) tarafından
Çok fedakarlık yaptim onun için bu zoruma gidiyo
(3,617 puan) tarafından
Inan çok yaşadım bu tarz şeyleri tinlamadm brnim için evim yuvam çocuklarım önemli gerisi tin
0 oy
(324 puan) tarafından
"ama beni affetti" yazmana üzüldüm öyle düşünme, böyle cahil insanlar hayatında olmasin daha iyi bence. Evlenen kuzenleriyle ablalariyla falan da konusmasinlar o zaman.
(3 puan) tarafından
Evet 3 ablası evlendi düğünlerine bile gittim onlarla konusuyolar ama onlar benim dugunume gelmedi
(324 puan) tarafından
Boşver üzme kendini senin adına mutlu olacağı yerde uzulmene sebep oluyor
(3 puan) tarafından
Ablası 5 tane sevgilisi olmuş evlenememis diye tavırli diye dusunsemde ben onunla aynı yaşta dgeilimki o benim ablam yani
(324 puan) tarafından
Kıskanmak yani bu o zaman
0 oy
(27,158 puan) tarafından

O deyenler ne kadar cahil insanlar..

0 oy
tarafından
Ne kadar sacma bosver konusma sende salla gitsin ay degisik degisik insan var yaa
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Tobe yarabbim kim ne yaparsa yapsın ya cahiller ne çok ... Ben 28yasindayim bekarken iş arkadaşım vardı 43yasinda paylasimlar önemli olan nedeni durum değil
(3 puan) tarafından
Hayır ben allah yolunda evlendim kötü bisey mi yaptim sanki eşimde sasiriyor
(4,962 puan) tarafından
Bu bukadar ciddiye almaniz daha trajikomik... Demekki niyetleri kötü .. bi insan arkadaşı evlenince nasıl o artık evli muhattap olmayayım zihniyeti taşır ben asla anlam veremem
(3 puan) tarafından
Yani onca yasanmislillar resimler anilar hepsi aklımdan cikmiyo beni üzen bu
0 oy
(6,137 puan) tarafından
Hemen tövbe et arkadasinin izni olmadan evlenmişin büyük hata etmisin

Affetti beni ne ya 

Virüsün bu kadar etkileyeceğini dusunmemistim
(3 puan) tarafından
Herşeyi onunla paylaşırdım dertlerimi herseyimi şimdi ablasına kanmasi bu sorun
(6,137 puan) tarafından
Canım demek ki annesi onlara hamileyken folik asit kullanmamış mantıklı düşünemiyorlar
Ilk 6 ay anne sütü önemli diye boşuna demiyorlar
0 oy
tarafından

Belliki kiskanmis seni e.k.k. lar:woot:

Evlendin diye küs mü olunurmus ben evlenince arkadaşlarım çok mutlu oldu.

Senin iyiliğini isteselerdi böyle davranmazlardi.

Sende onlara deki evlendim ben artık sizin gibi kız kurulariyla konuşmam kocişim izn vermiyor:D

(3 puan) tarafından
Valhaa kocam onlara selamlar veriyor kocama selam verip bana vermiyolar
tarafından
Ben olsam farklı düşünürdüm.Ve asla muhattap olmaz evime bile almazdım.Bunlar seni besbelli kıskanıyor uzak dur bence böyle insanlardan.
(3 puan) tarafından
Aramiyorum sadece arkamdan konusmuslar yine aynı şeyleri dmeislet
tarafından
Boşver canım sen fazla takıyorsun bence.
Senin yerinde olsam hiç görüşmem ne dediklerini de umursamam.Kendi mutluluğuma bakarim.
0 oy
(357 puan) tarafından
Bence senin pskolojik sorunların var :) evlendim diye biri bana neden küssün hadi küstü ulan çekerim resti ne münasebet birde evlilik. Ayıp mı zina mi da oteliyorlar onlar hadi normal değil sende buna üzülecek. Kadar anormalmisin canım konuşuyorsa da konuşmasın sanki kuma gitmişsin de birilerini ayırmış sin gibi ne var evlendim sen evlendin
(3 puan) tarafından
Cok ozluyorim ama ben 10.yillik dostluk anilar hersey ablasını allaha havale ediyorum
0 oy
(13,251 puan) tarafından

Benim aklma kötü şeyler geliyo

Bu kadar kıskanması falan:woot:

0 oy
(910 puan) tarafından
Kaç yaşındasın 
(3 puan) tarafından
20 yasindayim
(910 puan) tarafından
Küçük evlendin kardeşi de sana özenir diye istememiştir diye düşünmüştüm haklı ciktim
(3 puan) tarafından
Ama ben ne arkadaşlar görüyorum arkadaslarinin bebeklerine bile bakanlar var
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Arkadaşın senle iletişimi kesmek için bahane aramış, istese ablasına rest çekebilirdi, ablası uçurumdan atla dese atlayacakmıymış.Ablası bekar mı?Ablası bekarsa bence ikisi de seni kıskanmış
(3 puan) tarafından
Bekar evlenmek istiyomus ablası
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Pardon da arkadasin kim ki seni affediyor evlenince arkadasla konusulmuyo mu psikolojisi bozuksa bi destek alsin ablasi
(3 puan) tarafından
Valaha bende öyle düşünüyorum şuan zaten evlenmek.istoyomus diye duymustum
(6,203 puan) tarafından
Bosver seni silene sen niye uzuluyosun ki o dusunsun.6ay anne sutu bu yuzden onemli mantikli dusunmek icin
(3 puan) tarafından
10 yıl canım ya herşeyimi onunla paylastim ama o beni sildi .. Ablası evlenince nolucak acaba çok merak ediyorum
(6,203 puan) tarafından
Sildiyse sildi dunyanin sonu degil ya sizi silen biri icin oturup uzulecek haliniz yok ya
0 oy
(201 puan) tarafından
Afetti beni derken? Siz buyuk bir hata mi yaptiniz evlenirken. Aman uzak olsunlar yuz vermeyin soyle insanlara hayatinizda kalmak istemiyorlarsa yol alip gitsinler sizi cok sevn kim ne derse desin hayatinizda kalmak icin caba harcar
(3 puan) tarafından
Ablasinda sorun var bence ben öyle düşünüyorum
(201 puan) tarafından
Ablasi onun hayati boyunca yaninsa olacak bik bik konusacak ve sende hayatin boyunca onun yuzundne huzursuz olacaksin tavsiyem cikart hayatindan en faz 3 4 ay aklinda kalir sonra unutur gidrrsin
(3 puan) tarafından
Ablası önce bana iyi davrandı eşinde yakışıklı baskalari bakar falan dedi ben bisey demedim sonra birden arkadaşım bana bu sözleri söyledi bende tabi.kizdim ama çok saçma degilmi
(201 puan) tarafından
Oha ya fesata bak esinden degilde arkadasinin ablasindan suphe et
(3 puan) tarafından
Evet esim bazen isten geç geliyordu ablası bana diyoduki kim bilir kiminle geziyo yani ablası resmen kötülük iicn yaratilmis
0 oy
tarafından
Saçmalık ona ne ki 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 400 göst.
9 Haziran 2020 Aile kategorisinde Prensesmr (290 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 448 göst.
31 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 526 göst.