0 oy
189 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (354 puan) tarafından
Kızlar dun demiştim bebeğim çok oksuruyor diye sağlık ocağına gittik hic bir şeyi yok dedi bu sabah bi uyandı yavrumun iki gözüde yapışmış kendi kendine inler gibi sesler çıkartıyor uykusunda acile gitsem yine muayene etmiycek randevu almaya çalıştım yok ayin 8 ine kadar her yer dolu napsam ne etsem bilemedim öksürüğü sanki daha çok arttı bide sürekli kusuyor kafayı yiycem ya 

5 Cevaplar

0 oy
(243 puan) tarafından
Allah şifa versin. Hasdalanmiş yavrucak. Sutunden pamuga sık onunla sil canim. Ama her gozune ayri pamuk kullan . Emziriyorsan cok emzir. Anne sutu onun icin ilac
(243 puan) tarafından
Ne kadar ayı?
(354 puan) tarafından
Çok emziriyorum canım tam emcegi sırada bi öksürük geliyor ciğerleri cikcakmis gibi oksuruyor sonra memeyi almıyor agliyoda agliyor
(354 puan) tarafından
4 aylik daha
-Reklam-
0 oy
tarafından
bebegm kaç aylık? ve nasıl etmeyeck ya ben göztepe üniversitesi hastanesine gidiorm ve her gttgmdede çocuk doktoru bakıyor ilglnior gündüz ztn acile gtmene gerek yok ki benim kızım 5aylik ve ben birkez daha gidicm evime.gitmeden 
(354 puan) tarafından
4 aylık acile gittik sen panik yapiyosun dedi doktor sağlık ocağına gittik hic bir şeyi yok gayet sağlıklı dedi esimle bi ton kavga ettik madem çocuğun bir şeyi yok niye doktor doktor gezdiriyosun bana diyor devlette de hemen muayeneye almiyolar ki ya randevun olacak yada sıra alicaksin sabah eşim gitti dolmuş dedi geri geldi
tarafından
nasıl ole der ya panikmis eee bu cocgn nesi var ozmn neden böle bisi demedlrmi tamam illa ciddi bir şeyi olmayablr ama nedenini de söylemeleri lazim yae bu erkeklerin ben tövbe tövbe ya ne geri zekalı insnlr neden böle dusncsz birşeyler anlams dglm onlarda hasta olnca bizde umrsmaaycgz goruckler ve sen nerde yasiorsnki cnm
(354 puan) tarafından
Bursa da canım buranın ilçesinde oturuyorum
0 oy
(4,082 puan) tarafından
Canim gozlerini cayla sil iyi gelir..hastalanmiş qaliba doktorun numarasi yokmu ara konuş boyle olmazki
0 oy
(727 puan) tarafından
Özele götür cnm devletemi gitmiştin
(354 puan) tarafından
Evet canım devlete gittim
0 oy
(1,971 puan) tarafından
3 gündür benim oğlumda uykusunda mırıldanıyor ıkınıyor ağlıyor 3 gündür ağlıyor yavrum diş çıkarıyor inşallah da diş çıkardığı için böyledir başla bişey olmasında aman.
(1,971 puan) tarafından
Benim oğlum şu an 3.5 aylık ve 2 diş çıkardı imkansız olan nedir?
(354 puan) tarafından
Ne bilim sürekli elleri ağzında ağzının suyu akıyor götürdüğümüzde söyledim ağzına bakmadı bile dış için sadece oturduğu yerden imkânsız dedi
(1,971 puan) tarafından
İmkansız değil de bir ihtimal diyebilirdi imkansız ise benim çocuğum nasıl çıkardı oda 3 aylıkken başlamış çıkarmaya şu an dişler meydanda nefret ediyorum böyle doktorlardan ya vallahi. Görümcemin çocukları da 3 aylıkken çıkardı yani bir ihtimal çıkarabilir desin bu imkansız bişey değil ki
(354 puan) tarafından
Sırf başından sağmak için bu yüzden devlet hastanelerinden nefret ediyorum ama mecburiyetten gitmek zorunda kalıyoruz
(1,971 puan) tarafından
Aynısı benim başıma da geldi eşime bağırdım bende

İlgili bir soru bulunamadı

200,133 soru

5,230,236 cevap

15,426 kullanıcı

...