0 oy
867 göst.
Aile kategorisinde (39 puan) tarafından

Daha önce başlık açmıştım kqyinpederim evden kovdu diye evet evden kovdu ama eşim hala gitmio ikna edemedim ayrı eve  çıkmaya ev kirası elektrik su doğal gaz internet market pazar ihtiuacihalla eşim yapior hepsini ve benim annem kardeşim yanımda kalmak istiolar ama o da imkansız şuan için bir oturuyoruz kaynim falan var evde onlar da gelip kalamaz yani bi de diyorum.esime herşeyi sen yapın baban hiç bir şey yapmio kardeşin bir şey yapmio beni de hizmetçi gibi kullanmaya başladılar kavgadan sonra kimse saygı göstermiyor bana  bir kaç ay sonra  çocuğum olacak kayinvalidem çok ilgisiz doğum yaptığım da yardımcı olmaz bana hiç bir konuda  npacamm bilmiom kafam çok karışık artık çık bunaldım ayrıntıda kalmak ıstiyorum kira da olsa kendime ait evim olsun istiyorum.  Afedersiniz amaa banyoya  girecek oluyorum amaa giremiyorum evde hiç rahat rahat pijama olsun atlet şort olsun rahat gelemedim bu zamana kadar allah'ım bana yardım et kusura bakmayın kızlar biraz uzun oldu ama çok dertlendim yaaaa  ; (

6 Cevaplar

0 oy
tarafından

Aynı ben sadece benim kayinbabam herşeyi aliyor eşim calismiyor yiyor kayinbabama o kadar dedim bırak kov bizi ayrı eve çıkalım belki kocamin burnu surter diye bende 4 ay sonra doğum yapacam kayinbabam kovdu kocami evden yine de ayrı eve çıkmıyor kaynanam kayinbabam 3 tane eltim aynı evde kaliyoruz rahat oturamiyorum dolasamiyorum odayi bile kendimi kullanamiyorum gorumcelerim herseye karisiyor 

tarafından
nasıl bi yerde yaşıyorsun canım ya o ne öyle ne adap ne edep ne günah  ne özel diye bişey mi.vrdir o evde
tarafından
Aynen ya 3 elti varsa kayinlarda vardir cocukta vardir o evde kaynana kayinbaba cabasi oha yani
(137 puan) tarafından
Beyerin beteri bu olsa gerek nerelisin nerde yasiyorsn bu devirde 3 elti ayni evde yasayan varmiymis ya nasl sığıyorsunuz mrak ettm valla
tarafından
Bence sigamiyolar yasamak denmez ona ya
(137 puan) tarafından
Yani demi gozumde bile canlanmıyor  gorumcelerim karisiyor dio demkki evde 3 elti disinda gorumcelerde var e cocuklar kayana kaynata kocalar derken ooo ya ev iki uc katli faln tek 3+1 evde yasanmaz yaninbu kadr kişi
tarafından
Aaa gorumce-ler var onu atlamisim ben dur hesaplicam valla

3 elti
      3 kayni
      1 kaynana
      1 kayinbaba
      2 de gorumce
      2 kendi ve kocasi
      2 de cocuk vardir kesin eltilerin
      1 de dogacak minik var kendinin
+____________________________
       15 kisi ediyor en az  

Ev uc katli terasli olsa yine yurt gibi bi ortam olur ki sanmiyorum oyle oldugunu bu kiz nasil yasiyor ya
(137 puan) tarafından
Bilmemmm ;)) cevap ver kiz misafir hanim bak kelebk hanm hesap yapms baklm tutturdu mu sayiyi ;)
tarafından
Valla merak ettm nasil idare ediyor cocuktan snra iyice karisicak hersey
(39 puan) tarafından
Bakın Bakinben kendimi hesaplayim

2 kaynim
2 gorumcem
1 kayinpeder
1 kaynanam
2 de biz eşimle
1 de doğacak olan bebeğimiz  
+_____________________________
9 kişiyiz  hepsinin masrafını da eşim karşılıyor hemen hemene
tarafından
Esin ne is yapiyor da 9 kisi gecindiriyor  dag olsa dayanmaz be allah sabir versin kardesim
(39 puan) tarafından
Marketlere mal dağıtımı yapuo  2000 lira maaş prim yapabilirs 3000 ı buluyor benn istediğim alamıyorum hep bir heves kaldı içimde kaçarak evlendim diye bir bilezik dahi alınmadı bana  ben bunları başına  kakmiyorim  ama onlar bi ayrı evi çok görüyor bana
tarafından
Esine baski yap kuzum bende paragoz biri degilimdir hastaydim istemediler falan zorla ikna etti esim istemeye geldiler evi beraber diyomustu esim kucuklugunden beri bende hasta olmasam olurdu dedim ama hastaym  rahat edemem diye ayri ev tuttu dugunumuzu kendi yapti bileziklerime kadar aldi ele gune karsi herseyi dort dortluktu kendi evimize ciktik esya falan hep borcla alindi ailem beyaz esyami aldi sadece snra bilzeikleri flan sattik borctan dustuk bi yilnoldu borcumuz azaldi kendi yagimizda kavruluyoruz ekmek soganda yesem kocamla kndimize gidiyo ne gidiyosa ev ev ustune olmaz derler sizinkiler ev ustune apartman dikmisler yukude kocana yikmislar
(137 puan) tarafından
O kadr kisiye 2 bin yetiyorsa iyi valla hangi sehirde yaşıyorsunuz
(39 puan) tarafından
Yetmiyor annem nereye yetecek
tarafından
Neden esin yukleniyo ki bunu cekilecek dert degil ya
(39 puan) tarafından
Babası bakmio ailesini oda bırakıp gidemiyor
tarafından
O  biraksa herkes basinin caresine bakar valla allahtan hastalik flan gelmedikce ne muhtaclar gibi davraniyo  ailesi de olsa ev ustune ev olmaz biyle sorumsuz kisilerle allah askina ne geleceginiz olur ne birikiminiz
(39 puan) tarafından
Yok zaten birikim falan yapamioz ayın ortası gelmeden para bitiyor biz ne yapalım daha  allahım en kısa sürede yardım eder de ayrı eve çıkarız inşallah kızlar dua edin de hamilelerin duası çabuk kabulnolurmus evi ayiralim
(355 puan) tarafından
O nasil ew oyle 3elti sen kocan kaynana kayinbaba bide gorumce war soktayim suan o ewin mutfaqini tuwaletini falan dusunemiorum.
(39 puan) tarafından
Hiç sorma onlar ise okula gittiği zaman  anca banyo yapabiliorm
-Reklam-
0 oy
tarafından

Zaten tüm masrafları da eşin karşılıyomuş kiraya çıkmanız kadar mantıklı birşey yok en azından kendi yuvanız olur

(39 puan) tarafından
Olur da esimin psikoloji sini  çözemedim neymiş eşim ayrı çıkarsa bunlar kendilerine bakamazmis
0 oy
tarafından

Yerinde olsam ortali yikarim kendimi yiyecegime icimi dokerim onlar birbirini yesin esinde sana desrek olacagina seni kullandiriyo resmen ayip ya 

(39 puan) tarafından
Aynn  amaa bi anlam veremiyorum artık ben buna iyice bunaldım
tarafından
Agzina saglik ne iyi dedin kendi kafanda kur kocanla kavga et hiccc gerek yokmus say dok rahatla ama iste is este bitiyo o kullandirmayacak kizi o koruyacak daa nerde erkeklerin hepsi gerizeka illa bi 10 yil gecmesi lazim anlamalari icin :)
0 oy
(643 puan) tarafından

Allah sabır versin basa gelen cekiliyor maalesef sen direnmeye çalıs kendi ailenle konus bi bi buyukle konus orta yolu bulmaniz lazim

(39 puan) tarafından
Kendinailemme  söylemeye çekiniyorum  çünkü kaçarak dim sozluyduk biz işler karıştı kaçtık  kayinpederimin bana söylediklerini babama soylesem ortayı kavga goturuur
(643 puan) tarafından
Siz yinede bi buyugunuze söylemeye calisin
0 oy
(15 puan) tarafından
Allah sabir versin canim bendede ayni durum seni anliyorum.
(39 puan) tarafından
Çok zor ya valla
0 oy
(216 puan) tarafından

Cnm cok zor ya esin onlari yaptktan sonra neyin masrafndan kacio ki ? Hem insanin kendi evi gbi yok iki ay da bn oturdum kavgamiz hc olmadi suana kdr cok sukur ama bn ne kendi ailemle nede esimin ailesyle oturmk istemem cok zor banyo yapmk sknti e bazen sutyensz bile dolasioz evde yapamiosn birlikte olunca

(39 puan) tarafından
Yeni öyle  rahatt  bir şey olmuyor  bir de çocuğumu bu yabancıların arasında büyütmek istemiyorum ben kendim yetiştirmek istiyorum
(216 puan) tarafından
Cok karisirlar bnim gorumce sabah gelmis ustune titreme cocugun cok hasta olur bilmem ne
(39 puan) tarafından
Aynen öyle Vala ama ona falan veremem çocuğumu hiç kusura bakmasin

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 1,290 göst.
1 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Meryemebrar (158 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 178 göst.
9 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Kayra04 (95 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 153 göst.
31 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Buglemila (223 puan) tarafından soruldu