0 oy
542 göst.
Aile kategorisinde (1,066 puan) tarafından
Bu kadar şey yapmış insanın yüzü kızaracagı yer de özür dinleyecegi yerde hala inat yapıyor sanki ben suçluymuşum gibi bu nasıl insandır...oyle bir canım yandı ki ah ediyrm artık gönülden biliyrm çok günah ama için başka şekilde soğumuyor o da benim için ediyor . Bir insan hiç mı utanmaz Allahtan korkmaz o evde yokken çocuklarla huzur içind e geçiyor gelince kızımı falan yanına çekmeye çalışıyor bambaşka oluyor çocuk ya napcm ben böyle çocuğumla catisyrm ona da kiziyrm artık. 

5 Cevaplar

0 oy
(538 puan) tarafından
Allah kolaylık versin. Allah yardımcın olsun. 
-Reklam-
0 oy
tarafından

Eşinizemi ah ediyoyorsunuz 

(1,066 puan) tarafından
E vet
0 oy
(470 puan) tarafından
O dediğin kişi kim 
(1,066 puan) tarafından
Eşim olacak insan
(470 puan) tarafından
Ne gbi bir probleminiz varki çocukları sizden soğutmaya çalışıyor
(1,066 puan) tarafından
Yaptığı bir-çok şey vardı biriktirdim dünde patladım sesimi yuselttim diye şiddet gördüm daha öncede görmstm pişman olması gerekirken bugünde hâlâ inadına bu şekilde davranıyor
0 oy
tarafından
Hayırdır canım niye ah ediyorsun
(1,066 puan) tarafından
Yaptığı bir-çok şey vardı biriktirdim dünde patladım sesimi yuselttim diye şiddet gördüm daha öncede görmstm pişman olması gerekirken bugünde hâlâ inadına bu şekilde davranıyor
tarafından
Benim annem de aynı durumda canım babam annemle kavga ederdi bena ve kardeşime iyi davranırdı bizi yanına çekmeye çalışırdı ben hep dedim anneme boşan şu adamdan başımızın çaresine bakarız diye dinlemedi ben evleneli 1 buçuk yıl ve babam bu süre içinde anneme defalarca kez hakaret etti 6 7 kere dayak attı ama annem hala dinlemiyor beni eğer ailen arkandaysa kesinlikle çekmek zorunda değilsin tabiki kendin bilirsin ama seni çok iyi anlıyorum katlanilacak bir durum kesinlikle değil şuan babam aldatıyor daha önce de yapmış ama annem bile bile ayrılmıyor çünkü onun annesi babası anneme küs o da babam yüzünden bence bu durumu ailene bildir benim yaşım daha 18 belki benden büyüksün bir kardeş gibi düşün seni çok iyi anlıyorum çünkü hepsi başımızdan geçti
(1,066 puan) tarafından
Canim böyle bir ailede büyüdüm bende yaşadım çoğu şeyi evlendim bir umutla farklı şeyler yaşarım dedim ama öyle olmadi tabi ailem aile değil zaten babam yok o vefat ettikten sonra da aile falan kalmadı annem kaç kez tanık oldu bir yerlerimdeki morluga falan yine de bir şey yapmadı kısaca arkada aile olmayınca öyle kolay olmuyor hemen zamana bıraktım yine.
tarafından
Ya kurban olurum sana keşke elimden bişey gelse yaparım başımdan geçti biliyorum Allah yardımcın olsun eşine de akıl fikir merhamet versin
(1,066 puan) tarafından
Inş canım Allah razı olsun duan yeter
0 oy
tarafından
Sorun ne tam olarak anlatmak istesen dinlerim...
(1,066 puan) tarafından

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 329 göst.
20 Ocak 2020 Aile kategorisinde bombacımulayime (758 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 377 göst.
30 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 719 göst.
23 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde ❤Esra❤Mustafa❤Eren❤ (6,136 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 11,077 göst.
20 Nisan 2019 Aile kategorisinde Sibel (39 puan) tarafından soruldu

377,941 soru

11,312,622 cevap

34,745 kullanıcı

...