0 oy
2,750 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Sinirlerim bozuldu iyice hanimlar bana akıl verin nolur ya 

Ablam bana cok karışıyor. Evime filanda karışıyor eşimde bu durumdan çok rahatsız oluyordu 

Ablam artık işi büyüttü gezmemize dışarı yemek yemeye bile cıksak heme. Laf sokuyor du 

Eşimde kızdı ablama bağır dı tamm kardeşin ama. Benim karım dedi şuan tek söz hakki bende dedi ablam benimde kız kardeşim diyerek bağırıştılar. Ablam eşimden 2 yaş küçük eşime el kaldırdı yekasini sıktı erkekliğine laf etti. Adam olsan karinin aziyla sağa sola gidip para yemezsin dedi 

BANA GÖRE EŞİM HAKLI AİLEME GÖRE ABLAM.  BENCE ABLAMİN MUTLU OLMASİ GEREK KARDEŞİMİN İSTEKLERİ OLUYOR EŞİ SAHİP CIKIYOR DİYE 

ABLAM BENİ SEÇİME ZORLUYOR YA EŞİN YA BİZ DİYE AMA NE KADAR AİLEMDE OLSA BEN EŞİMİ SEÇERİM    

EMPATİ YAPARAK CEVAP VERİRSENİZ SEVİNİRİM 

57 Cevaplar

+1 oy
(13,564 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Ne çılgın hareketler bunlar
tarafından
Çokkkkkk
(2,591 puan) tarafından
Canım bu devirde babana bile güvenme... Yani cok sacma tabi sen eksik anlatamıyorsan ablan kıskanmış gibi duruyor ama seni de kötülüyor bence altını kurcala
-Reklam-
+3 oy
(6,978 puan) tarafından
Ablan net sacmalamis. 
tarafından
Teşekkür ederim canım
+3 oy
(3,750 puan) tarafından

Eşin seninle ve ev ile ilgileniyor ne güzel bundan ablana ne oluyor ki, ablan bekar mı kıskanıyor seni galiba 

Eşin haklı cnm 
Ablan çok yanlış yapmış tercih sunarak 
tarafından
Evli 2 tane evladı var
(3,750 puan) tarafından
O zaman ablan, açık açık seni kıskanıyor ne kadar, ablan da olsa uzak dur, yuvanı yıkma mutluysan huzurluysan ki ailemde bunu zamanla anlar
+1 oy
tarafından
Ablanın uğraşması gereken çocukları kocası vs yokmu ya sana sarmış resmen . Kocamla ne yaparsam yaparım kimseyi de karıştırmam üzgünüm ama esin haklı.  
tarafından
Var cnm 2 tane evladi var
+1 oy
(2,743 puan) tarafından
Ablanin sucu
+1 oy
(7,935 puan) tarafından
Eşinle siz bir ailesiniz ablan karışmamalı eşin haklı, eşini haklı bulman doğru.Ablanın bi gocuntusu var gibi geldi bana 

Kendi eşi çocuğu yok mu onlara karışsın biraz da
tarafından
Var cnm evladida kocasida
0 oy
tarafından
Ablan gerçekten saçmalamış mutlu olması gerekirken bunları yapıyorsa seni kıskanıyor felan olabilir mi eşinle aranızı bozmaya felan mi çalışıyor 
tarafından
Bilmiyorum inan
0 oy
tarafından
Ablan evli mi bekar mı evli ise kendi eviyle ilgilensin bekarsa ona koca bulun sende tabiki eşinden yana olacaksın 
tarafından
Evli cnm 2 tane evladi var
0 oy
tarafından
Ablan kiskaniyor başka bişey yok boş geç onu sen mutluluğuna bak
tarafından
Oyle yaptim cnm
0 oy
(7,165 puan) tarafından
Ablan kafayı yemiş bu tarz insanlara yaranamazsin asla ablan sanırım icten içe seni kiskanmis . Benim ablalarım valla zil takıp oynar bugün de kardeşimi mutlu etmiş kocası diye seninki başa bela. Eşine sırtını dönme . 
tarafından
Asla dönmem cnm.
0 oy
tarafından
Ablan sanki senin gorumcen oyle davranmiş hic hos değil esin sen haklisin tabikide
tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
Eşin sonuna kadar haklı canım.Ablanda seni kıskanıyor.Belliki onun eşi senin eşin kadar ilgili değil oda bu duruma icerleniyor.
tarafından
Bilmiyorum asla evini yaşantisini merak etmedim
tarafından
Evine karisirsa ben ne yapacağımı biliyorum benim düzenim belli de canım anlar heralde.
0 oy
(4,911 puan) tarafından
önceden bu rahatlığı verdiysen kendini aşmış olabilir
tarafından
Vermedim cnm 7.8 aydır konuşuyoruz öncesi pek yok
0 oy
tarafından
Tabiki esin o nasi abla öyle kaynana gibi sen tepkini koymadinmi o ellerini esinin yakasindan almadinmi benim kaynim esime benim evimde vurmaya kalkti elini indirdim kovdum kimse benim kocama el kaldiramaz o bir baba sende boyle yapmadinmi bacim
tarafından
Annemin ordaydik cnm benim kovma hakkim yok  kavgaya pek müdahale edemedim çünkü çok tehlike li bir hamileliğim var yanlisikla karnıma vursalar çocuğuma birşey olurdu
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Ablan  evli mi evliyse onun kocasi nasil ona. Ablan cok gereksz laflar etms ne demek karinin agziyla ya kıskanıyor  resmen seni..

Kesinlikle kocami seçerdim söylediklerinden  cok beni tercih  yapmaya  zorladigi icin secerdim en cokta. Cok ayip ablanin yaptigi
tarafından
Görüşmeyi bitirdik
(1,964 puan) tarafından
Hayrlisi olsn kuzum  sizin icin
(7,855 puan) tarafından
O zmn karissaydim onlar barisacakti kocası bana düşman olacaktı sonra biseyde konu acilsaydi sen ablana anlatın ablan bunu şunu dedi deyip yine kavga edeceklerdi
(1,964 puan) tarafından
Sorun cikaran sen suclu sen olcaktn onlar iyi olcak sen düşman  olcktn canm
(7,855 puan) tarafından
Aynen iyiki karismamisim
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Ablanın kuyruk acısı var sanirim. Baya kiskaniyor seni... tabiki kocamm
tarafından
Bende öyle yaptim
0 oy
(57 puan) tarafından
Ablan seni kıskanıyor net .edepsizlikten baska bisey değil bu annene babana da söyle size saygım sonsuz birdaha ablamla görüşmeye eğim de.
tarafından
Ailemlede görüşmeme karari aldik cnm
(57 puan) tarafından
Aileye sırt dönülmez canim anne baba guzelcene aciklamani yap azıcık basin sıkışsa insanin gidecek başka yeri olmuyor yine sen bilirsin ama .
0 oy
tarafından

Eşini taktir ettim benim eşimde aynısını yapardı ve ben bu durumda ablam olsaydı eğer onu haksız bulurdum tabikide. Eşin ne güzel sahip çıkmış. Parayı o kazanıyorsa tabiki birlikte onun keyfini çıkarmak sizin en doğal hakkınız. Kimse karışamaz bu konuda bence ;)

tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(489 puan) tarafından
Ablanla şimdiye kadar nasıl samimi kaldın hayret bir şey . Nasıl sana evine karışabilir? Eşinde yine iyiymiş öyle yakasına yapisacak kadar. Kesinlikle mesafe koy canim
tarafından
Oyle yaptim cnm kimseyle görüşmüyoruz
0 oy
(1,234 puan) tarafından
O nasl bi abla yaa sanirim seni kiskaniyo tmm ablan küssün ki eşin hakli bu konuda ailen nedn küsecek ablanin lafiyla mi hareket ediyolar
tarafından
Benim anneliğime asla laf edemezsin evet araya fazla girmedim giremezdim cünki Kızımı kaybetme ihtimalim var yüksek riskliyim. O an o kargaşada benim karnima vursalar veya beni itseler ve düşsem çocuğuma hersey olabilirdi
tarafından
Mesafemi koydum zaten ailem le ablamla görüşme me karari aldik BENİM eşim benim herşeyim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 396 göst.
15 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,807 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 607 göst.
7 Aralık 2022 Aile kategorisinde Inciiii tanem (295 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 285 göst.
0 oy
9 cevap 311 göst.
3 Temmuz 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu