0 oy
1,254 göst.
Aile kategorisinde (531 puan) tarafından

Eşim olcak şeref.siz kızımı köye gönderdi 3 gün oldu daha göndereli çocuğu düşürmüşler gözünün altı mos mor olmuş gözü küçücük kalmış. Çocuğumun çok üzgünüm şuanda eşim olcak geri zekalı yarın almaya gitcek yani görseniz içiniz acır mos mor olmuş gözü küçülmüş hastaneye bile götürmemişler dedim o kadar gönderme o kendine zarar verir diye lafımı Dinlemedi gönderdi çok iyi bakmış annesi olacak kadın ben napayım şimdi sinirden ölüyorum acayip kavga ettik senden boşanacam dedim o çocuğa birşey olursa senden ayrılırım dedim korktuğum başıma geldi çocuğun gözü o kadar kötü olmuş morarmış ki yani şuan ağlamaktan harap oldum herkesi Allah bildiği gibi yapsın bu kadari gözüküyor videodan kırptım video atmışlar gözü çok küçük kalmış şişmiş morarmış kafayı yiycem

image

35 Cevaplar

+9 oy
(27,307 puan) tarafından

3 yaşındaki çocuğun annesiz ne işi var koyde Allah askina devir berbat bi devir ne cok guveniyor millete eşin 

Valla esin kafayi yemis .ya el kadar cocuk gonderilirmi 

(531 puan) tarafından
Işten geldiğinde o kadar kötü tartıştım ki anlatamam ağzıma geleni saydım hepsine gönderdi annem iyi bakar diye *** baktı annesi
(27,307 puan) tarafından
Vallaha kimseye guven olmaz al bebeğini yanina asla.ama asla kimseye güvenme
-Reklam-
+4 oy
(1,617 puan) tarafından
İsterse eşim beni döve döve öldürsün çocuğumu hayatta asla yollamam ben nereye o oraya kaldiki devir nasıl devir anasız çocuğa kimse ana gibi bakamaz
+3 oy
(2,201 puan) tarafından
Erkekler cok dusuncesiz olabiliyor cogu zaman
+3 oy
tarafından
Haklısın ama sakin ol eşine şerefsizz deme hata yapmış göndermiş hepimiz çocuk olduk düştük kalktık senin yanında da olabilirdi skaşn ol ve şükret yarın geliyor kuzun boşanma kelimesi alma ağzına sinirlisin biliyorum ama şuan ki haklılığını büyük kavga ederek haksızlıpğa düşürme 
+2 oy
(2,590 puan) tarafından
Gondermiycektin cocugun kucuk galiba ne isi var senden uzakta. Kaza tabi yanindada olsa olacagi varsa olurdu gelince doktora goturun bence
+2 oy
(2,550 puan) tarafından
Ben sana da şaşıyorum zaten çocuğunu nasıl tek gönderebiliyorsun.. neler duyuyor görüyoruz başına bir iş gelse allah korusun bu zamanda kendinden başkasına güvenemezsin . Nokta
(531 puan) tarafından
Ah cnm inan ko benim bi suçum yok eşim olcak mal gönderdi çok dedim çok tartıştım lafımı dinlemedi ki gönderdi
(1,008 puan) tarafından
o zaman istemiyorum diye yazmistin yanılmıyorsam bir daha teklif edecek yüzleri olmaz
+1 oy
tarafından
Eşinin sacmalifi neden gönderiyorki annesiz bir çocuk perişan olur bunun farkında değilmi
+1 oy
(1,298 puan) tarafından
Vallahi ogun gönderdim dedıgınde çok üzülmüştüm bu kıza bakmazlar dedım kendi kendime yazık ıkı tane bebek bakan bitek sen degılsın kı neden bu kızın başına bunlar geliyor bebek dogdugunda da ayrılmıştın yapma gözünü sevim ben asla bırakmazdım kusura bakma 
(531 puan) tarafından
Canım ben göndermedim ki beni suçlamayın lütfen eşimle çok tartsitim gönderme diye eşim olcak mal gönderdi inan benim bi suçum yok yanımda duruyordu çocuk iyi kötü idare ediyordum ben
+1 oy
tarafından
Yaaaa ben demistim:(((
+1 oy
(442 puan) tarafından
Eşinin kafasını balyozlayasim geldi mal herif kusura bakma da ben üst katta ki kaynanama birakinca bı iki saat elli kere arıyorum dünyanın binbir çeşit hali var Co sovesim geldi de icimde kalsın 
0 oy
(913 puan) tarafından
Bidaha çocugunu kimseye emanet etme. Geçmiş olsun artık yapacak bişey yok
0 oy
tarafından
Devir o kadar kötü ki canin neye güvenip yollasın kiz çocukları daha hassas olur bırakmamak lazim
0 oy
tarafından
Bu devirde bu guven bravo valla
0 oy
tarafından
Yaa kıyamam şuan ben bile sinirlendim. Kız küçücük kız çocugu bide ben kızımı kaynımın kucagına verince binlercekez düşünürüm. İsterse ucunda ölüm olsun kızımı bi yere asla tek birakmam :(( 
0 oy
tarafından
Kim senin kadar iyi bakar ki. Göndermeseydin keşke eşinle o zaman kavga etseysin de gitmeseydi keşke. Ben olsam asla göndermem. Kimseye güvenemem. Geçmiş olsun inşallah önemli bişey değildir. 
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Suc sende canim hic kusura bakma nasil izin verirsin ya nasillll degir b.k devri affedersin de
(531 puan) tarafından
O kadar tartıştım ki gönderme diye gönderdi annem bakar bakar diyordu nasıl bakıyor çocuğa görmüş oldum
0 oy
(197 puan) tarafından
Zaten olan olmuş haklı olabilirsiniz ama en ufak bi tartışmada boşanacam kelimelerini kullanmayın lütfen bide bu ******** lafı da ne kadar agir bi laf evde de olsa aynı şey olacaktı belki 
(531 puan) tarafından
Eşimle aram iyi değil zaten cnm laf dinlemez etmez karısını aldatır eskortlarla konuşur ağır laf değil benim için inan ki daha fazla lafı hak ediyor benim yasadiklarimi bilseydin böyle konuşmazdın
(197 puan) tarafından
Aaaa Allah öylelerini bildiği gibi yapsın Allah sana sa kolaylık versin
(531 puan) tarafından
Önceki postlarima bakarsan görürsün cnm zaten
0 oy
(9,890 puan) tarafından
Iyide seninle birlikte olsaydida dusup.bisey olabilirdi yani çocuk bu sonucta.
(531 puan) tarafından
Olabilir olmaz diye birşey yok ama yalan söylüyorlar bide kaynanam önce çocukların peşinden giderken düştü diyorlar sonra gorumcemin kızı var o düşürdü diyorlar daha ne yalanlar bastan göndermeseydi böyle olmuycakti ama belki hadi çocuğun gözünde birşey varsa nolcak kim vercek bana hesabını hiç kimse
(1,555 puan) tarafından
Eşin ne dedi görünce tepki vermedimi onlara
(531 puan) tarafından
Vermez olur mu önce bilmiyormuş gibi yaptı sonra görüntülü aradı bağırdı çağırdı kızdı yani öyle diyorsun çocuk doğru cnm da kaynanam var gorumcem var. Iki kadın bi çocuğa bakamiyorsa ne deyim daha
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Önce bi sakin ol canım kendini yıpratırsanda artık olmuş bitmiş buda eşine ders olsun bi daha öyle bi cahillik yapmaz bide bu açıdan bak çık balkona bi hava al bi dua oku bu sinir sana zarar verir rahatlamaya çalış. Çok geçmiş olsun çocuk bu düşe kalka büyür sıkma kendini bu kadar
0 oy
(1,008 puan) tarafından
Yanlis anlama.ama.arkadasim koyde babannelerin baktıkları çocuklara bu ara çok.sahit oluyoruz muge anlida neler.duyuyoruz  anne basinda olmadimi olmuyor bu devirde

eskisi gibi değil hic bir sey sal bahçede oynasın olmuyor gecmis olsun

İlgili sorular

0 oy
47 cevap 1,407 göst.
5 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Hlyaa_96 (565 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 361 göst.
2 Kasım 2020 Aile kategorisinde Hacer ahmet (1,451 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 452 göst.
11 Ekim 2020 Aile kategorisinde Sinem bolatat (261 puan) tarafından soruldu
0 oy