0 oy
203 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (2,916 puan) tarafından

Kizlar buzlukta etim var ama porsiyon olarak büyük. Ihtiyacim kadar olanını alıp geri kalan eti tekrar buzluga koyamam. Peki  o kalan eti pisirip buzluga öyle biraksam sorun olur mu ki tadi degisir mi?? :angel:

7 Cevaplar

0 oy
(1,971 puan) tarafından
Evet canım eskisi gibi olmuyor bundan sonra buzluğa atarken küçük paketle siz size 1 paket misafir gelirse 2 3 diye çoğaltırsınız 
(1,971 puan) tarafından
Buzlu buzlu kesebilirsen kes gerek olanı al gerisini hemen buzluğa atabilirsin
(2,916 puan) tarafından
Olabilir aslinda canim bi bakayim da buzlu iken keseyim
-Reklam-
0 oy
(13,660 puan) tarafından
Olur canım kavur öyle koy ama eti cozdurmeden ihtiyacın kadar olanını kesip alabilirsen de tekrar kalanı dolaba kaldırabilirsin de
(2,916 puan) tarafından
Tesekkurler canım. Bakayım kesebilirsem kesecegim buzluyken yoksa da mecbur kavurup koyucam kalanı :)
(13,660 puan) tarafından
Artık yapacak başka bir şey kalmıyor canım:) kolay gelsin
0 oy
tarafından
Değişiyor canım ya bnde denedim de hiç güzel olmadı 
(2,916 puan) tarafından
En iyisi hepsini pisirip oturup yiyeyim  ☺☺☺ oyle dedigime gore eti bayılarak yiyen biri olsam keske :))
0 oy
(554 puan) tarafından
kullancagini kullan kullanamadihini kavurma yap dolaba at kahvaltida yiyin :) 
(2,916 puan) tarafından
Iste pisirip  buzluga  koyunca tadı bozuluyor mu sabah kahvaltisina bir sey olmaz da esim kahvalti yapmaz ise giderken mecbur yemekte kullanıcam
(554 puan) tarafından
yk hani donmus kavurmalar varya canm o tarz yapsan buzluk dgl de normal dolapta kahvaltilarda gzl oluyo bn mesela kurbanda buzluk dolu oldugunda bi miktar ole yapyrm ck iyi oluyo
(2,916 puan) tarafından
Olabilir canim cok sagol oyle yapayım olmadı yemek bugun de kaldi zaten yarina Allah buyuk :D
(554 puan) tarafından
aynn kz yap gercekten illa kahvaltida dgl hatta yemeklerine bile katabalirsn az az o kavurmadan herseyde kullanrsn en azndan ziyanda olmaz
0 oy
tarafından
Evet canm değişir maalesef 
0 oy
(373 puan) tarafından
Ben genelde et alimdigimda dogruyorum kemiklerini bir kenara kovurma dolma yapmak icin etleri ayriyorum.hangi yemegi yapsam lazim oldugu kadar ayrilmis etden alib pisiriyorum
(2,916 puan) tarafından
Normalde ben de oyle yaparım  da misafirim gelecekti ona gore ayarlamıştım o da iptal oldu   o yuzden bu durumda kaldim canım
0 oy
(3,514 puan) tarafından
Biz eti kavurup dondurucuya koyarız canim bi sıkıntı olmuyor
(2,916 puan) tarafından
Ben de oyle dusundum de tadi degusir mu acaba diye tereddutte kalmistim canim sagolasin
(3,514 puan) tarafından
Rica ederim canim

İlgili bir soru bulunamadı

202,459 soru

5,299,873 cevap

15,693 kullanıcı

...