0 oy
829 göst.
(2,736 puan) tarafından
Çocukken kurdugunuz  en güzel hayal nedir bağyanlarr??

Benim hayalim meslek sahibi olup annemi yanıma alıp onunla birlikte musmutlu bi hayat yasamaktı.. Ama ne meslek sahibi olabildim ne de annemi yanıma alabildim. :(

29 Cevaplar

+1 oy
(554 puan) tarafından
suan dgl ama kucukluk aklimla sevdgm butun arkadaslarmla hayal ettgmz sey kndi evimiz olsa orda ozgurce yasasak gezsek tozsak falan snra bide kndimize ait kresimiz olsaydi hayalim :) ama smdi deglll asla dgll :) 
(554 puan) tarafından
allahmm :)) ya mecazi anlamda dedim yani evin icndeyz  ya calsmiyizya o anlamda ddm yksa he da ye ic at kim ymk camasr bulask tmzik yapcak :))
(2,736 puan) tarafından
Hıı simdi anladim :D ama benim kaynanacugum  bana kıl oluyo ya isteyerek almamis ya ogluna  
Ondan herhalde  :D
(554 puan) tarafından
defolsn gtsin o kaynanan ona inat daha ck yat gez ;)
(2,736 puan) tarafından
Esim gezmeyi sevmiyo ama kafama gore yatiom valla evimin isini kendi yapmıyo kizim konusunda da bi desteği yok ama  yine de yetistiriyorum her seyi  cok şükür:))
(554 puan) tarafından
cok sukur valla aynn hiccc umuraama
-Reklam-
+1 oy
(1,156 puan) tarafından

Benim hayalim dunyca ünlü bir şarkıcı yada  dansçı olmaktı hep :D birde hiç  evlenmeyip ailemi mal mülk  sahibi etmekti 

+1 oy
tarafından
Uzerımr titreyen beni gerçekten seven eğlenceli bir esım olmasıydı çünkü daha önce agzım yandı ama şükür ki alası oldu 
0 oy
(909 puan) tarafından
En büyük hayalim polis olmaktı 

Ama ev hanım oldum :)
(2,736 puan) tarafından
Hayırlısı olsun canım  :)) ev hanımlığı da fena değil gibi :D
0 oy
(1,971 puan) tarafından
Okumaktı ...
(2,736 puan) tarafından
Ben de okuyup meslek sahibi olmayı o kadar isterdim ki şartlar beni ev hanımlığına ve bir anda 18 yaşındayken evlenmeye sürükledi..
(1,971 puan) tarafından
Ben çok çalışkandım annem babam ablam abim tüm sülalem benden okumayı bekliyordu hala takdir teşekkürlerim durur bende ama okuldan atıldım :( lise 1'den kaç yıl geçti aradan kendime yediremiyorum müdür yardımcısı da sırf hiç bir okul beni almasın diye tastiknamemi verdi elime onunla hiç bir okul almadı...
(2,736 puan) tarafından
Ben de kendi elimle ettim ailem okumamdan  umitliydi ama manevi boşluktaydım  bi anlik kasvetle ani bi kararla evlendim simdi kimseye bir sey soyleyemiyorum cunku verecekleri cevap belli
0 oy
(5,297 puan) tarafından
Hep asker eşi olmak isterdim rabbim gönlüme göre bir eş verdi asker olan 
(2,736 puan) tarafından
Kız iyi metanetlisin masallah benim esim bi ara uzman cavus olmak istedi de daha o andan itibaren cok cok kötü olmustum.  Olacak olan her yerde olur ama Sevdiklerimi tek tek kaybettim bi kayıp daha yasamak cok agir gelirdi..
0 oy
(1,416 puan) tarafından
Hemşire olmak kanser ve losemi ile ugrasmaktı ve daima adaletli temiz kalpli yardımsever bir hemsire olmaktı ve Allahıma sukur bunu yasıyorum meslegımın verdıgı huzuru hıc bırsey vermıo sukur rabbıme az once bir hastam hemsırem ile kızıma altın gondermiş onemlı olan altın degıl ben kımım ki bu zamanda bu pahalılıkta altın alsın ama unutmaması ve ıcıne yazdıgı not yeter kızıma mevlit okutmus 
(2,736 puan) tarafından
Ay ne kadar ince düşünmüş ya. Allah daima iyilik versin kalplerimize. Iyilerle karşılaştırsın.
(2,031 puan) tarafından
Ne guzel meseegnde basarilar canm meslegini eline alms ama edebi hayasi elden gitmis cok insan tandm iyi olan sevilir:)
(1,416 puan) tarafından
Rabbım kotu yola saptrmasın ben hemsirelerıme bile eşit sayıda gunduz ve gece nobetı yazar Esit sayıda ıxın verir tek tek oturup hesaplarım ne olacak bir fazla iki eksik demem Rabbım kalbime kotuluk nasıp etmesin
(2,736 puan) tarafından
Amin canim amin
0 oy
(2,154 puan) tarafından

Oğlumun olmasını çok istiyordum  allahıma çok şükür ooldu<3

(2,736 puan) tarafından
Ben de cocukken oğlumun olmasını cok istiyordum ama kızım oldu. Iyiki de kizim olmus diyorum simdi :) ❤
(2,154 puan) tarafından
Kızı erkeği yok cnm ya evlat sonuçta hayırlı evlatlar olsunlar inşallah
(2,736 puan) tarafından
Tabikii.. Allah canlarına zarar vermesin tabiki acılarını göstermesin  ama etrafimda o kadar igreti bakan oldu ki hmm kizmiymis keske erkek olsaymis ilk bebek diye. Oyle diyenlere iyiki de kızım olmus diyordum yani..
0 oy
(2,918 puan) tarafından
Ailemin bana verdigi emegi bosa bosa mamak bi meslek sahibi olmak. Onlari hic hic birkmamak... Yarisi bitti sayilir okul bitiyo bskalim esimde var yanimda .. en cok ailem icin biyerlere gelmk istiyorum insallah... 
(2,736 puan) tarafından
Insallah canim Allah gonlune göre versin
0 oy
(12,790 puan) tarafından
En büyük hayalim adlı tıp uzmanı olmaktı hayaller paris hayatlar cennet mahallesi:D 
(12,790 puan) tarafından
Ay çok istemiştim ama ya ama başaramadık işte nasipte yok muş:)
(2,736 puan) tarafından
Aynen oyle canim. Nasipten öte yol yok diye bosuna mi demisler :)
(12,790 puan) tarafından
Ahenk öyle:) allah hayırlısı ne ise onu nasip etsin diyelim
(2,736 puan) tarafından
Amin canım  amin..
(36 puan) tarafından
Benimde hala bazen aklıma gelir olsaydı diye evliyim ikinci çocuğu bekliyorum hala okumaya çalışıyorum ama açıktan da adli tıp hayali kuramam bence
0 oy
(4,802 puan) tarafından
Polis olmayı çok istemiştim hemşire oldum:)))
(2,736 puan) tarafından
Altın bilezigin kolunda yine. Polis olsan iyiymis ama Allah hayırlısını vermis canım
(4,802 puan) tarafından
Öyle canım.  Ama çok istedim polis olmayı kısmet işte.
0 oy
(582 puan) tarafından
Otopsi doktoru olmak istedim hep insanlarin içini merak edermisim :) tabi biraz büyüyünce bana göre olmadığını anladım. 
(2,736 puan) tarafından
Valla yürek isi o yaa.. zamanında   ismi havalı diye ben de sarmistim da işin aslını ogrenince vazgectim. Aslinda ben bircok meslegi secmistim cocukken. Bi ara doktor bi ara ovretmen bi ara avukat. Ama simdi ev hanımı ☺☺
(582 puan) tarafından
Aynen canım biraz biraz büyüdükçe hayallere değişti en sonunda dedim öyle bi okuyayım bari ne olursam olayımm bi mesleğim olsun hesabı oldu da ama mesleği yapmıyorum :) değişik duygular
0 oy
(2,031 puan) tarafından
Rahmetli babamn dedgi gbi avukat olmakti ama annem abim engel oldu unw okumama 
(2,736 puan) tarafından
Demekki hakkinda hayırlısı buymus canım.  Avukat olsan belki de bambaska bi hayatin olurdu bazi seyler sebep bir seylerin olmamasina..
0 oy
(5,701 puan) tarafından
Okuyup meslek sahibi olup başka bir şehirde tek başıma yaşamaktı yetmediği yerde aileme benim sahip cikmamdi ama en müşkil durumda ben oldum o yüzden hayalleri hiç sevmiyorum. Insanın kendine ettiğini kimse kimseye etmez...
(5,701 puan) tarafından
Aynen var ya o soru kağıdının yada kitabın boş yeri kalmayacak şekilde dolduruyorlar ya ne kadar imreniyorum onlara. Ingilızce sınavında tertemiz kağıt vermiştim hoca beni rezil etmişti tek çizik dahi yok diye millete baktıydım kâğıtta boş yer bırakmamışlar
(2,736 puan) tarafından
Ben genelde sayısal derslerde cok zorlanirdim sozel dersleri severek yapardım Amannn  hele matematikte bi kere 05  aldım o da adımı yazdigim icin :D :D
(5,701 puan) tarafından
Insafli hoca ona da şükür:D şaka maka ama pişmanım okumadigima sonra dışardan liseyi bitirdim üniversite sınavlarına girdim babam 4 yıllığı kazan istediğin yere git dedi nerde bende o zeka baba evinde de işe yaramadım dedim evleneyim bari
(2,736 puan) tarafından
Hakkımızda  hayırlısı buymus demkki canım.  Gecmise ozlemim var aslinda ama su an ve ilerisi icin pişmanlık vermesin Rabbim
(5,701 puan) tarafından
Amin inşallah aynen dedim ya bu yüzden kırtasiye açmayı düşünüyorum inşallah bunu da elime yüzüme bulastirmam
0 oy
tarafından
Polis olmaktı ama olamadım. Evlendim mutluyum. Hâlâ içimde uktedir ama vardır bunda bi hayır deyip geçiyorum.
(2,736 puan) tarafından
Allah mutlulugunu daim etsin canim.  Sen olamamissin ama belki evladin olur :))
tarafından
Amin inşallah kim bilir belki olur
0 oy
tarafından
Oyuncu olmak ama öyle TV fln kafası değil tiyatro da çok emek vermiştim çok oyun fln yaptık sahneledşk ama tabi üni gidince okul fln dersler evlilik bitti 
(2,736 puan) tarafından
Insan bi zaman sonra keske diyo ama is isten geciyo. Ben mesela su an keske  ani karar verip okulumu bitirmeseydim
0 oy
(354 puan) tarafından
Polis olmaktı benimki canım askeri sınavlara gır çektim çok sevdiğim bi öğretmen vardı o çok destek oluyordu bana kaç sene önce daha orta okuldayken ziraat bankasına bi miktar sınav için para yatiriliyirdu babam o öğretmen ben gittik çok yuksek miktarda ücret söylemişlerdi babam da durumum yok benim o kadar parayı karsilayamam demişti sonra üniversitede olurum dedim hep çalıştım hep çalıştım bu sefer babam dedi ben bu vatana evlat şehit vermem dedi ne olduğu belli değil artık dünyanın dedi sağlık oku okuycaksan yoksa bak başının çaresine dedi sağlık okunmaya karar verdim ama çocuk gelişim öğretmeni oldum çıktım :) ben asla kizima karismiycam istediği mesleği seçsin asla.özgüvenini kirmiycam 
(2,736 puan) tarafından
Haklısın canim aileler cok yonlendiriyor evlatlari
0 oy
tarafından

En iyi bi adamla evlenmek ve çocuk sahibi olmaktı gerçek oldu çok mutluyum :angel::)

(2,736 puan) tarafından
Allah mutluluğunu daim etsin dünürcüm ☺❤❤❤
tarafından
Amin inşallah dünürüm seninde :))) ❤️ ❤️ ❤️ ❤️
0 oy
(3,514 puan) tarafından

Ben hiç hayalperest değildim ama eşimle 13 yaşında tanıştım o zamandan beri evlilik hayalleri kuruyordum çok şükür oldu <3:D

(3,514 puan) tarafından
Avukat olmayı çok istiyordum ama psikolojik danışman oldum :)
0 oy
(1,268 puan) tarafından

En buyuk hayalim okumakti ama olmadi;)

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 324 göst.
20 Eylül 2019 ✨Sihirli Eller✨ (15,080 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 147 göst.
4 Mart 2021 Rose98 (2,697 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 149 göst.