0 oy
369 göst.
(1,674 puan) tarafından
Yaz temizliği yaptık ben annem kaynanam çoğunu onlar yaptı genede yorgunluktan ölüyorum Alalh yardım etsin temizlik yapacaklara ben bitirdim kurtuldum :)) 

9 Cevaplar

0 oy
(3,514 puan) tarafından
Ben 2 gün yaptım bıraktım eşim daha yapma izinli olunca beraber yaparız dedi çünkü yerimden kalkamadım bel agrisindan
(1,674 puan) tarafından
Çok zor ya hamileyken yorulmak
(3,514 puan) tarafından
Valla öyle. .
-Reklam-
0 oy
tarafından
mis gibi oturun canım esim evdeyken bende camlari flan silicem ama firsat olmuyorki vardiyali calisiyot
(1,674 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım şimdiden kolay gelsin :)
tarafından
sagol canim yaparsam kolay gelsinde bakalim ne zaman yapabilcem:)
0 oy
(1,268 puan) tarafından
Bende bu gun yaptim cok yorgunum belim heryerim agriyor ben yalniz yapmiwim kayinvalidemle annem bizden cok uzakta kaliyorlar
(1,674 puan) tarafından
Yaaaaa çok zor tek olmak canım ya :/
(1,268 puan) tarafından
Evet cok zorlandim bu gun ama cok sukur yaptim 38+1haftaligiz artik biktim dogurmak istiyorum dayanamiyorum cok yoruldum sanki ustumde kocaman yuk var oyleyim
0 oy
(418 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım... birşey yapmadım deme etraflarında dönsen bile yorulursun.bende öle oluyordu.. ben kendim yapıyorum 36. Haftam bitio bi pencereleri silemem onu da bakıcam artık nasıl olcak
(1,674 puan) tarafından
Benim kapı pencere hepsi yapıldı bitti canım kısmet olursa 30 mayıs doğumum inşallah
(418 puan) tarafından
Kapıları yavas yavas siliom canım ama işte ozamana birazdaha kirlenir mi die yapasım gelmio. Mutfak dolaplarınu felan sildim bende. Benimde tahmini 26 mayıs canım yakınız
0 oy
(367 puan) tarafından
Maasallah ne şanslı sin benim kayınvalidem düğün hazırlığı nda bile gelip yapmadı imreniyorum böyle olanlara bugün bende sürekli yaz temizliği yaptım tek başıma yorgunluk tan öldüm ama bitmedi daha bende kayınvalidem in öyle olmasını çok isterdim çok üzülüyorum doğum yapınca bile bakacak yanımda duracak kimse yok devlet hastanesi nde erkekleri de almıyor lar benim annem de zaten hasta ben ne olacağım böyle
(1,674 puan) tarafından
Kardeşin falan yokmu canım sana bakacak çok üzüldüm ya insan o zaman kendine yardım edecek birini çok arıyor doğum zamanında
0 oy
(8,446 puan) tarafından
Her şeyi tek başıma ben yaptım nasıl yorgunluk olur bilirim bol bol dinlen eşin beline masaj yapsın canım 
0 oy
(1,369 puan) tarafından

Oh ne güzel :) mis kokular en sevdiğimmm :) ben Doğum temizliği yapmıştım şimdi yaparken çok zorlanmıcam :)

0 oy
(4,076 puan) tarafından

Amin canm sağol :)

0 oy
(1,971 puan) tarafından
Bende bitirdim kurtuldum 3+1 evi oğlumda daha 3 ay 3 haftalık 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 88 göst.
9 Kasım 2020 misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 198 göst.