0 oy
491 göst.
Diğer kategorisinde (1,250 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

ķLinc edecekler gelmesin ozetle anlatayim benim MASALLAH SUBHANALLAH biri 3 digeri 6 aylik iki kizim var gecen ay 5 haftalik gebe oldugumu ogrenmistim hatta post actim fakat 5+3 haftalikken dusuk yaptim dusukten sonra korunmasiz kazayla tek bir iliski oldu hemen yikandm vs .lazere basladim diyete girdim 98 kilodan 94 kiloya dustum cok mutluydum bebek artik seneye diyordum adetim 3 gun gecikti dusukten sasti heralde dedim icimede bir korku girdi ne olur ne olmaz test yapiyim dedim ve yine cift cizgi cok uzuldum resmen evlendigimden beri ilk kez kendim icin biseyler yapmaya karar vermistim alt ust oldum ama ALLAHA yalvariyorum 2 tane tirnagini dunyaya degismeyecegim canimin cani ALLAHTAN emanet kizim var bunuda erkek istiyoruz dinen istemek gunah degilmis cok arastirdim kulun kula duasi en cok kabul olanmis ne olur bir de HAYIRLI saglikli uzun omurlu oglum olmasi icin bana dua edrrmisiniz ..RABBIM simdiden razi olsun sizden ..ALLAH tum isteyenlere evlat ozlemi cekenlere nasip etsin Insallah Hastalara sifa dertilerw deva nasip etsin kafam karmakarisik belki dusuk olur buda ALLAH korusun ama ne biliyim kizlar icimde cok buyuk bir korku olustu uyuyamiyorum suan delircek gibiyim neden boyle oldugunuda anlamiyorum kizmayin lutfen elim ayagim titriyor bi tuhafim yani 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Zordur senin için belki ama hayırlısı olsun demek en mantıklısı üzülme eminim ki çok güçlü bir kadınsın herşeyi başarabilirsin
(1,250 puan) tarafından
Insallah canim cok kotuyum oyle boyle degil bunalima girdim resmen :(
-Reklam-
0 oy
(1,008 puan) tarafından
allah gonlune gore versin hayirlisini ins
(1,250 puan) tarafından
Aminn Allah razi olsun sizden
0 oy
(445 puan) tarafından
Rabbim en hayırlısını versin canım bu isteğin için seni kınayacak değilim haddim de değil zaten herkes ortamini ve yaşamını kendi bilir Allah hayırlısıyla  gönlünce versin
(1,250 puan) tarafından
Sagol canim cok sagol RABBIMDE senin gonlunden gecwn muradini sana nasip etsin
(445 puan) tarafından
Amin insaAllah Allah razı olsun canım Rabbim veriyorsa vardır hikmeti en hayırlısını nasip etsin ne gelirse onun lütfudur
(1,250 puan) tarafından
Aynen canim oyle RABBIMDEN COK ISTEDIM birde oglum olsun baglanicam Insallah esim kizlarini cok seviyor ise gider arar kalktilarmi kahvalti yaptilarmi oglen arar yemek yedilermi ikindi de resim ister aksam eli kolu dolu gelir kizlarini cok seviyor ama hep konu acilinca der yani birde oglum olsun diye bende istiyorum ALLAHTAN o yuzden dua istiyorum canim
(445 puan) tarafından
Öyle Tabi ki onları verene bin şükür bizim gücümüz onların bir tüyünü  yapmaya yetmez her erkek ister tabi Allah hayırlısı ise versin canım yine de
0 oy
(583 puan) tarafından
Allah gönlüne göre olanı nasip etsin insAllah ama eğer bebeğin kız olursa eminim oda seni çok sevindirecektir
(1,250 puan) tarafından
Tabiki Allahtan gelen hersey beni cok sevindiriyor hamd olsun gec oldu ama simdi gordun msjini canm oglum oldu hamd olsun kizim olsaydi da basima tac ederdim ki kiz erkek ayrimi yapan bi cift degiliz ama her iki meyveyide tatmakti dilegimiz hamd olsun kabul buyurdu Yaradan
0 oy
(582 puan) tarafından
Kafan ve iç dünyan çok karışık önce bir sakinleş.. hakkında ne hayırlısı ise onu iste..biz dua ederiz eyvallah oğlunda okur belki peki ya hayırlı evlat olmazsa..ya sağlıklı olmazsa!!Rabbim evlatlarına hayırlı sağlıklı uzun ömürler nasip etsin sizinle beraber..ve hakkında hangisi hayırlı ise onu versin
(1,250 puan) tarafından
Canım Zaten en başta hayırlısını istiyorum Allah hayırlı bir erkek evlat nasip etsin Hayırlı sağlıklı uzun ömürlü Hayırsızsa da Allah hayra çevirsin yine hayırlı bir erkek evlat versin Ben çok istiyorum
(582 puan) tarafından
Rabbim gönlüne göre versin canım
0 oy
(182 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun cnm RABBIM gönlüne göre versin bunun için snaa bişey diyemem inan ki çoğumuz istiyor Bi kız bi oğlan diye seni yargılamıyorum öncelikle  sağlıklı olur inşallah ondn sonra RABBIM gönlündekini verir
(1,250 puan) tarafından
Amin inşallah Çok teşekkür ederim
0 oy
(7,910 puan) tarafından
Allah gönlüne göre versin inşallah cnm sen k3ndinde her namazda dua ett Yasin biliyorsan hergun oku sağlıklı hayırlı bı oğlum olsun dee
(1,250 puan) tarafından
Tamam gülüm Buradan da söyleyeyim eğer oğlum olursa adını Muhammed Taha koyacağım
(7,910 puan) tarafından
İns olur cnm hayırlisiyla

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 267 göst.
0 oy
8 cevap 435 göst.
2 Haziran 2019 Aile kategorisinde Eymen kuşum (6,811 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 39 göst.
26 Şubat 2024 Aile kategorisinde Lazina54 (173 puan) tarafından soruldu
0 oy