0 oy
379 göst.
Diğer kategorisinde (3,151 puan) tarafından
Eşim doğumda olamayacak %80-90 ihtimalle çünkü haziranın basında 2 aylık bir göreve gidecek yurt dışına benim doğumunda programa göre ağustosun 8 i çıkıyor ama erken ihtimali var bide sezeryan olcak o yüzden temmuzun son günlerinde dr alır heralde. Şuan 26 haftalık. Doğumda yanlız başıma kapıcam gurbette onun ailesi gelemez köyde tarla isleri var fındıkçılar. Benim annemde en fazla 10 gün falan kalırmis oda doğum olacağı günden 1 gün önce gelecek zaten. Bir de kızım var 2 yaşında olcak o zaman erkek kardeşim evde onla ilgilense bile 2 gün bakamaz annem hst bana mi baksin evde kızıma mi ben napicam akıl verin nolur başka da kimsem yok.

2 Cevaplar

0 oy
(446 puan) tarafından
Canım ücretli refakatçi ayarlayabilirsin hastanede yanında kalmadı için durumun warsa rabbim yardımcın olsun
(3,151 puan) tarafından
Aslında bir fikrim yok nerden bulurum öylesini bide ücretler ne kadar veriliyor bilgim yok hıc duymadım da kızımda ben ve babası hariç sadece annemle uzun süre kalabilir başkası baksa bile uzun süre durmaz yani bizi arar illaki. Hastanede özel oda tutup onuda yanıma almayı düşündüm aslında ama bimiyorum nasıl olcak. Doguma götürcek adam bile yok taksi tutucam heralde :(
(40 puan) tarafından
Canım valla ben de aynı durumda yim ailem uzak bı kızım var babasız durmaz eşim onla kalacak bende banada bı komşum buldu 70 TL verecez
(446 puan) tarafından
Canm annen kizinla kalsa illa senin yaninada biri lazm bide sezeryan diosun yani normal olsa hadi neyse derm
(3,151 puan) tarafından
Eşim burda olsa gene beni doğuma götürürdü evde kızıma bakardı normalde de ilgileniyor zaten ziyaretlere gelir giderdi annem yanimda kalırdı ama eşim olmayınca annem kızıma baksa bile bana kim bakacak o kadını nerden bulabilirim bide tanımadık insan ne kadar iyi bakar ki doğuma da taksiyle gitmek çok masraflı olcak hastane 1 saat uzakta nerdeyse
(3,151 puan) tarafından
Aynen gurbet.gungor sezeryan yani 2 gün yatcam mecbur hastanede illa birisi lazım 2.sezeryan bide daha zor olur çok üzülüyorum çok düşünüyorum
(40 puan) tarafından
Canım benim kadın başında oturacak sana bakipda ne yapacak çocuğun hizmetini kendin yaparsın gene 1 saat uzak diyorsun sancı basladimi ara ambulans i gelirler
(446 puan) tarafından
Erkek kardeşin küçük mü canm o götürsün hastaneye  hasta bakicilar oluoya netten filan bulabilirsin yada hastaneden sor
(3,151 puan) tarafından
Siracinannesi en azından ilk yürüyüş ne bileyim wc ye giderken yada oturup kalkarke  yardımcı olur annem olsa bebeği alır verir emzirmem için arada altını o alır mesela o kadin bunları yapmaz ki bide ambulans olmaz ya sezeryan çünkü zaten gününü bilgen hazırlanıp gidicem yani ambulansa gelip alın denmez ki
Gurbet.gungor erkek kardeşim 19 yaşında ehliyeti flan yokki o götürse bile taksiyle gitmek gerk zaten aslında arabamız var benim ehliyetin var da sürecek adam yok doğuma da kendim süremem heralde
(40 puan) tarafından
Valla senin durum zor Allah yardımcın olsun şimdi aklın evdeki cocukda da kalacak
(446 puan) tarafından
Rabbim büyüktür canm elbet bir kapı açar eşin döner inşallah o zaman a
(3,151 puan) tarafından
Aynen valla sağol o yüzden düşündüm özel oda tutsam hem annem refakatçi olsa kızımda orda kalsa olmaz mi acaba öyle
(446 puan) tarafından
Kızın durursa olur canm nie olmasn tabi hastanede o imkan warsa bide
(3,151 puan) tarafından
Kizim duru çünkü ben yanında olcam bide annem olcak hastaneden rica etsem kabul ederler heralde kimdeniz yok diye sokağa mi birakcaz çocuğu sonuçta özel oda olcak bide para oduycez heralde izin verilir ya inşallah olur öyle
-Reklam-
0 oy
tarafından
esinin ailesinden bir kisi uc ddort gun findik toplqmazsa olmuyor mu canim illa hergun gitmesi mi gerek orda kaynanan gitmese idare edecek kimse yok mu
tarafından
Allah yardimcin olsun canim insallah teyzen yengen falan varsa gelir annenle
(3,151 puan) tarafından
Çok sağol keşke olsa :(
tarafından
nerde oturuyorsun
(3,151 puan) tarafından
Izmir narlıdere de oturuyoruz canım ama hastane urla da mesafesi var biraz. 1 teyzem var ama onunda 3 yaşında oğlu var o daha beter babasına bile gitmiyor çocuk yapışık geziyorlar resmen. Bi şekilde allahim yardım eder inşallah.
tarafından
inşallah canim refskatci bulursun

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 231 göst.
28 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Bizimkz12 (2,213 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 87 göst.
13 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Son_bahar (2,150 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 128 göst.
9 Mart 2023 Diğer kategorisinde Ulutas11 (36 puan) tarafından soruldu