0 oy
530 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

image

Kızlar kulak hizasında ensesinde derinin altında nohut tanesi kadar bi yuvarlaklık var sert ayrıca öğleden sonra sağlık ocağına götürcem ama size bi sormak istedim var mı yaşayan korkuyorum ne ki bu :( fotoğraf da koyucam ama iç tarafta olduğu için pek belli değil tam saç bitimin alt kısmında

image

4 Cevaplar

0 oy
tarafından

Yok mu kimse ya :(

-Reklam-
0 oy
(75 puan) tarafından
Benim kizimdada var daha once doktora sordum onmeli bisey degil her bebekte olabiliyor dedi  benim kiziminda kulaklarinin arkasinda var gecicymis yani
tarafından
Peki ben sağlık ocağına götüreyimmi gene de önemli bişey olabilir mi ki
(75 puan) tarafından
Gotur icin rahat etmicekse ama zannetmiyorum kotu bisey olsun yag bezesi dedi bize hasta gibi olduklarinda daha cok cikabiliyomus  gecici falan dedi kafasinin iclerindede olabiliyor biz yetiskinlerde bile var demisti ama icin rahat etsin istersen gotur bi yine
tarafından
Sabah kalktığında bunu tıkalıydı grip olacak sanırım ondan olabilir o zaman ama ben gene de götüreyim bi baksınlar ne olur nolmaz
0 oy
(583 puan) tarafından
Lenf bezleri şişmiş 
tarafından
Öğleden sonra sağlık ocağına götürcem hemen yakınımda o önemli bişey derse acile götürürüm çok sağol canım
(583 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun  canim
tarafından
Sağol Allah razı olsun inşallah önemli bişey değildir :(
(583 puan) tarafından
Önemli bişey yoktur ama yinede tedbirli olmakta fayda var belki saç kökleriyle  ilgilidir
tarafından
İnşallah kuzum inşallah :(
0 oy
tarafından
Allah allah ne ki bu böyle ya geçmiş olsun kuzum
tarafından
Sağol kuzum bilmiyorum ki ne sabahtandır var elimle dokunuyorum ağlamıyor da acısa ağlardın sanırım uyuyo kalksın sağlık ocağına götürcem :(
tarafından
İnsallah önemli bisey değildir ya
tarafından
Gittim geldim kuzum şu an o şişlik çok küçük net bişey söyleyemiyprum 1 hafta gözlemle artarsa tekrar bakalım geçerse önemli değildir ama bu geçmeden ateş olursa hastaneye götür dedi
tarafından
Çok geçmiş olsun canım insallah gecer
tarafından
İnşallah kuzum sağol ❤

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 41 göst.
0 oy
12 cevap 505 göst.
30 Aralık 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hacer ahmet (1,451 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 152 göst.
10 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ferdane (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 37 göst.
5 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,578 soru

11,203,454 cevap

34,504 kullanıcı

...