0 oy
660 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3 puan) tarafından
arkadaşlar kusura bakmayın ama sormak zorundayım spiral taktırdım eşim istemedi bnde taktırcam dedim konu kapandı bende taktırdım haberi yok afedersiniz ama bazı kişiler ipi ikişki sırasınsa hissediliyor dedii nekadar doğru.Birde spiral hemen kayabiliyormu temizlik felan yapınca insanda her an düşecekmis korkusu varr

5 Cevaplar

0 oy
(385 puan) tarafından
Dr a gidip spiralin ne durumda olduğunu öğrenebilirsin o takılma olayı ipi uzun bıraktıklarında oluyor ve erkekler spirali hissediyor genelde eşin anlayabilir 
(3 puan) tarafından
doktor hiç bişey demediki daha 2 gün pldu takalıo henüz ilişkiyede girmedim
-Reklam-
0 oy
(905 puan) tarafından
Takinca cok acidi mi
(3 puan) tarafından
acıdı ama anlık yanii 50 saniye sürdüü çıkarınca hissetmiyon bile hani ilişkide ilk giriş varya onun gibii afedersin çok açık oldu ama hanii o anki acıyı anlatmak amacım çokta korkulacak bsey değil sonrasında agrı oluyp
(905 puan) tarafından
Ben de takicam fakat  adet  olmdm dahaa
(3 puan) tarafından
valla ben 7 ay oluyo doğum yapalı gittim doktora adey söktürücü verdi 1 hafta kullandım  12.gün adetim geldi öyle taktı spirali sem doktora görün
(905 puan) tarafından
3 bucuk  ay olcak bmmde ramazan a kdr olmazsam gdcem cok sagol.cnm
(3 puan) tarafından
ya diyolae süt koruyo ama çok arkadaşımı tanırım 40 lıktan sonra hamile kalmısd onada güven olmuyokiiii kendimi zorla adet gördürdüm doğrumu yaptım bilmiyorum hani diyolae bebek ek gıdaya geçince korunma yüzde elliye düşüyor bende ondan korktum
(905 puan) tarafından
Nasil gordun du ki
(3 puan) tarafından
adet söktürücü verdi doktor tarlusal 1 hafta kullandım  bikaçgüm sonra oldum
(3 puan) tarafından
adet söktürücü verdi doktor tarlusal 1 hafta kullandım  bikaçgüm sonra oldum bnde
(905 puan) tarafından
Acaba bemde mi alsam
(3 puan) tarafından
bilmiyorum ki doktoruna sor emzirirkende bişey olmuyo o hapı kullanırken
0 oy
(197 puan) tarafından
Bi 10. 15 esinle aranizda ilişki olmasn  otursn canm korkma duşmez canm burda ki kuznm de takti hic birsey yok 
(197 puan) tarafından
Bide kac yilik taktirdn
(3 puan) tarafından
tamam canım arkadaşımda 10 gün girme dedii valla devtel 10 yıllık takıyo 10 yıllık benimkide
(197 puan) tarafından
He hayirlsi olsn canm
(3 puan) tarafından
çok sağol içimi azda olsa rahatlattın canımö
(197 puan) tarafından
Nedmk canm  sen sagol
0 oy
(7,118 puan) tarafından
6 yıl kullandım eşim  hissetmedi canım.  Ama sana tavsiyem eşinin haberi olsun kaldığından spiralin kızsa da kusse de haberi olsun. 
(3 puan) tarafından
doğru diyosunda inatçı iştee ama olan kadına oluyoo hamilelik emzirme daha bebeğim büyüsün eşim mantıklı düşünmüyosa bemde gizli yapmak mecburiyetindeydim biliyosum kolay deşil hamilelik annenlik o yüzdem bu bebeğim em az 3 yasıma gelsinn ondan sonra eşime kalsa simdi yapalım diyo mantıga bak bebeğim daha 7 aylık kendi psikolojimi rahatlatmak için taktırdım insan sürekli besvesede oluyo
(7,118 puan) tarafından
Canım karar senin kararın ben söyledim sadece.  Daha bebegin küçükmüş anlayışlı olsun biraz eşinde . Eşimde tepki gösterdi ilk sonra dedim.kizsanda kussende kalacak diye. Erkekler spirali dünyanın sonu gibi giriyor galiba .kendileri haz alamayız falan diye mı düşünüyorlar.
(3 puan) tarafından
aynen bende şeyi düşünüyorum kısırlaştırıyo felanmı sanıyolar acaba baya büyütüyoşae gözlerinde ne diyelim durduğu yere kadar dursun benimki de anşayıslı olsaydıı bende mecbur kalmazdım
0 oy
(2,840 puan) tarafından
Daha yeni ise kayma ihtimali olabiliyor agir kaldirmamaya calis tam yerlesene kadar benim bi arkadasinki kaymisti ipi yoktu ameliyat ile cikartildiki hamile kalmisti spiral az daha bebege yapisicakmis sezeryan esnasinda bebekle beraber cikardilar es bunu farkedebilir canim bu arada bende bi ara taktirmistim esim afedersin hissediyodu batiyo diyodu
(2,840 puan) tarafından
Sagliocagina sor once devlet veriyo oralarda bulunuyo parasiz bi sekilde ;) birde ben 40 cikar cikmaz vurdurdum ilk ignemi ve 2 bucuk sene emzirdim kesilmefi sutum
(3 puan) tarafından
sordumda gelmiyo buraya dedi paralı dedii sen 3 aylıkmı yoksa 1 aylık olanımı vurdurdun
(2,840 puan) tarafından
Aylik olani vuruldum canim 3 aylikda 1 kac kez vuruldum ama aylik daha cazip geldi cunku ona para vermiyorum 3 aylik gelmiyo saglikocagina
(3 puan) tarafından
vallahi aylık 40 küsür cşvaeındaydı 3 aylık isee 13 liraydı taö tersi olmus neden her saglık ocagında olmuyor anlamadım:((
(2,840 puan) tarafından
3 aylik olanlar uygun evet aylikda bi iki kere almak zorunda kalmistim 15 tl idi

İlgili bir soru bulunamadı

376,960 soru

11,281,783 cevap

34,684 kullanıcı

...