0 oy
434 göst.
Aile kategorisinde (851 puan) tarafından
Bilmiyorum bilmiyorum kafam çok karışık artık dayanamıyorum çalışmaktan bunaldim eşime anlatmaya çalışıyorum anlamıyor napıcam ben çocuklarım la bile ilgilenemiyorum evimi görseniz yemin ederim afedersiniz ama b.. götürüyo napıcam ben böyle çok daraldım çok bunaldim evlendiğinden beri bi insanin hiç mi yüzü gülmez ya nolucak böyle nereye kadar gidecek bilmiyorum allah sonumuzu hayırlı son eylesin iki kizim var allahım onlar için bana dayanma gücü versin 

4 Cevaplar

0 oy
(197 puan) tarafından
Ay canm allah yardimcn olsun suanda hamilemsn 
(851 puan) tarafından
Yok cnm dogum yaptim kizim 7 aylik oldu ama artik inan dayanma gucum kalmadi
(197 puan) tarafından
Ne iş  yapiyon p3ki kuzum
(851 puan) tarafından
Tekstil cnm evde makine var ama yetisemiyorum iki cocuk yemek ev isleri yemin ederim çocuklarımla bile ilgilenemiyorum iş dikmekten
(197 puan) tarafından
Calişma canm niye calisiyorsn sen yazik gunah cocuklara
(851 puan) tarafından
Keşke dediğin kadar kolay olsa cnm ama eşime anlatamıyorum beni anlamiyo yok bu ev niye toplu değilmiş neymiş diyorum yorgunum yetişe mıyorum neymiş efendim ben yatiyomusum sana yemin ederim akşam nerde uyuduğunu bilmiyorum yorgunluktan gece bebeğim ağlıyo ağlaya ağlaya kalkıyorum offff
(197 puan) tarafından
Off cok uzuldm allah yardimcn olsun   bu erkekler
(851 puan) tarafından
Saol cnm allah razı olsun inşallah düzelir yoksa nereye kadar gider böyle bilmiyorum
(197 puan) tarafından
Insllh canm allah yardim etsn
-Reklam-
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Canım sen neden kendini paraliyorsun. Hanı vaktin çok olur evde iş yapmanı anlarım bırak onu da esin yapsın bir zahmet. Sabret yüzüm gülmedi deme hepimiz farklı farklı imtihan oluyoruz .bol bol dua et sabır çek. 
(851 puan) tarafından
Ah keşke anlata bilsem eşime ama anlamiyo ki kolay geliyo ona ama 10 dakika bakamaz bebeğe
(7,118 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun ne diyeyim canım .
(851 puan) tarafından
Saol cnm düşünüp yazman yeter
(7,118 puan) tarafından
Rica ederim kuzum ne demek.
0 oy
tarafından
Çok sıkıntınız mı var canım maddi yönden kadının işi zaten ev işi ve çocuklara bakmak eşinin inadı niye anlamadım doğrusu 
(851 puan) tarafından
Valla tabu borcumuz var son iki taksit kaldı ama benim Halim kalmadı artık yapamıyorum ama anlata miyorum

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 73 göst.
11 Ağustos 2023 Aile kategorisinde 180497 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 157 göst.
19 Kasım 2022 Aile kategorisinde Hclkylmz (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 248 göst.
10 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Zeynep7070 (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 514 göst.