0 oy
926 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Gören herkes ayy çok zayıf diyo. Sanki kötü bi anneyim öyle muamele yapıyor. Bide yol göstermeye çalışıyorlar. Deli oluyorum. Sizce de zayıf mı? Sizinkiler nasıl?

33 Cevaplar

+11 oy
(910 puan) tarafından
Benim oğlum 11 aylık 9 kilo ben de sizin gibi şişman çocuğu olup bu tarz post paylaşanlar deli oluyorum bir bitmediniz ya huuu
(910 puan) tarafından
Aynen ya bilerek galiba benim çocuğum çok sisgo demek istiyor:)) benimkisi 11 aylık 9 kilo zayıf falan demiyor kimse ideal kilo çünkü açsın nete yazsın ideal kilo aralığı çıkar
tarafından
Aynen öyle canim bir bilgiye ulaşmak bu kadar kolayken bilmiyor ayağına yatmak ya da arastirmamak saçma.
tarafından
Bu seye benziyor .  40 kilo kızların ay çok kilo aldım triplerine :Dddd
tarafından
Benim oğlum da 12 aylıkken 9 kiloydu herkes zayıf diyordu bende post açmıştım zayıf mi diye insan iyi kelimesini duymak istiyor olabilir
tarafından
Ya pardon  ben 8 aylık diye okumuşum kusura bakma
-Reklam-
+3 oy
tarafından
Sen sanırım ego tatmin ediyosun
tarafından
Ne alaska ya keşke oğlumu görseniz. Aynısını siiznde söyleyeceğinizde eminim. Neden kilosuna göre zayıf duruyor anlamıyorum.
+2 oy
(1,134 puan) tarafından
Hey allahım ya millet sapitmiş kafayı tirlatmiş  kızım 1 yaşında yedi buçuk kilo ne yaptıysam kilo almiyo o zaman  ben öleyim çocukları şişirip şişirip  obez yapmak  sağlık güzellik oluyosa durmasınlar devam etsinler 5 aylık olmasına rağmen  gayet iyi daha ne olucaktı 5 aylık bebek 20 kilo falan mi olsun istiyolar et beyinliler 
tarafından
Böyle söylüyorsunuzda çocuğumu görsen böyle konuşmazdınız. Bazıları  kilosu benimkinden az ama yanakları elleri bacakları tombik tombik. İnan benimki öyle değil. Belki ego diyolar. Belki gösteriş için diyolar. Ama inan piskolojim bozdular
+2 oy
(2,119 puan) tarafından
Pohpohlayalım mı??? 
+1 oy
tarafından
Nasıl nazar degilir görüyoruz 
0 oy
(968 puan) tarafından
Kizim 9 aylık 7 kilo sen düşün gerisinii
tarafından
Laf ediyorlar mı görenler peki?
(968 puan) tarafından
Hemde herkes eşim bile söylüyor
Ne yapabilirim  elimden gelen bişey yok bir hafta önce sütten kestim ikinci bebeğe hamileyim diye
Ne bulsam veriyorum herşey yediriyorum sırf biraz kilo alsin diye milletin dilinden usandım ama yok oldu.olasi zayıf 3.500 doğdu zaten 50 cm doğdu şimdi 70 cm
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Şaka mi yapıyorsun canım, gayet normal daha nasıl kılo alsın, oğlum 8 aylık 7700 kg :) 
tarafından
Gören herkes aynısını söylüyor. Çok zayıf çok zayıf diyo. Kilosu bu kadar. Ebem kilosu yüzde 70 80 lerde diyo. Ama anlatamıyorum
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Benimki 7 aylik 8 kg kilo alsın diye çok uğraşıyorum ama önemli olan sağlıklı olması tabi
0 oy
(9,890 puan) tarafından
Yegenim 5 aylik bugun doktora gittiler 7800 kilosu. Doktor masallah cok iyi ek gidaya baslama sakin demis
tarafından
Evet canım
(9,890 puan) tarafından
Tamam işte daha ne olsun yani. Boyu nasil
tarafından
En son 4,5 aylıkken 67 cm di
(9,890 puan) tarafından
boyuda normal çokda uzun degil yani. Allah bagislasin canım. Gule gule buyut sen kimseye bakma vqlla
tarafından
Sağol canım Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Benim oglum da 11 gun sonra 5 aylik olacak. 4 aylikken gittik 7 buçuk kilo çıktı. Galiba erkeklerin boyu uzun oldugu icin zayif gozukuyor. Takilma bosver. Gayet iyi bebeginin kilosu. 
tarafından
Olabilir canım
0 oy
(655 puan) tarafından
Oğlum 10 aylık 8.900 kilosu 
0 oy
(12,504 puan) tarafından
9.5 aylık 8750 kg

Kg ya hicbir zaman takılmadım sende takılma önemli olan sağlıkları
0 oy
(27,307 puan) tarafından

Sizin cocuga zayıf diyen kisi benim kiza çöp adam diyer heralde sacmalamis o diyenler

tarafından
Kaynanam annem yengelerim komşularım ablam görümcem eltilerim. Hepsi söylüyor artık kafayı yicem
(27,307 puan) tarafından
Bos konuşuyorlar
0 oy
tarafından
Kızım 15 aylık 9 kilo daha dün doktor ilac yazdi
0 oy
(2,028 puan) tarafından
Onlar in gözlerinde problem olmalı canm 

Yada akılları az geriden çalışıyor 5 aylık bebe 15 kg olacak hali yok ya
tarafından
Etlerinin kat kat olması gerekiyormuş. Onların ki öyleymiş. Ben bakamıyormşm
0 oy
tarafından
Kızım 15 aylık 9 kilo daha dün doktor ilac yazdi iştah şurubu gayet iyi 
tarafından
Hangi ilacı yazdı canım.Benim oğlumda çok iştahsız.
tarafından
Sağlık ocağına götür canım yazarlar
tarafından
Sağlık ocağı çocuk doktoruna yönlendiriyor.Bu aralar hastaneye götürmek istemiyorum.Kullandigin şurup ise yaradı mı?
tarafından
Daha kullanmadım biz köyde oturuyoruz eczane yok merkeze pazartesi gidip alicaz
tarafından
Tm canim
0 oy
tarafından
Yok artık ya oğlum 7 aylık olacak 1 hafta sonra daha 7300 falan.
tarafından
Zayıf mı duruyor peki
tarafından
Zayıf durmuyor bakınca.Boyundan dolayı mi bilmiyorum ama toplu duruyor 65 cm boyu.
tarafından
4.5 aylıkken 67 cm di şimdi bilmiyorum belki ondan da kilosu belli etmiyor
0 oy
(44,604 puan) tarafından
Yok iyi kilosu benim oglum 5 aylikken 8.300 cikmisti
tarafından
Tombik görünüyor muydu. Yoksa benimki gibi zayıf mı duruyordu
(44,604 puan) tarafından
Benimki tombik gorunuyo nazar olcak diye ni yere bile cikarmiyorum bugun dugunumuz var mesala esim gitcek ben gitmiycem
tarafından
Maşallah Allah nazardan saklasın
0 oy
(6,825 puan) tarafından

Gel övüyüm gel :) övülmek istiyon belli seni egocu sni

(178 puan) tarafından
++++++++++++ :)
tarafından
Ah ah keşke amacım o olsa.
0 oy
(81 puan) tarafından
Benimkide 5 aylık 8.100 kilosu ebesi gayet iyi diyor internetten persentil tablosuna bakıyorum ordada normal eminimki sizde normal olduğunu bilyonuzdur biraz nispet yapmissiniz sanki 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 151 göst.
0 oy
29 cevap 370 göst.
7 Şubat 2022 Aile kategorisinde Tazeanneadayi (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 476 göst.
14 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 414 göst.
21 Kasım 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu