0 oy
139 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar bugün üst üste 2 kere 3 harflileri gördüm rüyam da uyandığımda bildiğim bütün süreleri okurken buldum kendimi şimdi hâlâ korku var içimde siz hangi süreleri okuyorsunuz.?? 

6 Cevaplar

0 oy
(3,253 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Bendede oluyodu canim ben ihlas suresini okuyorum oyle durumda birde allah tarafindan mi bilmiyorum boyle bisi oldugunda kendimi yasin okurken buluyorum o an bisi oluyor anlamiyorum ezbere yasin bilmiyorum ama o an dilimden dökûlûyo resmen kurban oliyim allah a <3 bir de ezan oku onunda faydasi cok var sesli bi sekilde ezan oku esim okur genelde benim o durumumda oldugu zaman

tarafından
Aynen hamilelik aslında çok ince birşey en ufak bi şey engel olabilir ki böyle bi korku hiç ufak sayılacak bir korku değil gerçekten
(3,253 puan) tarafından
Evet canim cokda umursamamk lazim yinede kafaya taktikca daha kotu oluyo insan korkmadigini hisset herzaman korkan insan daha cok cazip geliyor onlara oyuncak oynar gibi oynuyolar sonra ;(
tarafından
Kesinlikle öyle ilk gördüğüm de bu tür rüyayı 9 yaşındaydım benim dayım imam oda seni korkutmaya gelmişler demişdi. Önerilerde bulunmuştu unut düşünme demişti ondan beri çok üstünde durmuyorum.
(3,253 puan) tarafından
Durdukca hoslanirlar hic lafini bile etmiceksin canim korunma yaptir kendine
tarafından
Aynen öyle en iyisi düşünmemek
-Reklam-
0 oy
(2,853 puan) tarafından
Ben de bildigim bütün duaları okurum kuzum ama en cok ayetel kürsi felak nas fatiha okuyorum bi de euzu besmele cek sagina soluna her yerine üfle 
tarafından
Dilimden euzu besmele hiç eksik olmuyor zaten uyandığımda da sürekli besmele çekiyordum ilk değil bu gördüğüm rüyalar her seferinde aynısı oluyor Dediğinizi yapacam teşekkür ederim
0 oy
(5,965 puan) tarafından
Soluma 3 kere tükürüp Euzubesmele çekip Allaha sığınırım ihlas nas felak
tarafından
Teşekkür ederim yaptım dediğinizi
(5,965 puan) tarafından
Bunu her korkulu rüyanda yap Allahın izniyle sonrasında iyi uyursun ha bide anlatma Allahım bana rüyamı unuttur de unutuyorsun
tarafından
Yok kötü rüyaları kimseye anlatmam. Rüyayı nereye çekersen oraya gider. Özellikle böyle rüyaları hiç açık açık anlatmam
0 oy
(406 puan) tarafından
Canım kötü rüya gördükten sonra 3 kere soluna tükür ve euzu besmele çek buyuruyor peygamberimiz. Şeytandandır kötü rüya, şeytandan Allaha sığının buyuruyor 
tarafından
Dediğinizi yaptım çok sağolun
(406 puan) tarafından
Rabbim yardım etsin inşallah görmezsin bidaha canım benim
0 oy
(4,912 puan) tarafından
Yatmadan önce ayet-el kürsi okuyorum kızımın kendimin odanın her yerine üfluyorum. 
0 oy
(440 puan) tarafından

"Bismillâhillezi lâ yedurru ma’asmihi şey’ün fil erdi ve lâ fissemâi ve hüves-semi’ul alim.” bu duayı oku canim bi de Ayetel kursi,felak ve nas surelerini oku insallah bi sey olmaz kalbini de korkutma

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 66 göst.
19 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Gamzemli (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 102 göst.
4 Ocak 2021 Diğer kategorisinde .SU. (2,712 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 171 göst.
24 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Neslihankce (610 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 180 göst.