0 oy
158 göst.
Diğer kategorisinde (4,299 puan) tarafından

image

Öksürüyorum çok fena boğazım ağrıyor27+ 6 günlük hamileyim bir önerisi olan var mı öksüreğe iyi gelecek şeyler ilaç dışında teşekkür ederim şimdiden cevaplarınız için ❤️❤️❤️

5 Cevaplar

0 oy
(292 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Ben ona kurban olurum guzel dünürüm<3 burda birazcikda olsa ben burdayim kaynana diyor:D

Allahim nazarlardan korusun sizi insallah tez bi zamanda iylesirsin kuzum
(4,299 puan) tarafından
Aminnnnnnnnn inşallah dönürcümmm aminnnnnnnnn evet gelinin büyüyor yavaş yavaş kaynanası teşekkür ederim güzel kalpli altın kalpli arkadaşım ❤️ ❤️
-Reklam-
0 oy
(3,253 puan) tarafından
Zencefil limon bi kac dis sarimsak kaynat canim ic sonra birazda bal atabilirsin
(4,299 puan) tarafından
Zararlı değil mi bunların karışımı kuzum
(3,253 puan) tarafından
Yok kiz ne zarari olcak zencefili abartma az bisi kat bisi olmuyo ben denedim :)
(4,299 puan) tarafından
Tamam canım sağol teşekkür ederim denerim kuzum inşallah iyi gelir
0 oy
(1,974 puan) tarafından
Tatlım maşallah sana kız valla nazar değecek çok güzelsin bacım geçmiş olsun bu arada sıcak suya limon sık iç ben hamileyken grip olmuştum öyle atlattım birde parol içtim 
(4,299 puan) tarafından
O senın kendi tatlılığın güzelliğin kuzum teşekkür ederim sağol canım benim güzel baktığın içindir kuzum valla içiyorum ılık su ile limonu süt ısıtıp içerim hiç bir şey fayda etmiyor kuzum ya
(1,974 puan) tarafından
Ben teşekkür ederim bitanem inşallah çabucak atlatırsın dinlen bol bol terle meye çalış sık sık duş al oda iyi geliyo
(4,299 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım benim inşallah aminnnnnnnnn kuzum ❤️ ❤️
0 oy
tarafından
Gecms olsun canm bol limonlu cay ic
(4,299 puan) tarafından
İçtim faydasını görmedim canım bide midemi bulandırdı ya
0 oy
tarafından
Ah canm ılık şeyler hep iyi gelir boğaza. 
(4,299 puan) tarafından
Bir kere bu öksürük başlamış bu bitmeden boğaz iyi olmaz canım benim

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 629 göst.
0 oy
4 cevap 159 göst.
19 Mart 2019 Diğer kategorisinde ❤️Asmin Deroş❤️ (4,299 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 254 göst.
16 Mart 2019 Diğer kategorisinde ❤️Asmin Deroş❤️ (4,299 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 617 göst.
1 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde ❤️Asmin Deroş❤️ (4,299 puan) tarafından soruldu

202,475 soru

5,300,510 cevap

15,697 kullanıcı

...