0 oy
88 göst.
Diğer kategorisinde (279 puan) tarafından
Kizlar 42 günlük bi kızım var. Son zamanlarda bi öksürük başladı şu son bir kaç gündür ıyice zorladı. Özellikle uykuda bi de emzirdikten sonra öksürüyor.bi ağrı sızısı yok huzursuz olsa anlarım. Öksürük haricinde hiç bi şikayeti yok bide hırıltı oluyor boğazında. Dün doktoruna götürdük hiç bişey yok dedi.peki niye öksürüyor olabilir bu durumu yaşayan var mi 

4 Cevaplar

0 oy
(4,021 puan) tarafından
Bizdede bardı doğsuğundan bu yana alerjik yapısı var dedi ciğerleri temiz dedi belki aizde alerjik yapısı vardır
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim büyük oğlumda 56 günlüktü aynı çksürüyordu bir doktora götürdük birşeyi yok demişti 2 sonra öksürüğü devam edince başka doktora götürdük bronşitten 6 gün yattık. Eğer alerjik bi tepkiyse bilemeyeceğim ama değilse bir başka doktora daha gösterin 6 aydan küçük bebekler öksürmez normal değil. 
(1,078 puan) tarafından
Surekli mi oksuruyordu sizin bebeginiz
0 oy
(105 puan) tarafından
Cabım hırıltı ve öksürük hiç masum değil.. İlerlemeden dr a götür.. Ve burnunu çok iyi temizle. Hep temiz olsun rahat nefes alsın.. Geçmiş olsun. İhmal etme sakın
(279 puan) tarafından
Burnu temiz gayet rahat nefes alıyor.uyurken hiç ağzını açık görmedim.burnu tıkalı olsa muhakkak farkederim
0 oy
(2,188 puan) tarafından
Canım kusması var mı bebeğinin benim bebegim de oksuruyodu. Hasta değildi ama arada yapiyidu kusması da vardı reflu varmış migdesinde  yani kusma geliyo ağzına öksürük geliyo rahatsız ediyo  yada toza falan alerrjisi olabilr
(279 puan) tarafından
Kusma oluyor da öksürüklemi alakalı bilemiyorum.zaten bebekler normalde de kusar

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 26 göst.
0 oy
1 cevap 16 göst.
0 oy
5 cevap 55 göst.
16 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Yasirinn annesi (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 14 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde Serap2020. (399 puan) tarafından soruldu

200,150 soru