0 oy
152 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,083 puan) tarafından
Göbek ve bacak icin çatlak kremi iyi ve uygun birşey arıyorum ne onerirsiniz ve fiyatı ne kadar?

6 Cevaplar

+1 oy
(3,766 puan) tarafından
Ben bebe yagı aldım unı baby nın dogum sonu bellı olacak 
(6,113 puan) tarafından
Niye doğum sonu benim şimdiden çatladı hatta kaşınıyor biraz hata bende hep banyo çıkışı sürdüm normalde de süreydim böyle olmazdi
(3,766 puan) tarafından
Canım bazı kısılerde dogumdan once catlamıyo dogumdan sonra catlaklar ortaya cıkıyor.
-Reklam-
+1 oy
(228 puan) tarafından
Canım ezcanede satılan ürünler Biraz pahalı,ben lierac kullanıyorm internetten 200 tl ye aldım ama baya büyük şükür çatlak olmadı daha rabi kişiden kişiye de değişiyor ama badem yağınıda cok duyuyorm
+1 oy
(768 puan) tarafından
Canim ben lierac krem kullandim biraz pahali ama onun harici 50 tlye hindistan cevizi kayisi kakao badem aleo vera filan karisimli bi yag hazirlattim kullandim cok sukur 36+5 gunluguz simdilik bisey yok aktara bi sor belki daha uygun bile olabilir bizimki biraz kazikciydi 
(1,083 puan) tarafından
Göbekten yok ama bacaklarda var bir iki cizgiydi 5-6 çizgi olmuş artmasına diye daha kullanmaliyim
(768 puan) tarafından
Valla canim benim bi tanidigim tavsiye etti catlak olabilecek heryere sürmus yani kadinda bi tane catlak yok dogum yapmis demezsin o derece ama bu kisinin yapisiyla filanda alakali
0 oy
(264 puan) tarafından
Bende lierac i tavsiye ediyorum bebek yağına güvenme bacaklarım çatladı benim . Lierac pahalı diye bacaklarıma kullanmiyordum bebek yağı kullandım hiç fayda etmedi. Şu an bacaklarıma losyon vazelin sürüyorum. Memnunum çok güzel nemlendiriyor
0 oy
tarafından
Ben lıerac jel ve badem yağı kullandım canım birisi 140 liraydı diğeri 10 tl ve ek olarak sürekli bebek yağı 
0 oy
(1,800 puan) tarafından
Valla ben ilk kızımda johnsons baby bebek yagi kullandım tüm vücuduma hıc çatlak oluşmadı şükür şuan 22 aylık kızım. Bunda da 26 haftalığız yine aynı yağı kullanıyorum henüz çatlak yok hala fiyatı da 15 tl falan en fazla tavsiye ederim. Badem yağı killandiriyor diyorlar.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 49 göst.
28 Nisan 2021 Diğer kategorisinde bilinmez06 (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 56 göst.
10 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Kumsal12 (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 49 göst.
25 Haziran 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde Ruveyyy (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 102 göst.
8 Haziran 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde Papatyacicegi (65 puan) tarafından soruldu

202,475 soru

5,300,510 cevap

15,697 kullanıcı

...