0 oy
783 göst.
Diğer kategorisinde (1,028 puan) tarafından
Bugün baya sor hadi ile ilgili post gördüm bende deneyim mi demedim değil ama  benim eşim izin vermiyor öyle şeylere sorulara bakılırsa millet orda :D

11 Cevaplar

+1 oy
(82 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ben de kayıt oldum eşim dolandırılırsın falan diye izin vermedi 
(507 puan) tarafından
Benimkisi de mah yaz yaz belki para kazanırsın dedi bana. Hahahha bende dedim50 soruya chp yazdım 1 tl kazanmadim sana hiç chp vermiyorum 10.20 tl veriyorsun ugrasamm en iyisi seninle ugrasim
(82 puan) tarafından
Yemin ettirdi benimkide artık bıraktım tam 13 tl m olmıştu girmiyorum artık o kadar uğraşmıştım :D
-Reklam-
+1 oy
(1,064 puan) tarafından
Aynen paragozler:))))))
(2,351 puan) tarafından
Biz paragoz degilz hayat cok pahali :)) haha :))
 Bnde girdm arada ona bakiorm arada buna daha dun kaydoldum ama ordan para mara gelmez ve 1 ay yorum yazsam anca 20 tl olur 400 yorum yapman gerk 20 tl icn :)) yani degecek irsey degl birde unisex bi program bayan erkk karisik hos degl esime solemedm ole oldgunu solesem bni yolar :)
(1,064 puan) tarafından
Bende goz attim yok 50 harf bilmem ne hic gelemem cocuga zor bakiyom zaten hic vaktim yok bu saat olmus cocuk uyuyunca evi temizledim bide oraya yorummu yapcm millette vakit cokkk :D
(2,351 puan) tarafından
:)) hamilykn vakit cok oluo bebek dogunca bn napcam valla Allah sanada kolaylik versn :)
(1,064 puan) tarafından
Amin amin cümlemize:)
+1 oy
(2,891 puan) tarafından
Kız burasi boşlanir mı:) oranın demirbaşı olarak ben bile burda geziyorum ♡
0 oy
tarafından
Haha evet canım bu gün ses seda yok kimseden boş kaldı burası ben de heves ettim de benim eşim de izin vermiyor erkekler var diye :)
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Evet bu gun herkes orda benimde esim izin vermedi hem ben anlamadim zaten orda napiliyor ne soruyorsun falan bilemedim
0 oy
tarafından

Yeniliğe kapalıyımdır :Dburanın muhtarı gibi geziyorum bnde kimseden ses yok :) 

tarafından
Valla olur mu olur kuzum . Allah korusun tabi burdaki kizlarin uzulmesini istemem ben sadece guvenmem öyle şeylere ya.
tarafından
Sağol semoşummm :D ❤️❤️❤️
(2,423 puan) tarafından
Cınımmmmmm kankileytom :D ❤
tarafından
Yisinler ağza bak ağza hahah :D ❤️❤️
(2,423 puan) tarafından
Yaa işte kimin ağzı tabi güzel olcak :DDDD
0 oy
(1,886 puan) tarafından

Valla orasıda çok eğlenceli çıkamıyorum bir türlü bizim kızların hepsi orda:D

0 oy
(9,652 puan) tarafından
Bende şimdi bi deniyim dedim :D 20 posttan 10u sor hadi hee.. admine hanimcigimm sizse şöyle para neyin verseniz sizinde uygulama daha fazla indirilir falan bence üyeleri kaçırmayın ;)
(2,891 puan) tarafından
(9,652 puan) tarafından
Kız zor geldi bana onları okumak atladım:) boş kaldıkça takımınım bari orada da :) sonrasin da isteyen biri olursa hesabımi  veririm biraz para topliyim  :D
(2,891 puan) tarafından
Canım ilk 15e girmeye bak cevap verirken statü atladıkca daha güzel oluyor
(9,652 puan) tarafından
Ilk 15i dereden anlıyoruz:) ben şimdi seni mavkolatayi  haticeyi buldum boyuna  beğendim bi ise yarıyo mu bari :D
(2,891 puan) tarafından
Begeni bi şey ifade etmiyor canım mutluluk kaynağı sadece :) canım bi soruya gir kaç cevap aldığını görürsün zaten üstte ortada yazıyor
0 oy
tarafından

Burayi da bırakacak değiliz :D

(9,652 puan) tarafından
Kız sen ne çabuk 20 lira yaptın he ne yazdıysan okumadan beğendim inşallah bi ise yariyodur :D
(1,064 puan) tarafından
Kiz sen burdan para aliyomusn :D
tarafından
Ne cabugu kiz 1 haftadir ugrasiyom:D

Ay valla editörüm kurallara uymayanlarin sorularini kapattım diye bir taslamadiklari kaldı maaşlı çalışanmisim gbi :D almıyorum dedim bende sizler gibi gariban uyeyim taş atmayın dedim inandırmadm.
(1,064 puan) tarafından
Hic inandirici degil :D ama seyi merak edyorum senin cocuk dogunca buraya kim bakck bizi kim yonetecek :D :D
tarafından
Ben :))(  sizi :))) yönetiyo muydum. :D :)) parmağında cevirdiler beni be siz yönetiyonuz beni el birlik. Dinlencem ben artk emekli olcam
(1,064 puan) tarafından
Gulmekten öldüm su saatte ask olsun ne oynatmasi oynak beyimiz :D :D
tarafından
Ay ben bi elimle pış pış yapıp bi elimde telefonla olmayi hayal ediyorum ama Insallah bakalim :D
(1,064 puan) tarafından
Uyursan allahina şükret :D :D
0 oy
tarafından

Bende merak edip hesap actim hic bisey anlamadm kaldı öyle :D

(2,891 puan) tarafından
Canım  istersen anlatabilirim
0 oy
tarafından
Ay valla bi merak sardı kayıt olim dedim bin pişman oldum hicbir şey anlamadım cvp falan vermedim ama hesabıma 5 tl girmiş:))) burası daha güzel kız ne o öyle sor hadiymis:)) 
(2,891 puan) tarafından
Dilersen yardimci olurum canım

İlgili sorular

0 oy
56 cevap 838 göst.
17 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 86 göst.
24 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 406 göst.
8 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu