0 oy
88 göst.
Diğer kategorisinde (338 puan) tarafından
Hayırlı geceler kızlar nasılsınız? Ya benim son haftalarda çok başım ağrıyor ve ağrıdı mı 2 gün sürüyor sizce bu normal mi hamileliğin 26. haftasındayım varmı bu haftalarda benim gibi başı ağrıyan ? Normalde ilk haftalar ağrır derler ama anlamadım..

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bnim yenilerde geçti hergün ağrırfı başım hiç şaşmadan demir eksikliği kansızlık olduğu içinmiş ilacımı düzenli aldım hafifledi cnm birde dayanılmaz olunca Türk kahvesi içiyorum o bana iyi geliyor 
(338 puan) tarafından
Demir eksikliği var zaten canım günde bir tane ilaç içiyordum ama aynı yerinde sayıyor günde ikiye çıkardı doktorum inşallah düzelir değerlerim de türk kahvesi iyi geliyor biraz banada canım ama haftada iki defa içilmesi gerekiyor diye duydum bende çok içmiyorum o yüzden her gün her gün
-Reklam-
0 oy
(329 puan) tarafından
Bende de olmuştu bi ara ne iki günü 3 4 gün sürmüştü ama ne agriydi unutamiyorum geceleri uyuyamiyodum aglayacak hale gelmistim nane yagi alaktardan basina ensene masaj yaparak sur insallah faydasini gorursun bide parol iç
(338 puan) tarafından
Aynen benimde öyle uzun sürüyor canım bir gün geçiyor seviniyorum sonra tekrar hafiften başlıyor çok ağrıyor git gide inşallah kansızlıktan oluyorsa ilaçları kullanınca geçer nane yağını da alabilirsem denerim canım teşekkür ederim
0 oy
(572 puan) tarafından
Bende 16 haftadayim 1 aydır şiddetli ağrıyor kan dusuklugunden olabilir haftaya gidip baktircam ama doktora sormuştum normal dedi çok agrirsa ağrı kesici parol iç dedi
(338 puan) tarafından
Anladım canım dr kan düşüklüğünden olmaz dedi bugün ama hamilelikte oluyor demek ki genel olarak
(572 puan) tarafından
Benimde çatlıyor ya ne yapsam geçmiyor haftaya doktora gidip kesin çözüm isticem ya

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 23 göst.
4 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eslemsarem (1,092 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 114 göst.
14 Aralık 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Acemiannelikk (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 102 göst.
18 Ocak 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde burcuseçkin (129 puan) tarafından soruldu

200,150 soru

5,230,842 cevap

15,428 kullanıcı

...