0 oy
129 göst.
Diğer kategorisinde (3,098 puan) tarafından
Kızlar bugün  tetanos aşısı oldum kolum çok ağrıyor hareket ettiremiyorum kasılmış sanki ve çok fazla kaşınıyor ne yapmam lazım bu durumu hafifletmek için :( 

4 Cevaplar

0 oy
(1,416 puan) tarafından
Parol tablet içebilirsin ve soguk uygulama 
(3,098 puan) tarafından
Doktor önerisi olmadan ilaç alamıyorum canım.çok sağol yinede
(1,416 puan) tarafından
Hamilelık doneminde tek kullanılan agrı kesıcı parasetamol gecmıs olsun ıyı aksamalar
(3,098 puan) tarafından
Sağol canım benim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Soğuk bir şeyler koy cnm rahatlatır 
(3,098 puan) tarafından
Deneyeceğim canım çok sağol :)
0 oy
(329 puan) tarafından
O kadar kötü mü ya çok mu ağriyo bende 10 mayista olcam ilk dozu korktum simdi
(3,098 puan) tarafından
Kasılmış gibi ağrıyor canım ya birde biraz hassasım ben iğne konusunda o yüzden rahatsız oldum .kimilerinde de hiç ağrımıyormuş tabi. Bünyeden bünyede değişiyor
(329 puan) tarafından
Valla bide bana sor şırıngayi gorur gormez fenalik geliyo bana o kadar ki sevmiyorum bi tuhaf oluyorum kesin benim de agrir
(3,098 puan) tarafından
İğne hazırlanırken hiç bakma canım sadece kolunu aç ve bekle iğne hiç acıtmıyor hissetmiyorsun bile ama sonra başlıyor ağrısı. Bende çok korkuyorum eşimin sayesinde alıştım o devamlı kan vereceğim zaman felan gelir sakinleştirir beni .yoksa bende ortalığı yıkan tiplerdenim :-D
(329 puan) tarafından
Ne güzel senin eşi  geliyo benim ki ful çalisiyo gelemez benimle bende artik sap sap gidiyorum yapicak bisey yok dedigin gibi igneye bakmamaya calisiyorum:)))
0 oy
(3,841 puan) tarafından
Parol kullanabilirsin ben tetenoz oldugumda doktorum cok agrirsa icebilirsin demisti

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 42 göst.
29 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde MelikeArslan (841 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 1,024 göst.
0 oy
4 cevap 37 göst.
9 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Demet54 (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 20 göst.
30 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Cio2012 (249 puan) tarafından soruldu