0 oy
355 göst.
Diğer kategorisinde (182 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ben dün bir post açmıştım biraz özelimle ilgili suyum geldi diye  ve baya bir eleştiri almıştım özel ile ilgili sorduğum için ama mecbur kalmasaydım yazmazdım bugün doktora gittim dewlet hastanesine doktor muane etti suyum azaldığını söyledi yatırılmamı istedi olmazsa bebeğini aldırıcaz diye ben istemedim ve bir test yapılıyormuş turnusol amnışur diye o teste anlaşılıyormuş bebeğin suyu olup olmadığını o hastanede yoktu bende özele gittim ve doktor bebeğin suyun iyi olduğunu söyledi akıntımın fazla olduğu nıiu söyledi fitil yazdı sıkıntı görünmüyor dedi eğer dewam ederse o testi yapmamı söyledi

Acaba hangi hastane doğru söylüyor o test nasıl bir test yaptıran varmı acaba

Gebelik haftası 19

4 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Post yukarı çıksın canım detaylı ultrasonda doğru söylerler belki orayada gitseydin
(182 puan) tarafından
Detaylıya giricem ama özelde ki Bi sorun yok bebeğin suyu hayat iyi dedi o yüzden ewe geldim ama Acaba hangi hastane doğru söylüyor tereddütte kaldım bian
-Reklam-
0 oy
(182 puan) tarafından
Kızlar bilen yok mu 
0 oy
(3,148 puan) tarafından
canim bilmiyorum ama bende yorum yaotim sen iliskiden somra geldi  deyince aklimiza olmasi gereken şey geldik eger kirdiysam hakkini helal et
(182 puan) tarafından
Yok cnm sen bişey demedinki o kadar çok kötü yorum yapıldıki o yorumlara daha çok üzüldüm
0 oy
(4,995 puan) tarafından
Turnusol kağıdı peçete üstüne koyup ped koyar gibi koy ben de son haftalar da gitmiştim bir kere acilde kullandım kadın doğum vermiş mor renk olunca idrar kaçırıyorsun pembe olunca suyun geliyor hastaneye gitmen gerekiyor
(4,995 puan) tarafından
Çoğu turnusol kağıdı da suyun gelince mavi oluyor
(182 puan) tarafından
Ewet doktorda dedi ama diğeri daha kesin sonuç veriyor muş

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 69 göst.
14 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 177 göst.
14 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy