0 oy
1,019 göst.
Aile kategorisinde (571 puan) tarafından

image

image

cehennemin böcekleri Allah kahretsin sizin gibileri

16 Cevaplar

+1 oy
(6,136 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Inşallah sosyal medyanin yalanidir ve böyle bişey olmamıştır. Bu yarattık iblisten bile kötü hale gelmemiştir hayır bir çocuk bir bebek o halde olamaz bir yaratik o kadar zarar veremez kabilden ebu cehilden ebu lehepten daha kotu olamaz Allahım ne olur yalan olsun 
tarafından
Kızlar zaten ciğerim yanikti iyice yaktiniz beni.bu devirde çocuk anne dışında hiç kimseye emanet edilmezz kızlar ölüm bile olsa sonunda sizin için çocuğunuzu kimseye emanet  etmeyin:(içerde o itlerin anaları agliyo kızlar merak etmeyin muebbet yiyenler onları ordan gebertiyorlar .ama ben öyle değil de topluma ibret olması için ve adeletin yerini bulması için devlet elinden ceza gelsin istiyorum...böyle mahkuklarin yaşama hakkı yok
(571 puan) tarafından
Devlet ne yapsın ki korkaklar
(6,136 puan) tarafından
Inşallah özge canin katili gibi bu yaratikda rezil halde geberir toprak bile kabul etmez inşallah
tarafından
Her boka atlayan bı muhalefet sözde aydin kesim var.hadima bile vahşet diyo köpekler.insallah çıkar idam.idam edilecek çok hain var ulkede
(571 puan) tarafından
İnşallah canim beter olsunlar
-Reklam-
+1 oy
(4,758 puan) tarafından

Bende haberi ilk görünce sinir krizi geçirdim üzülüp ağladım Allah onu cehennemin en dibinde yaksın inşallah o çocuğun cezasıını sağken de burnundan fitil fitil getirsin aşağılık pislik adi heriffff:'(:angry:

(571 puan) tarafından
O çocuk yaşasa bile kendini kötü hisseder buyuyene kadar nekadar zor Rabbim sabır versin
(4,758 puan) tarafından
Canım çocuk yaşıyor mu daha
(571 puan) tarafından
Haberlere göre yasiyormus
(4,758 puan) tarafından
Benim okuduğum haberde de yaşamıyor yazılıyordu tatlım
(571 puan) tarafından
Yalan haber çok yapıyorlar bizde neye inancagimizi sastik
(4,758 puan) tarafından
Aynen canım haklısın kuzum
+1 oy
(5,311 puan) tarafından
Okumaktan utanıyor ve iğreniyorum  böyle yapıpda hapisane köşelerinde besleywnleride Rabbimin adeletine bırakıyorum hepimiz  evlat yetiştiriyoruz rabbim böyle pis nefis düşünceden evlatlarımızı koruaun vatanına ailesini rabbine efendimize hayırevlat ümet eylesin
(571 puan) tarafından
Amin inşallah bende öyle çocuklarımızı nasıl güvende bırakacağız nasıl büyüyeceğiz bilmiyorum
(5,311 puan) tarafından
Rabbime güvenip ona emanet edicep hep
(571 puan) tarafından
Rabbimizden başka sığınacak kapımız yokki
(5,311 puan) tarafından
Aynen  öyle  canım
+1 oy
(2,028 puan) tarafından

Rabbim bu insanları bizden sevdiklerinizden  tüm insanlardan uzak eylesin yeni okudum bu haberi içim parçalandı. RABBIM kahreylesin  Kahhar ismiyle:angry:

(571 puan) tarafından
Amin inşallah çok kötü oluyor insan biz dayanamiyoz ailesi napsin
+1 oy
tarafından
Allah belalarini versin.Allah kahretsin kahru perişan eylesin onları .aynı acıyı yaşamadan rabbim canlarını almasın .kallesler .bunları verecekler o çocuklarin ailelerine . parçalaya parçalaya öldürecelkler bu yaratilari.bana verseler ben bile gozumu kırpmadan öldürürüm böyle soysuzlariii
(571 puan) tarafından
Neden bende anlamıyorum bu devleti neden idam yapmazlarki
+1 oy
tarafından
Allahim kahru perisan etsin insallah  allahim o yavrunun sifasini versin 
(571 puan) tarafından
Amin canım inşallah
+1 oy
(99 puan) tarafından
Allah kahretsin böyle insanları vicdansizler yenimi oldu cnm haberlerde denk gelmedim hiç allah yavrumuza şifa versin dayanma gücü vsin
(571 puan) tarafından
Bi kaç haftadır heryerde haberlerde sosyal medyalarda hiç gormedinmi.  Amin canım inşallah
(99 puan) tarafından
Görmedim ya ve burda gördükten sonra arastirdim internette denk gelmedim nerde olmuş
(571 puan) tarafından
Benimde pek bilgim yok haberleri açamıyorum üzülüyorum haberleri izleyince ayrıntıya pek bakmadim
+1 oy
tarafından
Cehennem böceği mı? Cehennem zebanisi bu ******** karaktersiz ** soyları allah belâlarını versin rabbim azabını eksik etmesin üstlerinden inşallah 
(571 puan) tarafından
Ben çok küfür ederdim de burda yazılar gözükmüyor
tarafından
Allah kahretsin bu insan artıklarını ****** yapmıyor bunların yaptığını ya aslan ceylan yavrusu sahiplenip büyütüyor maymunlar anasız kalan yavruya gözü gibi bakıyor kuşlar in erkeği yavrunun başını bekleyip büyütüyor bunlar ne insan ne de ****** adını koyamadığım mahluk bunlar cehennem odunu bunlar
(571 puan) tarafından
O cehennemi inşallah dünyada da yasarlar
tarafından
Amiiiinnnn amin inşallah
+1 oy
tarafından
Bu önceki Ceylin meselesi mi neydi hatırladım çok aglamistim :( 
+1 oy
tarafından

dicek tek soz bulabulamiyrmm icim yanyo bnlari gordukce o sebim nasl dayandi o ailesi allahm sen koru yarabbim :'(

(571 puan) tarafından
Amin hepimize sabır versin bizim yüreklerde dayanmiyor
0 oy
tarafından

Böyle insan dışı varlıkları hücreye kapatacaksın aynısını yaşayacak sürüne sürüne ölmek istiyorum diye bağırsın ******** it :angry: it demeye bile utanıyorum aşağılık cani pislik Allah beterini yaşatsın ona inşallah 

(571 puan) tarafından
Canlı canlı parçalara ayircaksin ama küçük küçük dogricanki acısı uzun olsun
0 oy
tarafından
Insanligimdan utanır oldum allahım sen bizleri koru. Kopsun kıyamet allahım bu miniklerin canı yanmasın artık 
(571 puan) tarafından
Amin Rabbim korusun çocuğa da hayırlı olum versin hergünu acı çekerek geciriyor
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Sonuna kadar okuyamadım gözlerim doldu karnıma ağrı girdi midem bulandı allah belasını versin aynı şeyleri bu h.ayvanlara da yapmak lazim yurtdisinda boyle seylere asla tahammul yok cocuga tecavuzden iceri atilan bir adama her gün işkence etmişler her gün soda şişesinin üzerine oturtup durmuşlar hergun birisi tecavüz etmis takı adam işkencelere dayanamayıp intihar edene kadar. Bunlara böylesi layık...
(571 puan) tarafından
Hapistekilerde de vicdan yokki onu orda oldursunler
(3,151 puan) tarafından
Diyorum ya işte bizim insanımız düşüncesiz orda müebbet yiyen birisi yapsa ne kaybeder ki zaten omur boyu cikmiycak ama bunları ayırıyorlar versinler katillerin hırsızların yanına bak naparlar onu kendi gibi tecavizculerin yanına koyuyorlar ordakiler de bisey yapmıyor zaten o adamda ondan gelmiş oraya ayirmayacaklar aslında suca gore bak gör zaman sen şenliği.
(571 puan) tarafından
Aynen öyle yapıyorlar vermiyorlarki diğerlerinin yanına
0 oy
(747 puan) tarafından
Ya bide bu pisliğe polis yeleği giydirmisler koruyorlar ya bıraksalar ya onu orda linç etseler ya o çocuğun öcünü alsalar kahretsin allah bütün çocuk tecavuzculerini bu mübarek gün kahru perişan eylesin . Evlatrimizi bu serefsizlerden korusun rabbim.
(571 puan) tarafından
Amin bu ramazan ayı hürmetine inşallah
0 oy
(1,254 puan) tarafından

Vay vaaaay Alcak ******** Nasilda kiymis cocuga Allah sabir versin Ailesine benimde kizim var cok korkuyorum nasil buyuyucek diye daha bunun okulu falan var napcaz Allah boyle ******** insanlari bizden uzak etsin Amin:angry:

(571 puan) tarafından
Amin canım Rabbim korusun tüm evlatlarimizi
0 oy
(1,232 puan) tarafından
Bir Kore filmi izlemistim aynı bu şekildeydi aglamistim .Böyle insanlar hapis de beslenmeleri senin benim vergim ile bunu besliyoruz birde ben belsemek istemiyorum aynısı ona da yapılsın sonra idam edilsin istiyorum 
(571 puan) tarafından
Bizde öyle istiyoruz tepkimizi koyuyoruz ama icraata geçiren yok şimdi ben kalkıp o adamı işkence çektirip herkesin gözü önünde sürükleyerek öldürsem bana canı derler ve ömür boyu hapse atarlar yine biz suçlu oluruz neye guvenecegimizi napicagimizi şaşırdık
(1,232 puan) tarafından
Aynen öyle malesef ki

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 164 göst.
24 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 127 göst.
16 Mart 2024 Aile kategorisinde Etkiye tepki (503 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 70 göst.
16 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Sermir (309 puan) tarafından soruldu