0 oy
106 göst.
(46 puan) tarafından

Off kızlar yaa 20 gün önce falan tasinmistim baska şehire tasındiģimdan beri hastalık eksik olmadı :ermm: 3 gün önce esim hastalandi boğazindan şisti agridi falan iki gündür de oğlum hastaydi onla ugrastim dün gecede bana geldi şimdi boğazım şiş agriyo burun akintisi öksürük sanırsınız kış ayındayz grip oldum :( doğumuma da az kaldı biran önce iyileşmem lazım doktora gitsem ilac serum falan verirmi yada evde doğal ne yapsam çabuk iyilesirim ihlamur kaynattim sabah ama en kisa nasil iyilesirim kii ufff :(

2 Cevaplar

0 oy
(3,459 puan) tarafından
Sirkeli su ile gargara yapabilirsin cnm 
-Reklam-
0 oy
(4,272 puan) tarafından
Bende de aynı şikayetler var kuzum blr haftadır böyleyim ve doktoruma gittim ilaç vermedi bana ılık suya limon sıkıp içiyorum bol bol sıcak süt içiyorum bide bir arkadaş tavsiye etti beyaz büyük bir turpun içini çıkar altını çok az del ve içine alabileceği kadar şeker koy bir bardağın içine bırak turpu bırak o bir gün boyunca turpun suyu ve şeker karışımı bir su gelecek bardağın içine sabah aç karnına bir kaşık o sudan iç bir kaç gün iyi gelecek kuzum şifa versin geçmiş olsun inşallah işe yarar tatlım 
(46 puan) tarafından
Sağolasın cnm inşallah işe yarar
(4,272 puan) tarafından
Inşallah canım ben sadece bu sabah içtim sanki fark var diğer günlere göre iyiyim tatlım

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 1,786 göst.
10 Ocak 2019 Abutnur (119 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 212 göst.
0 oy
4 cevap 127 göst.
30 Ocak 2020 Yargıç. (3,404 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 114 göst.
10 Haziran 2019 Betül'ün Annesi‍‍ ❤ (3,096 puan) tarafından soruldu