0 oy
612 göst.
Diğer kategorisinde (4,756 puan) tarafından
Çok sıkıldım ya sohbet edecek kimse yok mu sizler ne yapıyorsunuz nasılsınız ballarım 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından

Hadi konuşalım deryacim ben kizimi uyutuyorum  kucagimda bur yandan ilgimi çeken yazilari okuyorim burdan hic atraksiyon yok artik sanirim uyelerimizi caldirlar para kazanmak icin :Dsen napiyorsun ne var ne yok

tarafından
Ay benim ki izin verir mi sanıyorsun buraya yazdigimdan bile haberi yok kız beni şiddetli bir dille uyardı sakin buraya yazma diye  gizliden yazıyorum aramızda kalsun:) sen nerde oturuyorsun canim nerelisin yaşın kaç ne zaman doguruyorsun hayırlısıyla
(4,756 puan) tarafından
Benim de bir kere sildi uygulamayı sakın sohbet amaçlı girme bilgilenmek için dedim yine indirdim bilmiyor şuan sohbet bölümünde de varım çok kızıyor kıskanıyor ya aslen Malatya ama Diyarbakır şuan canım benim 1 yıl 4 aylık hamileyim bir hafta sonra 23 yaşına giriyorum ilk gebeliğim 28 haftalık hamileyim ilk gebeliğim prensesim olacak inşallah teyzesi ❤️
tarafından
Hayırla sağlıkla kucağına al ınşallah canım bende Bitlisliyim istabbulda oturuyorum 3 senelik evliyim bir kızım var 9 aylık oldu 27 yaşındaydım kizimdan önce 65 kiloydum kızım sağ olsun  artik siskoyi:))))) 10 kilo fazla o yüzden yasimi gösteriyorum artık hava çok sıcak basima geçti güneş galiba )):))))
(4,756 puan) tarafından
Memnun oldum canım adın ne kuzum bu arada ben Bitlis de üniversite okudum kuzum güzel orası kızları da çok güzel seni merak ettim şimdi tatlım ne zaman doğum yaptın kiloların kaldı mı doğumdan sonra canım
tarafından
Adım hümeyra canim kızları güzeldir üniversitenin adı neydi canim orda bir tane üniv. Tek var zaten. Kilolarim çoğu gitti çoğu kaldı 10 kilo gitti 10 kilo kaldı valla :)  8 buçuk ay önce doğum yaptım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Selm cnm ben uzandim biraaz telefona bakiyom sen nasilsin ne yaoiyirsun
(4,756 puan) tarafından
Sıcak su mu olacak tatlım
tarafından
Ay sut yazacaktim canim ya. Sütü isitip icine iki tatli kasigi bal koy karistir ic ben grip oldugumda sadece onu yapiyom nane limon doktorum icme dedi bilmiyom
(4,756 puan) tarafından
Anladım canısı ondan çok ne var yaparım hemen kuzum teşekkür ederim sağol Allah razı olsun canım benim
tarafından
Rica eder cnm gecmis olsun
(4,756 puan) tarafından
Sağol teşekkür ederim kuzum Allah razı olsun ❤️
0 oy
tarafından

Eşimin kuzeninin gelin Kur'an'ı vardı ona geldim karilarla dedi kodu yapıyorum bende :D

(4,756 puan) tarafından
Kız kuran da dedikodu mu yapıyorsunuz ;)
tarafından
Kuran okundu bitti yiyecekler yenildi ondan sonra sohbete geçtik  :)
0 oy
(290 puan) tarafından

Ben cook kotuyum canm kaynana belasi bitmek bilmiyor :'( 

(290 puan) tarafından
Kiiiz damadini diyorum karqoyla gondeerimmi bakarmisin =))) saka canm saka buyusun insallah geliriz buluruz biz birbirimizi
(290 puan) tarafından
Gercekden yaptinmi iyyy geldimi ? Canm benim coook sevindim bitanecik arkadsim her zaman iyye doru git
(4,756 puan) tarafından
Evet yaptım güzel arkadaşım ve iyi geldi çok şükür kuzum benim Cansın seviliyorsun tatlım ❤️ ❤️
(290 puan) tarafından
Coook sevindim bitanecik arkadasim sende coook seviliyosun canm benim❤❤❤❤❤
(4,756 puan) tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
0 oy
(2,064 puan) tarafından

İyi canım gezdik bugün oğlumla az önce geldik eve yıkadım onu uyuttum bende rezene içiyorum sen neler yapıyosun :)

(4,756 puan) tarafından
Hayır tatlım daha 28 haftalık oldu bugün doğurmamışım tatlım
(2,064 puan) tarafından
Yaz bebişi olucak seninki
(4,756 puan) tarafından
Evet canım 25 temmuz Allahın izniyle inşallah teyzesi
(2,064 puan) tarafından
İnşallah cnm bnm sağlıkla kucağına alırsın
(4,756 puan) tarafından
Aminnnnnnnnn inşallah tatlım Allah razı olsun canım benim
0 oy
(2,840 puan) tarafından

Herifim geceden geldi saat 3 de suanda yatiyo 6 bucukda tekrar gitcek maleseff:(( bende yemek koydum ocaga camasir astim suanda oturdum tv izliyom bi yandanda burda takiliyom valla patlicam bende sıkıntıdan aksam uzeri kocis gidince az anneme dogru yurucem yoksa patlarimm artik havada pek guzel <3

(2,840 puan) tarafından
Ayyy canimm benimm uzulme dogumunda filan gelir heralde sesi bile yetiyor bazen insana uzakda bile olsa
(4,756 puan) tarafından
Uzağım tatlım malesef
(4,756 puan) tarafından
Inşallah gelecek zaten tatlım
(2,840 puan) tarafından
Rabbim kavustursun canimm insallah
(4,756 puan) tarafından
Aminnnnnnnnn kuzum aminnnnnnnnn inşallah tatlım
0 oy
(7,402 puan) tarafından

Utulenecekleri hazirladim utu masasini utuyu koydum oturdum onlar bana bakıyor ben onlara :D biri gelsede hayrina utulese ne kadan guzel olur :angel:

(4,756 puan) tarafından
Ben geleyim canım ister misin yardım ederim kızımla teyzesi ❤️
(7,402 puan) tarafından
Size kiyamam ben canim benim teşekkür ederim ❤ hamile ve minnak çocuğu olmayanlar tercihim ☺
(4,756 puan) tarafından
Ne olacak kız sanki evde yapmıyoruz keşke herkes senin gibi bize kıyamasa tatlım teşekkür ederim Cansın ❤️
0 oy
(3,695 puan) tarafından

Ay bwn bugun hep yattım deryaaa :blush: buraya bile giresim gelmedi:angel: sen nasilsin kuzum nasil oldun

(4,756 puan) tarafından
Bende uyudum tatlım azıcık iyiyim diğer günlere göre tatlım
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Canim ben simdi dusdan ciktim sacimi kurutuyordum sen naapiyon?esim ise gitti yalnizim evde yalnizlikdan bilmiyorum naapiyim
(4,756 puan) tarafından
Saatler olsun canım yemek yapıyorum bende kuzum
(1,254 puan) tarafından
Saol canim)Yap bende geliyorum zaten dusdan ciktim acikmiwim:))
(4,756 puan) tarafından
Gel tatlım buyur gel beraber yiyelim
(1,254 puan) tarafından
Cok saol canim davet etmem buyuk is tesekkur ederim)))
(4,756 puan) tarafından
Rica ederim tatlım ❤️ ❤️
0 oy
tarafından
Iyiyz ne yapalm aksam yemek yapacm  kaynanamla oturyz esimi beklym biraz gec geliyr isten 
(4,756 puan) tarafından
Kaynanan sana mı gelmiş birlikte mi yaşıyorsunuz canım
tarafından
Birlikte yasiyz canm
(4,756 puan) tarafından
Sen de benim gibi ev üstüne gitmişsin canım
tarafından
Ben kendm.istedm berabr oturmayi hatta hic ayrilmayi dusunmiyorum sndemi berabr yasiyrsn
(4,756 puan) tarafından
Evet tatlım ben de beraber yaşıyorum
tarafından
Memnunmusn peki berabr oturmaktan
(4,756 puan) tarafından
Memnunum da kaynanam görümcelerim blraz değiştiler acımasız oldular canım
tarafından
Hmm bnm gorumcm evli iki tane kaynim var allaha sukur simdlk bi skinti yok
(4,756 puan) tarafından
Benim 2 görümcem var 3 kaynım kaynanam kayınpederim ben eşim baya kalabalığız
tarafından
Siz kalabalkmissnz cnm
(4,756 puan) tarafından
Hemde baya kuzum
0 oy
tarafından
napalim.canim bebis uyutmaya calisiyorum sen napiyorsun
(4,756 puan) tarafından
Bende yemek yaptım oturmuşum şuan TV izliyorum bebişi öp benim yerime tatlım
tarafından
öperim tabiki seve seve canim iyi seyirler sanada:*
(4,756 puan) tarafından
Sağol teşekkür ederim tatlım ❤️ ❤️
0 oy
(3,458 puan) tarafından

Eşimle tartıştık odaya çıktım öyle sinirimin geçmesini bekliyorum :angry:

(4,756 puan) tarafından
Kıyamam kuzum noldu da o halde üzdü seni eşin tatlım

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 136 göst.
14 Haziran 2022 Aile kategorisinde ❤️Asmin Deroş❤️ (4,756 puan) tarafından soruldu
+3 oy
41 cevap 723 göst.
0 oy
8 cevap 392 göst.
10 Nisan 2020 Aile kategorisinde ❤️Asmin Deroş❤️ (4,756 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 335 göst.
23 Aralık 2019 Diğer kategorisinde ❤️Asmin Deroş❤️ (4,756 puan) tarafından soruldu

374,651 soru

11,206,081 cevap

34,507 kullanıcı

...