0 oy
177 göst.
Diğer kategorisinde (1,221 puan) tarafından
tarafından yeniden etikenlendirildi
bebek bakım bölümünde sordum ama bir kişi cevap verdi oda benim denemiş olduğum birsen şimdi benim kızım 9 aylık 5 buçuk aylıkken ek gıdaya geçtik ilk başlarda çok güzel yiyordu Su an çorbayı geçtim hiç bir sebzeyi yediremiyorum yedikleri makarna balık tavuk bunlardan azda olsa yiyor sebze kokusu aldığı hiç bir şeyi yemiyor benim dikkat ettiğim kadarıyla durum böyle meyvede diyor oda seçili 3 çeşit tekrar eskisi gibi yemesi için ne yapman lazım bu arada her sabah karışım yiyor birde kaşık mama kahvaltı ikisinden başka bi çeşit yemiyor Su an dış çıkartıyor iştahının kesilmesi normal biliyorum ama siz neler yaşadınız bi bilgilendirirseniz sevinirim

3 Cevaplar

0 oy
(777 puan) tarafından
Sebzelerin içine yoğurt karıştırırsanız belki yoğurt tadina yer bi deneyin isterseniz
(1,221 puan) tarafından
Yoğurda alerjisi var malesef onu üstelik yoğurdu hiç sevdiremedim çorbasını bile
-Reklam-
0 oy
(4,082 puan) tarafından
Sebzeleri ne şekil bişiriyorsunuz?puremi?bizimkide sevmezdi yogurtla yedirirdim
(1,221 puan) tarafından
Yok çorba gibi yapıyordum arada püre bazen de tane şeklinde Su an bizimle birlikte yemesi lazım ama onuda yapamadım yemiyor ne yaparsam yapayım yemiyor
0 oy
(852 puan) tarafından
Farklı şekillerde pişirip yedirebilirsin canım mesela çorba yapıp blendrdan cektiginzaman anlamaz veya yogurtla.deneyebilirsin. Bide yaptığın yemeği tatlandirmak için içine sevdiği şeylerden katabilirsin. 
(1,221 puan) tarafından
Kaşık mama yiyor meyveli kayısı muz olandan onunla karışırtirsam olmazmi

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 122 göst.
15 Temmuz 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde Merveee YE (336 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 141 göst.
17 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 129 göst.
24 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Livosum (413 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 161 göst.

200,131 soru

5,230,183 cevap

15,426 kullanıcı

...