0 oy
2,307 göst.
Diğer kategorisinde (6,810 puan) tarafından
Yanı böyle slak gerizekalı gbi kelimeler kullandı mi kullanıyor mu mrk ettim benim ki bi defasında bana gerizekalı dedi dediğine pişman ettim 

30 Cevaplar

0 oy
(2,351 puan) tarafından
Hayr hic ole bi kelime kullnmadi . Kullnmasinida istemem kavga etmem ama saygimi bozmadan kirici oldgunu terbiyeszlik yaptgini belirtirm o dusunsun kac yasina gelmis gelini terbiye ogretio utansin
-Reklam-
0 oy
(9,652 puan) tarafından
Hiç bir zaman hiç bir koşulda  kullanmadı ve kullanmaz.. aradaki saygı biter öyle bir kelime kullandığında 
0 oy
(1,146 puan) tarafından
Bana demedi de sadcee. Ben senden memnun değilim dedi. Bende deidm senden kimse  memnun  değil onu napcaz dedim sonra başladı  zirlamaya ben o..muyum herkes benm b.kumu  yesin falan. Bende de dim  nasik oluyormus ben o..muydum  da bana öyle dedin ozman  dedim kivirdi  haksız  ya ağladı gitti yalandan. Hem suçlu  hem güçlü ayakci 
(6,810 puan) tarafından
Ha ahaha kadına bak be resmen rol yapmış sana söyleyince bisey yokta ona söyleyince mi varmis
0 oy
(327 puan) tarafından
Bizimkilerin ağzında bi laf vardır dırlama derler arada söylerdi bana ogluna laf söyletmez :))))
0 oy
(2,448 puan) tarafından
Bana demedi dedirtmem zaten de ağzı bozuktur küfür falan da eder başkalarına.
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Aslaaaa demez 
0 oy
(772 puan) tarafından
Hayır canım sölemedi sölemezde fıtratına ters onun söylesede bwn susmam zaten kadın benden korkusuna oğlunu nazlatamıo yanımda:) ben warsam önce ben :))
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Demedi diyemezde dese de lafini alacağını bilir ve esim duyarsa kizar gecenlerde kizmn altini degistim batirdi haliyi vs tepede alt değişirse olur tabi gibisinden laf etti esim sesini kes nerde degiscek diyerek agzini kapatti esim kimseye ezdirmez oda bunu kiskaniyo 
0 oy
(2,181 puan) tarafından
bana hic kullanmadi zaten cesaret edemez :D ama ogluna cok diyo o da benim zoruma gidiyo 
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Yok daha neler koca kadına hiç yakışır mı öyle kelimeler benim ki adımı bile söylemez kuzum yavrum kızım der :) 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 767 göst.
6 Eylül 2023 Aile kategorisinde Bst.24 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 329 göst.
6 Eylül 2023 Aile kategorisinde Bst.24 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 571 göst.
14 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (876 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 555 göst.