0 oy
2,305 göst.
Diğer kategorisinde (6,807 puan) tarafından
Yanı böyle slak gerizekalı gbi kelimeler kullandı mi kullanıyor mu mrk ettim benim ki bi defasında bana gerizekalı dedi dediğine pişman ettim 

30 Cevaplar

+2 oy
(99 puan) tarafından
Pisman etmen iyi olmus ne kadar da gelin kaynana degil anne kiziz derlerse olmaz saygiyi kendi cocugunda bile kaybetmemek onemli
(6,807 puan) tarafından
Aynen öyle zaten benimki pek bi anne kız olarak görmedi canım eltim falan da ***** gerizekalı gbi kelimeler kullanıyor amaa onun mayası alışmış
(99 puan) tarafından
Onlar buyuk ihtimalle samimiyet olarak görüyolar canım bu hitap seklini. Sen iyi yapmissin.
(6,807 puan) tarafından
Yanı en azından yerini yurdunu haddini bilir ben onun kızı değilim geliniyim kendi kızına söylemediğini bana soyluyemez
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Hayr canm tam tersine surekli kizim kuzum gbi guzl kelimeler kullanr kendi kizi gbi gorur beni
(6,807 puan) tarafından
Hm ne güzel canım ınsallh hep böyle devam eder
tarafından
Amin canm insllh herkesn basina benm kaynanam gbi biri gelsn insllh
+1 oy
(145 puan) tarafından
Hayır canım asla oyle kelimeler kullanmaz kullanana da cok kızar ki bana oyle bsy soylese bile pisman ederim :)
(6,807 puan) tarafından
Hmm ne guzel canim en azindan haddini biliyor benimki bana gerizekalı dedi ortalığı ayağa kaldirdim
(145 puan) tarafından
Demesinin sebebi ne. Hos hic bsy buna sebep olamazda.
(6,807 puan) tarafından
Her gelin kaynana gbi tartışıyoduk  gerizekalı sanki babanın parası mi dedi
(145 puan) tarafından
Cok ayip etmis.
(594 puan) tarafından
Sen kaynananda mı kalıısun canım
(6,807 puan) tarafından
1 ay kaldım ilk evlendiğimde sonra baktım çok ediliyorum birde böyle dedi ondan sonra annemlere geldim bi kaç ay sonrada evi ayirdik eşim gelince
(594 puan) tarafından
Eee smdi eşin yok yalnız mı kalıosun canım
(6,807 puan) tarafından
Yok kuzum annemlerdeyim eşim evde tek bırakmaz beni
(594 puan) tarafından
Ha iyi bari canım tek kalma zaten bide hamilesin ne olur ne olmas
+1 oy
(673 puan) tarafından
5. Senem doluyor hiç öyle bişey dediğini duymadım demez de bende demem o tarz kelimeler 
(6,807 puan) tarafından
Yanı pek fazla kimse söylemez zaten ama benimki nerden buldu o cesareti mrk ettim doğrusu gerçi ağzının payını aldi
+1 oy
(8,226 puan) tarafından
İyi yapmıssın kesınlıkle sıneye cekme.Benım kayınvalıdemle öyle bı dıyalogumuz olmadı canım olsa bende pısman ederdım. 
0 oy
tarafından
Demedi diyebileceğini de sanmıyorum eşim zaten buna musade etmez. Daha doğrusu kendimi o duruma düşürmedim o da o hakkı bulup da diyemez 
(6,807 puan) tarafından
Canım bende kendimi o duruma düşürmedim heralde o kendini ve haddini bilmediği için söyledi zaten soylediginede pişman oldu
tarafından
Öyle insanlar çok canım kendilerini bisey olarak gördükleri için konuşma hakkına da sahip olduklarını düşünüyorlar
0 oy
(76 puan) tarafından

Oyle kelimeler degilde , Şunu getir dediginde gidip bulamadigim zaman gozun gormediyse burnunun deligide mi gormedi der hatalarimi yuzume vurur hatta gider kizina kayinbabama anlatir :ermm:

(6,807 puan) tarafından
Görmemiş olmak çok normal kendi gözü kmgoruyorsa kalksın alsın Ozmn
0 oy
tarafından
bana degil kimseye dedigini duymadim bana annecim kizim anacim diye konusur argo da konustugunu duymadım bak simdi farkettim ne kibar kaynanam var:)
tarafından
amin canim. seninkinin ağız alışkanlığı demekki. bizim esimle aramızda biyerden espiri kaldi basen gerizekalı deriz ama hakaret amacli değil sakasina kaynanam uyarır hemen düzgün konusun diye
(6,807 puan) tarafından
Hmm ne güzel terbiyeli kadın desene biz eşimle birbirimize çok sinirlendigimizde ya bir ya iki defa olmuştur amaa tekrar özür dileriz ama bu direk beni o gözle görüp soyledi
tarafından
seninki kavga esnasinda söylemiş canım biz hic kavga etmedik cok şükür burda kaynanalari okudukca kayinvalidemi seviyorum :) bizde hiç yüz göz olmadik eltilerimde oyle
(6,807 puan) tarafından
Ben sadece kaynanamla oldum eltimle  olsun görümcemde olsun hiç tartışmamız olmadi ama görümcem sırf annesinin evinden ayrildim  onu istemedim diye benimle konuşmuyor bende çok mrkli  degilim
tarafından
çok lazım bosuna dememisler gorumce gormeyem seni ölünce diye :)
0 oy
(581 puan) tarafından
7 senedir tanısırız bir kere hakaret etmedi. Hatta ben sinirlendigim zaman hakaret ettim diye bana kızdı. Bi kadının ağzına yakışmaz dedi çok dikkat eder bu konulara. 
(6,807 puan) tarafından
Yani bencede yakismaz heleki ayni egin icinde huzr istiyosa agiza alinmaz
(581 puan) tarafından
Doğru canım çok yanlış. Eden bulur hesabı sende iyi yapmışsın haddini bildirmekte o senin kaynanan arkadaşın değil sana saygı gostermesı lazım ki sende göster.
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Evet bana soyledi kizdim ama kendi e digil esime soyledim o kendisi hall etdi
(6,807 puan) tarafından
Ne dedi canım ben kendim bi hallettim eşim iki halletti
(1,254 puan) tarafından
Demiski o benim esim ben onu sevib secib almisim konusunca dikkat et...
(6,807 puan) tarafından
Helal olsun canım eşine
(1,254 puan) tarafından
Evet canim acik sozludur esim onu ilgilendirmez karsisindaki annesi ya baskasi sozunu  hemen diyor
0 oy
(6,679 puan) tarafından

Hayir etmedi edemezde:angry:once ben sorada eşim asla izin vermezzz

(6,807 puan) tarafından
Ben daha 1 aylık gelirken oldu canım bu eşim burda değil beni tek buldu üstüme geldi eşim burda olunca ağzını daha acmax
0 oy
(386 puan) tarafından

Kız nasıl pişman ettin ya :)  benimkide biara eşimle telefonda konuşurken duydum o kız napar dedi sinir oldum böyle demesine o kız nedemekse :angry:

(6,807 puan) tarafından
Valla böyle koridorda tartışıyoduk bana dedi bende sensin o haddini bil dedim sonra kavga hala sürdü eşim burda olmadığı için bende çıktım annemlere geldim eşim gönderdi hem bana hakaret etmekte birde onun başını mi beklicem  dedim o evden çıkış o çıkış sonra evi ayirdik
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Benimki arkamdan coooookkkkk şeyler demiş zaten görüşmüyoruz ama yüzüme de der bence fırsatı olsa
(6,807 puan) tarafından
Hmm görüşmus  olsanız yapar arkadan söyleyen yüze söylemek için pek cekinmez
(3,458 puan) tarafından
Eşimden çekinip söylemez belki bilmem sanmıyorum o konuma eşimin getirecegini
0 oy
tarafından
Sorgunlyydun dimi sen :)benim kaynanam bana hakeeet etmedi hiç ama eşimin teyzesi de sorgunlu gelinine baya herkesin içinde ***** gerizekalı diye bagirmisti hemde gereksiz bı sebeple kız da hiç karşılık vermedi hayret etmiştim.ben olsam kıyamet kopardı herakde
(6,807 puan) tarafından
Evett canım iyi hatırladın genelinde var sanırım bizim burda ben nişanlıyken soruyolardi bellekler diye bende diyodum  sorgun diye millet yaka silkiyodu  gerçektende öyle yani terbiyesiz örf adet bilmezler
tarafından
Öyle demede yine .sertler biraz özellikle gelinlere
0 oy
tarafından
Çok içli dışlı olmaktan almıştır o cesareti tabi bide rahat ağızlıysa saçma sapan bir hareket çok ayıp etmiş 
(6,807 puan) tarafından
Yanı canım sonuçta el kızıyım ben onun kızı değilim ki böyle konuşması çok yanlış bizimde gelinlerimiz var ama asla kimse o şekilde konusmaz
tarafından
Başlı başına saçmalık anlayışla karşılanıp sebep aranıcak bir tarafı yokki cnm ztn Allah sabır versin
(6,807 puan) tarafından
Amann canım kendimi bile söylemezdi zaten birlik oturuyodum bu konu yüzünden ayrılma fırsatım oldu en azından kurtuldum
0 oy
tarafından
Ohoo bana neler derdi de bn bsy demezdim kendisine o laf ne ki
(6,807 puan) tarafından
Gerçekten mi seni  gbi dobra bi insan nasıl ses çıkarma di kiz
tarafından
Eşim bnm yerime cvp veriyordu bn ağız dalaşina girmem seviyesiz insanlarla ugrasmam yani
(6,807 puan) tarafından
Eşim halleder diyosun yani
tarafından
Aynen bana kalmaz :)
0 oy
(3,078 puan) tarafından
İyi yapmışsın canım ezdirme kendini .sustukça tepene çıkarlar. Bende dobrayımdır çok :)
0 oy
(344 puan) tarafından
Gerizekalı hafif kalır ooo dedi bana sonra gerçekleri anladı özürdiledi ben o değildim öyle olsaydım herşey farklı olurdu canım yaramı deştin 
(6,807 puan) tarafından
Hmm ne terbiyesizler yaa
0 oy
(394 puan) tarafından
Benim  kizim demedi ve dieyeceginide hic sanmyrm  kizim  der hep
0 oy
(4,758 puan) tarafından
Yok hiç öyle kelimeler etmemiş bana en azından yanımda demiyor arkamdan ne diyor bilmiyorum artık kuzum 
(6,807 puan) tarafından
Hmm kulağın duymadığı sürece şknti yok canım duyunca insan sinir hastası oluyor
(4,758 puan) tarafından
Haklısın kuzum kızlarıyla arkamdan konuşuyor ama onu biliyorum tatlım

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 767 göst.
6 Eylül 2023 Aile kategorisinde Bst.24 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 325 göst.
6 Eylül 2023 Aile kategorisinde Bst.24 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy