0 oy
198 göst.
Diğer kategorisinde (1,116 puan) tarafından
Kızlar sanki sütüm az aliyor gbi bi kac gün öncesine kadar aşırı çoktu bu aralar süt yapıcı şeyleri bıraktım ondan mi acaba üzülüyorum hep emzirmek istiyorum bol bol sizinde böyle oldu mu neler yediniz bide vitaminli şeyler yemeyince kendi mi suçlu hissedyrm :( balık fln yiyebiliomsnz?

7 Cevaplar

0 oy
(256 puan) tarafından
Ben yiyorum balık filan  en çok da bulgur yiyorum 
(1,116 puan) tarafından
Bizim burda pek yok mevsimi olmadığı için büyük marketlere gitmek gerekir bey8n gelişimi için çok önemlyms bende ceviz yiyorum artık
(256 puan) tarafından
Ceviz de iyi sütün kalitesini arttırır
-Reklam-
0 oy
tarafından
tahin helvasi yiyorum su su siralar surekli ayni aeyi yiyince bikiyo insan
(1,116 puan) tarafından
Aynen günlük rutinin vard8 5 ces8t.meyve helva yesilli lol yorldmn grfktn
0 oy
(2,222 puan) tarafından
Rezene ve melisa hergün içiyorum kısır ve mercimek köftesi çok süt yapıyor hergün de aynı şeyleri yiyemiyor ki insan bol su iç su içmek bile süt arttırıyor stresten uzak dur stres sütü azaltıyor cnm 
(81 puan) tarafından
Bulgur bebekte gaz yapiyor mu bende yemek istiyorum ama korkuyorum biraz
(2,222 puan) tarafından
Bulgur pilavı gaz yaptı bizim ama kısır ve mercimek köftesi  yapmadı yaparken kimyon atıyorum içine
(81 puan) tarafından
Tamam tesekkur ederim
(1,116 puan) tarafından
Doğru diyorsun cnm stres hayatımda hic bitmedi ki sürekli stresnaltimdayim ben kısırı çok severim zaten
0 oy
(1,744 puan) tarafından
Bn yeni doğum ysptım ilk 3 gün sütüm sıfırdı eczanede bitkisel çay var alırsan isim söylerim 50 tl ye aldım onu içtim o çok süt yapıyomuş bide kuru inciri geceden suua koyup sabah içtim onubda çok faydası oluyomuş. 
(1,116 puan) tarafından
Neydi ilacın ismi
0 oy
tarafından
Sana bişey doyumu benim canım cok sikkindi sutum azdi herşeyi denedim incirden tur kayisiya kadar sora moralim duzelfi bakrim kendiliğinde geliyo demem oki moralini cok yukses tut bak nasil akiyo
(1,116 puan) tarafından
Aynen oyle tutmak mumkunmu
0 oy
(1,971 puan) tarafından
Benimde oldu düzeldi gibi dönem dönem oluyormuş süt arttırıcı çay içtim yeşillik su bol yiyip içtim yemeyi bıraktığım için gitmişti benim ki geri öyle bi yedim ki düzeldi.
(1,116 puan) tarafından
Bende yemek ten yoruldum sürekli yeşillik ye bide vitmimlo şeyler yemeyince üzülüyorum bende bıraktığım icim azaldı
0 oy
(1,078 puan) tarafından
Eczanede humana still diye bi cay var cok guzel süt yapiyor 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 45 göst.
15 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Minikminnosum (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 138 göst.
3 Eylül 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 252 göst.