0 oy
461 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (975 puan) tarafından
Selam kızlar, ilk defa Bursaya gideceğim. Bana oraya gidince şurayı görmeden gelme dediğiniz bir yer var mı? Ve Bursanın neleri meşhur? Tavsiye ettiğiniz bir yemek veya lokanta da olur. Gitmişken her yerini görmek istiyorum. 

11 Cevaplar

0 oy
(5,647 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Sabah cumalıkızıga git Bi köy kahvaltısı yapın kahvaltıdan sonra ulucami ve carsıyı muhakkak gezin orda Kayhan carsısı var pideli köfte yada iskender yiyin ögle yemegi olarak oradan heykele cıkın teras kafeler var tüm burayı izleyerek Bi cay için sonra tophaneye cıkın burası tarihi bir yer ordan sonra kültürparka gidin eglenin oradan sonra yarım saat uzaklıkta Mudanya denizi var sahili havası falan cok guzel yada onun yerine uludaga cıkın Bi dag havası alırsınız aksam yemegi yersiniz gece kalmak için otel olarak carsı yada kent meydanı civarında oteller yada günlük kiralık daireler var oralarda kalabilirsiniz :)

(975 puan) tarafından
Harikasın teşekkür ederim canım, ne güzel yazmışsın çok sağol ❤️
(12,832 puan) tarafından
Bursa’mdan uzaktayım okurken içim gitti :)
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Komple gez iste :D

(975 puan) tarafından
Ben de öyle düşünüyorum :-D:-D hadi inşallah
0 oy
tarafından
Cumali kizik köyü var çok güzel
(975 puan) tarafından
Sağol canım ❤️
0 oy
tarafından
Camiler türbeler var işte tarihi yerler cumalıkızık köyü Uludağ ben buraları gezmiştim
(975 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım ❤️
0 oy
(75 puan) tarafından
Cumalıkızık var canım git bi köy kahvaltısı yap sonra öğleye doğru mudanya ha git deniz havası kapalı çarşıya git bi pideli köfte ye oraya gitmisken tophaneye çık külturpark var oraya yakın sonra gölyazı köyü var oraya gidebilirsin aklıma gelenler bunlar canım ama arabayla gitmeni tavsiye ederim çünkü hepsi birbirine uzak
(975 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım. ❤️ Arabayla gideceğiz inşallah
0 oy
(72 puan) tarafından
Aracla gezicekseniz şelalelere gidebilirsiniz hem guuzel hemde serin tophane cikabilirsinz carsida guzel yemek yemeniz icin yerler var deniz kenarina gidebilsirainz türbleri gezebilirsnz gölyazi köyunu cumalikizik olsun bircok yeri var 
(975 puan) tarafından
Deniz kenarı için nereye gidelim canım? Plajı kumsalı falan bir adı var mı?
0 oy
tarafından
Cumalıkızık 

Mudanya tirilye sahilleri

Uludağ

Ulu camii

Su uçtu şelalesi uzak ama çok güzel 

Gelmişken bizim dükkanada uğra ☺️ telefonlara kılıf al 
tarafından
Tuğçe ☺️☺️ canım  
Karın tarif etti geldim de ☺️
(975 puan) tarafından
Tuğçecim bana da kılıf lazımdı valla :-) inşallah uğrarız neden olmasın ;-) verdiğin bilgiler için de teşekkür ederim ❤️
(2,651 puan) tarafından
Ay kuzu alırım ama diyemem maalesef eşim keser beni:) :) ama aldığım gün burdan resim atarım :)
tarafından
Tamam canım gideceğin gün bana özelden mesaj at ☺️ belki bende orda olurum bakarsın beraber buraya foto atarız ☺️
Gelemezsem de eşim eşine çay ısmarlayacakmış haberin olsun ☺️
(2,651 puan) tarafından
Tamam kuzu muhakkak :)
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Türkiye'de en beğendiğim şehir tayinnistedik çıkmadı heryeri ayrı güzel bir günde bitecek bir yer değil 
(975 puan) tarafından
Üç gün kalmayı düşünüyoruz canım, evet ben de çok methini duydum :-)
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Camiler türbeler cok diye biliyorum bence gez hepsini gitmisken
(975 puan) tarafından
Evet Ulu Cami var, orayı çok merak ediyorum. Türbeleri filan da gezmeyi düşünüyoruz inşallah bakalım
0 oy
(11,507 puan) tarafından
Köfteli pidesi güzel canım. Kestane şekerini ben pek begenmedim. Ulu camiyi gezebilirsin yanında caminin hanlar var eşyalar satılıyor oraya bakabilirsin mısır çarsısı gibi çok ucuz ve çok güzel kıyafetler var. Tarihi yerler çok ben oralara gittim hep. Kaleler hanlar var hep tostları çok meşhur. Cumalıkızıga uğramalısın mutlaka o biraz daha girişte ama muhteşem bir yer tarihi evler var. Panaroma müzesine gidebilirsin. O taraflarda da tarihi eser camiler çok. 
(11,507 puan) tarafından
İnegölde de mutlaka İnegöl köfte tavsiye ederim muhteşem bir lezzet canım
tarafından
Panaroma kapalı şuanda  geçenlerde eşimin yanına uğramıştım açık mı diye sordum kapalı dedi
(11,507 puan) tarafından
O kadarını bilmiyorum canım ben geçen sene kasımda girmiştim. Olabilir
(975 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım verdiğin bilgiler için ❤️
(11,507 puan) tarafından
Rica ederim iyi gezmeler;))))
0 oy
(975 puan) tarafından
Kızlar hepinize çok teşekkür ederim ❤️ çok güzel bilgiler verdiniz, çok sağolun 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 125 göst.
8 Haziran 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Tugce12. (580 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 175 göst.
23 Haziran 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Yv (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 102 göst.
11 Ağustos 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde irmikmoms (437 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 139 göst.
7 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Heliin6561 (80 puan) tarafından soruldu

377,734 soru

11,305,399 cevap

34,731 kullanıcı

...