0 oy
335 göst.
Diğer kategorisinde (2,355 puan) tarafından
Kızlar sezeryndn yerim de de afedersnz kıllar var Ay da yapsam bisey olur mu korkuyorum 3 ay oldu doğum yapalı 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende iki bucuk ay oldum dogum yapali epilasyon makinesiyle aliyorum ben biraz zor oldu acidi ama aldim
(2,355 puan) tarafından
Agda degmednzmi
tarafından
Normalde agdayla aliyom ilk sonra kalan falan olursa oyle mskinayla aliyom ameliyat yerinide acir die makineyle aldim bi skinti olmadi ama
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canim ben o zanlarda agda yapiyirdum fakay sezeryan yerini jiletle aldim . Korktum cekimce zarari olur diye. Bi sene sonra da normale dondum
(185 puan) tarafından
2 ay oldu benimde açılma olur mu acaba dikiş yerinde
tarafından
Kuz biraz daha sabret orayi sadece jiletle al bastirmadan yada hmagdayla cok az az cek hani yapistirip cekme
(2,355 puan) tarafından
Bende açılma olursa diye korkuyorum jilet daha kötü yarayı açmaz mi
tarafından
Kuzum bastirmadan yapcn. Ustunden soyle
(185 puan) tarafından
En iyisi oraya hiç dokunmamak :)) ben çok korkuyorum birşey olur diye
tarafından
Kuzum bi uc ay falan dokunma bisey olmaz
0 oy
(112 puan) tarafından
Ben ağda yaptırıyorum tam sezaryen yerime o kadar iyi oluyor ki orası sürekli kaşınıyor zaten çekince insan rahatlıyor :) birşey olmaz yani yapın
(2,355 puan) tarafından
Bende yaptıracağım yarın oraya degdirmiyordum 3 ay oldu sen kaç aylıkken yaptrdin evet kaşınıyor doktora da öyle gitmek istemyrm agda dan çekince yirtilirsa diye korkuyorm
(112 puan) tarafından
40 ım çıkınca gittim hemen. Hiçbir sıkıntı olmadı ben gittiğimde hala ameliyat yerim uyuşuktu hissetmiyordum ki size 3 ay olmuş içiniz rahat yaptırın bence
(185 puan) tarafından
İyi cesaret sizdekide
(112 puan) tarafından
Valla açıkçası hiç aklıma bile gelmedi ağdanın sıkıntı olacağı ki kapanmış yara sonuçta birşey olmaz. Çok önemli yapılmaması gereken birşey olsaydı zaten doktor uyarırdı
0 oy
(1,064 puan) tarafından
Ben cimbizla aldm tek tek uyusuk oldugu icin acimiyorda 
(2,355 puan) tarafından
Ya ağda yapınca dikişlerim açılırsa diye korkuyorum bende cımbız ile deneyim doktora gtcemde
(1,064 puan) tarafından
Ben sezeryandan 2 hafta sonra agda uaptm yavas yavas
0 oy
(2,448 puan) tarafından
2 aylıkken korka korka yaptırdım ben ama öyle acımadı . Herhangi bir açılma da olmadı.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 148 göst.
6 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde fatmagulll. (626 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 260 göst.
13 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 71 göst.
5 Ocak 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Esra1212 (255 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 190 göst.
29 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Elizan ikra (22 puan) tarafından soruldu

377,298 soru

11,291,178 cevap

34,706 kullanıcı