0 oy
822 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Ben rüyamda inliyorum :ermm::D:D

17 Cevaplar

+1 oy
(2,840 puan) tarafından

Biri yanimda ayaklarini corpsiz bi sekilde birbirine sürtersee o an acayipp tepkili olabiliyorum elleride dahil buna :) birde devamli yanimda nemlendirici krem tasirim her suya elledigimde mutlaka surmem lazim huylanirim yoksaa birde corapsiz yatamam ne kadar sicak olursa olsun :) gerci hepsine soyle bi baktigimda birbiriyle baglantili<3

(2,840 puan) tarafından
Bende oyle bittiginde sinirden napcagimi bilemiyorum yuz losyonu filan varsa onu suruyorum ellerime huy iste 1 litre krem yetmiyo bi ay dusun
(224 puan) tarafından
Ben çeşit çeşit alıyorm valla her çantamda var
(2,840 puan) tarafından
Disari giderken yanimda tasiyorum bende :)
(12,840 puan) tarafından
Sen ben misin :) eğer ellerimi kuruladıktan sonra krem sürmezsem ellerim kapanıyor zor açıyorum bende çorapla uyurum çıplak ayak yere asla basamam :)
(2,840 puan) tarafından
Bende aynen oyleyim iste kiz bu nasil huydur bilmem ama en sinir oldugum huylarimdan biri
-Reklam-
+1 oy
(344 puan) tarafından
Uyurken dişlerimi gıcırdatırım 
0 oy
tarafından

Abdest aldiğimda  ellerimi yıkadığımda yada bulaşık yıkadıktan sonra hemen elimi mutlaka silerim. Yaş kalması beni rahatsız ediyor. Yemek yaparkende öyleyim. Mesela salata yapacaksam marulu yıkar elimi siler diğer malzemeyi yıkarım. :D

(581 puan) tarafından
Genellikle aynı kelimeleri kullanicaktim ki benim aynı biri çıktı :) nefret ediyorum o islakliktan,
tarafından
Aynen rahatsız edici bi durum :) bi tek kendim böyleyim sanıyordum :)) yanımda havluyla dolanırım sürekli
(581 puan) tarafından
Ay aynı ben belime bi bez bağlıyorum hep anında silmem lazım yoksa pis gibi hissediyorum :)
tarafından
Aynen aynen Allah yardımcımız olsun:)( elimde havlu yoksa elimdeki işi bırakır gider havlu çıkarırım.
(581 puan) tarafından
:) ay kaybolan ikizimi sensin sanırım
tarafından
Sevindim tek olmadığıma:Ddddd
0 oy
tarafından
Mesela biriyle konuşurken .başka biyerden ilgimi dağıtcak bı ses olursa yada bi hareket olursa çok ufakta olsa , karşımdainin ne dediğini anlayamıyorum direkman kafam o sese gidiyo ve sinirden catliyorum.o sesi çıkaran bı insansa bağırıp çağırıyorum susmasi için.
(1,327 puan) tarafından
Bir lafi iki kere demekten nefret ederim meyve sebze sirkeli suda yikamayınca huylaniyorum birde yatarken asla ayaklarim acik yatamam bunada sankı biri eliycek gibi geliyor gecede lavobaya giderken yatagın altina bakar öyle kalkarım ilginç daha büssürü huyum var :)
tarafından
Bende ayağın açıkta yatamam.kucuukmen kuzenler saçma sapan hikayeler anlatırlardı çocukluktan huy kaldı:)mesela elim yatağın dışında da yatamam uzatamam ordan sanki biri beni tutup aşağı çekecek gibi hissederim:)
(1,327 puan) tarafından
Ya ben de teyzemde kaldigimda yanimda biri olmamasi na ragmen ayaklarima ve ellerime dokunmuşlardi ogun bügün hala aynı asla yataktan ne el ne ayak çıkaramam :)
0 oy
tarafından

İlginç huyum yoktur pek de çok tikim vardır ya bazen çekilmez oluyr mesela biri konuşurken yanında biri kaş göz gülümseme gibi ima yaparsa ağzının ortasına çakasım gelir hiç hoşlanmam biriyle konuşurken başka şeyle ilgilenmesine ayar olurum sürekli Bn ben diyene tiksinti duyarım :D şapırdatmak yüksek ses kahkaha yada konuşmadan nefret ederim birde dolmuşta metroda kulalıklık takıp sesi son ses açan tipler varya hiç takmasa daha iyi olur herkes duyar ifrit olurum bu kadarcık hahahah :D

0 oy
tarafından
Aşırı uykusuz isem, ( ki bu aşırı uykusuzluk hali doğumdan sonra oldu) namazımda bile sacmalayabiliyorum. Bildiğiniz delilik hali oluşuyor bende. Mesela, aşırı uykusuz olduğum bir zamanda sabah namazına zor bela kalkmıştım. Binbir güçle o namazı kıldım. En son duamı ederken : " Allah'ım yakında seçimler var" diye bir cümle kurdum. En son o cümleyi, " Allah'ım saçmalıyorum, sen halimi bilirsin" diyerek kapattım. :) Bir defasında da yine dua ederken " Allah'ım sen kardeslerimin kusuruna bakma" dedigimi hatırlıyorum. Kim bilir daha neler saçmaladım. :)
(806 puan) tarafından
Yaaaa ahahah :D çok güldüm bu cevabiniza :))
tarafından
Dur bak bi tane daha anlatayım madem güldün:)) Bir keresinde ben garip, yine çok yorgun bir şekilde uyuyorum. Eşim beni dürtüp uyandırmaya çalışıyordu bir soru sormak için. . Yarı baygın gözlerimi açtım ve direkt kurduğum cümle şu: Chp mi, Mhp mi? :)) Eşim kahkahayı basarak Mhp ulan! dedi. Sonrasında ise, ne oluyor bana ya demeye kalmadan tekrar bayılıp kaldım. :))
(806 puan) tarafından
Yaaaa :))) baya kafayı bozmussunuz partilerle valla :D
tarafından
Aynen yaa... Partiler ile bayağı bayağı bulmuşum kafayı. O dönem seçim vardı. Haberlerden, sohbetlerden bilinçaltım hep partiler ile dolmuş taşmış yeminle:))
(806 puan) tarafından
:)) :)) :)) :))
0 oy
(531 puan) tarafından
Surekli gulen insanlara sinir oluyorm ve cevrem de bu tarz insanlar dan cok var nasilsin derken bile guluyolar
0 oy
tarafından

Hiç bir zaman için yüzümu yikamam :D

tarafından
Pis mikrop :)) evin bereketini kaçıracan :))
tarafından
Sevmiyorum ama sürekli yüzümü silerim :)
tarafından
Kız evin bereketi kaçar sabah yüzümü yıkamadan hayatta mutfağa girmem çocuğunu da öyle alıştırma sakın :))
tarafından
Ha yok babası o konuda iyi :)
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Trip atan insandan küslükten nefret ederim sırf bu yuzden 1. Sınıfta sıra arkadasımın kafasını ısırmısım :)  hala oyleyım esim bazen trıp atar duzelene kadar onu deli ederim onun da hosuna gııduyor tabı 
0 oy
(452 puan) tarafından
Pantolon veya alt pijamayla katiyen uyuyamam sanki bacaklarımda pire dolaşıyor gibi hissediyorum rahatsız ediyor beni. 
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Ben uyur gezerim;( gercekten bu nasil bir illetmis daha dün gece yastigimi alip oturma odasının yerine yattim eşim pesime geldi uyandırdı. Daha beteri de var 6 aylik hamileyken karsi komsuya gecenin 4 de gitmişligim var o gun bugündür esim kapiyi kilitleyip amahtari aliyor yatarken sabah ise giderkende arkadan kilitliyor ben uyaninca aciyorum.
tarafından
Ayy o ablamda da vardı babam kapıyı kilitleyip anahtari kaldirirdi . Çok kez kolumuzda damar yolu arayıp iğne yapt. Hala devam ediyor. Simdi  eniştem ugrasiyor☺
(5,938 puan) tarafından
Ahahahaha ya igne ile damar yolu maceram yok ama fenaymış ablaninda.yani annemler de uyuyamazdı simdi yazik eşim uyuyamiyor
0 oy
(6,750 puan) tarafından
Çorapla uyuyan insanları hiç sevmem birde banyodan çıkınca ıslak ayaklarla yerlere basmaktan nefret ederim zıplaya zıplaya giderim
tarafından
Fadime Kaya sen ile ben temizlik manyağı olmuşuz bence. Ne yazdıysan aynı tikler bende de var. Hele o çorap tüyleri yok mu minnak minnak. Hele eşimin kılı tüyü yok mu yataktaki çarşafın üzerinde. Hele lamba anahtarlarının üzerinde, dolaplarda el parmak izleri yok mu. Hele o ayakkabılıktaki ayakkabılardan birisi yamukk konulsun oraya. Biktim yeminle. Annemdeyim şu an. Dün eşim eve gitti ben yokken. Acaba bir yeri dağıttı mi diye içim içimi yiyor şu an. :/
(6,750 puan) tarafından
Ha ha haa ayy valla aynıları bendede var ben annemlerdeyim evde 5 kişiyiz 3 erkek var oo küçük tüyler sağ sola atılan çamaşırlar bulaşık toplandıktan sonra çıkan bardaklar falan sinirlerimi bozuyor annem diyor artık bi otur diye ama yok ben illa tek tek topluyorum ben bazen ağlıyodum daa bana sen delimizin diyolar
tarafından
Ben de öyle ağladığım oldu. Ya da sürekli dağıtan biri varsa o gün mutsuz oluyorum motivem düşüyor. Sen dua et bebek olunca evini temiz tutmaya. Valla ilk zamanlar yapamadığım çok oldu. Hayatta bu kadar pis olmadım dedim o derece.
(6,750 puan) tarafından
Hmm ben annemlerde kalcam canım Ozmn iyice kafayı yerim sanirim annem ise gidiyo elini biseye süremez erkekler evde olcak okul kapncak  vay halime benim çok huyluyum
tarafından
Bi süre sonra insan yıpranıyor canım boşver bebeginle ilgilen
0 oy
(350 puan) tarafından
Benimde düzen huyum var ya her yer düzenli olucak emziriyorum koltuğun krlenti ters dönmüş emzirmeyi bırakıp koltuk krlenti düzeltiyorum sinir oluyorum kendime ama yapmadan duramiyorum sonra çamaşır asarken düzensiz asmissam eğer karşıdan bakarım hop topla bastan as bide dudaklarimi yerim kanar ama açısını hic hissetmem bide birisi yanımda yemek yerken ağzını saplatirsa istahim kaçar asla yiyemem 
0 oy
(3,151 puan) tarafından

Balkon teline çamaşır asarken hep sağ taraftan başlarım sola doğru sonra 2. Sıra için yine sağ başa gelirim ve 3. Içın de aynı şekilde her sırayı sağdan sola giderek asarım :D Bide dışardan geldiğim an direkt yatak odasına gidip üstümü çıkarırım asla evde öyle dolaşmam giyinik halde rahat edemiyorum hemen üstüne tişört eşofman vs geçiririm sonra soluklanirim :D

0 oy
(1,254 puan) tarafından
Kesinlikle kalin giymeyi sevmem bogulurum resmen bir sozu iki kere demeye nefret ederim daha bir suru  var:)
0 oy
tarafından
Ne olursa olsn herhangi bisy veya kimsenin ayagma degdiginde cok kotu huylanirim 
0 oy
(3,695 puan) tarafından

Benim biraz fazla galiba ama birkaçını sayayım. Nedendir bilmem tirnak keserken  sağ yuzuk parmağımdan başlarım :) asla iki yanımda da biri ya da bir sey  varken uyuyamam bj yanim hep bos kalacak. Yemek hazırlarken sogan kabugunu filan eviyenin icine asla atamam hep tezgahın ustune bi kap alırım ki kaynanam da öğrendi onu artik o da öylr yapıyo :)birisiyle konusurken göz teması çok önemli  gözüme bakmayınca deli olurum esimle bu yuzden tartıştık  bile bi kere ama hala yapıyo :) uykum geldiği zaman ellerimi yıkar öyle yatarım :D

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 285 göst.
15 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 293 göst.
0 oy
5 cevap 120 göst.
24 Ocak 2024 Diğer kategorisinde kara merve (354 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 157 göst.
13 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ercaneymen (357 puan) tarafından soruldu