0 oy
923 göst.
Diğer kategorisinde (193 puan) tarafından
Kızlar 2. Gebelik ilkini geçen sene pırtlatım bunuda 99 gün sonra çıkarcam. Hala 55 kiloyum eşim hıldır hıldır Hayriye olmamı istiyor. Löpür löpür etçiklerim olsun istiyorum bende. Ama bir türlü alamadım bildiğiniz deri kemik gibiyim bugün bir kadınla tanıştım 6 aylık hamileyim dedim kadın şok oldu resmen. Kisacasi ne yapmam lazım 

21 Cevaplar

+1 oy
(7,098 puan) tarafından

Ye bacim sabah ye ogle ye ikindi ye akssm ye gece ye yatarken yeee yeeeee dur bacimmm ye devir kicini yat hareket etme cok :D

(193 puan) tarafından
Kanka öyle diyorsun da benim ev kalabalık konak gibi ne giren belli ne çıkan belli ben yesem de kilo alamıyorum otu falan var mı bunun
(7,098 puan) tarafından
Anammm bacim.onlarin pesinden kosmaktandir o evdekileri yollayiverin o zaman :D
(193 puan) tarafından
Kanka nereye yollayım adamlar eve çivi çakmış benim başıma kaldılar resmen
(7,098 puan) tarafından
Valla kocana de knk bunlari yollamazsan ben nahhh kilo alirim onlarin pesinde kosmaktan helak oluyom de :D
-Reklam-
0 oy
(913 puan) tarafından
Napıcan eti. Manken gibisin işte. MaşAllah. Eşin de bulmuş beyenmiyo. Millet bu sıcakta etli garının yanında kucağında pişiyo))
tarafından
Ula Allah seni manyak karı
(913 puan) tarafından
Hahahahah :D napiim ya 1.62 boyunda 58kiloyum 3aydır doğum yaptım. Benimki biraz da ver diyo. Bunun adamı etlen butlan diyo. Sanki kurbanlık koç besliyo))) şaka bi yana et sağlığa zarar. Ne kadar zayıfsan o kadar sağlıklısın demektir
(913 puan) tarafından
Burdakilerde sanki intikam alır gibi ye ye çok ye yazmışlar))))) ona çok güldüm)))) hamur fln ye yazmışlar yok bi de insan ye))))
tarafından
Ya ekmeğin içine makarna koy yazmış ahshsgahajaja deliii karılar
(161 puan) tarafından
Benim görümcem ekmeğin arasına tulumba tatlısı lokma kabak tatlısı koyup yiyor alamiyor 53 kilo 2 çocuğu var
0 oy
tarafından

Napican kiloyu ya he almak istiyorsan hamurlu yemekler ye sürekli ye iç yat:D

(193 puan) tarafından
Kuzum yesem de alamıyorum sorun orda ciddiyim yiyorum ama almıyorum
0 oy
(489 puan) tarafından
Ahaha ben anlatıma.bayildim :D 

Eşine beni.boyle sev seveceksen diririm parçasını şöyle :d

Bende hamileyim ama kilo almayım dikkat edeyim.sadece çocuk alsın derdindeyim :d
(193 puan) tarafından
Kız benim çocuğun kilosu iyi ama sorun bende
(489 puan) tarafından
Benim eşimde çok zayıf yemek seçer begenmedigi yemeği yemez yerse de yaşamak adına azıcık bir şey yer bende ona hep kilo al diyorum almiyo yani al deneyle ver demeyle olacak şeyler değil sen tıka basa yicen bizde öğünleri azaltcaz bu belli de uygulamak zor :d
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Ben vereyim 5 kilo fazlalığım var 

Yemek yiyemiyor musun ye sürekli 
(193 puan) tarafından
Yiyorum kuzum ama kilo alamıyorum
(5,436 puan) tarafından
Bence kilon gayet iyi cnm kilo alsan vercem diye uğraşcn emin ol
0 oy
(544 puan) tarafından
Bende şuan o kilodayım  ve 9 aylık hamileyim kilomdan memnunum ne verip nede almak istiyorum esim de ayni benim gibi düşünüyor. Eger almak istiyorsan üğünlerini çoğaltacaksin
(193 puan) tarafından
Gelde anlat işte beni görsen kız gibiyim adam da balık etli istiyor
0 oy
(4,918 puan) tarafından

hildir hildir hayriye 

lopur lopur huriye :D

ekmeğin arasına ekmek koy makarna koy pilav koy ye :D
(193 puan) tarafından
Löpür löpür ben❤️
0 oy
tarafından
Aynı benim gibisin ama ben 45 kiloyum kilo alamıyorum kızımın peşinden koşacağım diye bakiyim ilacı felan varmı düşünüyorum bı yanfan bı yandan ilaç zararlı diyorum bakicam duruma doğum kontrol hapı aldirr dediler o da fayda etmedi şimdi ameliyat oldum serum aldırır diyolar bakiam
(193 puan) tarafından
Yok kız aldırmaz ben sırf onun için 3 gün serum yedim 3 er kilo
0 oy
tarafından
O eşini git bir salla böyle halı çırpar gibi miilet zayıflamak için baygınlık geçiriyor ne kilo alması 55 kilo olmak duası enter:) 
0 oy
tarafından

Tahin pekmeze ekmek batırıp yiyorsun gece yatmadan önce, cebinde hep yerfıstığı falan olsun:)aslinda bana takilsan hergun bir kilo alablrsn

tarafından
Ohaa tahinpekmek kilomu yapıyor kız :D süt yapar diye çok yerim. Hele bu ara kilo aldım biraz o May gat :@
tarafından
Oo yapmaz mı özellikle tahin kilo yapar susamdan dolayı, ben öyle kilo almıştım tabi normal kilodan obeze evrilmistm:))
0 oy
(22,071 puan) tarafından
Kiz bende 55dim 54e dustum kilo alayım derken git gide zayifliyom:D 
0 oy
(10,426 puan) tarafından

Ah cnm benden sana vereyim biraz Napacan kız lop lop eti bırak lopsuz ol en iyisi inan bana :P:D

0 oy
tarafından

Kız o değilde 1.ci pirtlattim. İkinciyi 99.gun sonra cikaracam ne nasıl konuşma oyle. İyiki cinsellikle ilgili soru sormuyon korktum şuan ahahahhaa:D

0 oy
tarafından

Balina çorbası iç balina gibi ol kız hahaa şaka şaka 

0 oy
(1,175 puan) tarafından
Bence li5lo hic iyi bişidegil 55de normalbnce. Ben 53 kiloyla hamile kaldım 72oldum smdi cocugum 5 aylık.ezirmryi bifirince hrmen kilo vericem olmuyo boyle inanın kilotasımakcok zor agırlastırıyoseni. Kıyafet giyerken o oluyor bu olmuyor zayıflığın gzünü sevim
0 oy
tarafından
Allaaahim bana boyle dertler verrr yaRabbimm nolursun. 
0 oy
(291 puan) tarafından

Pırtladim mi :D vala ben yeni evliyken nasıl zayıftım anlatamam şimdi 56 oldum ya midem durmuyor benim ben ekmek içi çok yerim ama çok yeme dikkat et yine

0 oy
tarafından
Ben vereyim bacım bir 10 kilo :D 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Hiç bşy yapma elin böyle sevsin
0 oy
(11,507 puan) tarafından
Bebe büskivisi ye sütle canım kilo alırsın

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 367 göst.
13 Aralık 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Omerelifaslan2803 (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 212 göst.
22 Mart 2021 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (890 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 354 göst.
22 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 276 göst.
9 Aralık 2021 Diğer kategorisinde prensbioglum (244 puan) tarafından soruldu

377,939 soru

11,312,500 cevap

34,745 kullanıcı