0 oy
1,126 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Bu adamı bi türlü iki kişi uyumaya alıştıramadım. Kızlar sürekli yorgani çekiyor bacağının arasına alıyor ne kendi üstünü örtüyor ne bana izin veriyor bu sefer ikinci bi yorgan getiriyorum onuda aynısını yaptı şimdi. Zaten uyuyamıyorum deli uyuyor. Bacağıyla karnıma vuracak diye diken üstündeyim. Ayrı yatmama da izin vermiyor napacam bilmiyorum hiç. Kaçtı tüm uykularım.:angry:

19 Cevaplar

+1 oy
(333 puan) tarafından
Aynı sorunu yaşıyoruz canım ama benim ki bir de deli yatıyor geceleri dayak yiyorum resmen daha birde uyur gezer gece kalkıp evden gider birşey olur diye ödüm kopuyor gece kalkmış kapıyı açmış koşarak gittim ne yapıyor sun dedim ekmek almış mı diye baktım diyor ne ekmeği bu saatte dedim çok korkuyorum bütün kapıları kilitliyorum yatak odası nin anahtarı ni da saklayacam da birşey olur diye saklamiyorum yinede 
tarafından
Yani oda tehlikeli. Bizimkinde o yokda konuşur geceleri :Dd
-Reklam-
+1 oy
(6,137 puan) tarafından
Yapıştır bitane yeter artık diye
tarafından
Sonunda o var sanırım :Ddd kalkmış bu iki yorgan ne diyo bemde ikisini de bacağının altına aldın diyorum saydın sövdün ellam sende diyo biliyo da kızdığımı:Ddd
+1 oy
(594 puan) tarafından
Bizde de tam tersi canım. O bana kızıyor. Ben bacagımın arasına alıyorum diye :) üstünden çekiyomuşum yorganı :)))
tarafından
Ben de yaptım da hemen uyandırdı. Ben kıyamıyorum ama uyandırmak lazımmış o bana kıyıyor valla
0 oy
(2,849 puan) tarafından
Ayyyy ne zordur simdi senin icin ya
tarafından
Ayy hiç sorma valla sabahın köründe yatakta oturuyorum kendisi de 11 buçukta işe gidiyor. Sadece o işe gidince rahat uyuyorum.
(2,849 puan) tarafından
Hmm kotu ya insan hamimeyken zor uyuyo zaten
0 oy
(545 puan) tarafından

Ay sorma evlendigimin ilk zamanlari bizimde oyleydi farkinda oomuo tamam ama usuorum.ben ayol :)) bide kuvvetliki cekemiodum geriye :) careyi ikinci ortude buldum hatta bazen onu cekiodu durte durte uyandirip geri aliodum benim o die :D sende durt kuzum baska turlu usursun valla

(2,047 puan) tarafından
Kız ne güldüm :) aynı ben diğer tarafına dönerken yorgana dolanarak dönüyo nasıl beceriyor bilmiyorum zorla uyandırıp alıyorum altından yorganı :)
(545 puan) tarafından
:))) alem bu adamlar yeminle  aynen valla nasil yapio oyle donerken dolanmayi ben istesemde yapamam :D
(2,047 puan) tarafından
Bende yaa daralmıyo da içinde tulum gibi :D
tarafından
Farkına varmıyor ki kaldırdım bu ne 2 tane yorgan böyle diyo ikisi de altında tabi :)))(
(2,047 puan) tarafından
Sizinki daha fenaymış 2 tane yorgan :))
tarafından
He valla hava sıcak olunca rahatlıyorum :))
0 oy
(386 puan) tarafından

Ya çok komiksin canım gülerek okudum benim eşimde aynı yazık uykuda neyaptıklarını bilmiyorlar benimkide konuşur uykusunda bide anlatırım güleriz beraber. Ama gerçekten derin uyku çok tehlikeli ya aman diyim bebek doğunca ortanızda yatırmayın :D

tarafından
Yook Allah korusun bana yer bırakmıyor ki bebeğe bıraksın dibine kadar giriyor pozisyonda değiştiremiyprum dönemiyom yatakta :Ddd
(386 puan) tarafından
Aynen aynen canım yaa yatağı ortalıyor benimkide bide elini başının altına koyuyor dirseğini her sabah boynuma dayanmış bi şekilde hissediyorum acıyla uyanıyorum :Dd
tarafından
Hepsi aynı demekki :Ddd
0 oy
tarafından
Yastık koy aranıza benim eşim çarpa çarpa alıştı göbeğime
tarafından
Valla artık öle yapacam mecbur yoksa dizlerini katladıkça dirseği karnıma geliyor
0 oy
(1,949 puan) tarafından
Deli yatmaya malesef bişey engel olamıyor 
tarafından
2 yıl olacak alışamadı daha maalesef ben yattığım yerde kalırım bizimki döner
(1,949 puan) tarafından
Bizde de tam tersi
0 oy
tarafından
Benim esimde öyle ya bi de bigun bi uyandım kafası kafamın üstünde köşe de kıvrılmış yatıyorum zaten oraya da göz dikmiş ben de sinirden bağırmistim gece gece
tarafından
Bizimkide öyle dibime kadar giriyor yer de vermiyor. :Dd
0 oy
(3,695 puan) tarafından

Ay benim esim de oyle ya yanında muhakkak bi yastık olmalı. Hatta yastık olmasına ragmen yorganı da çeker en son düzgün yat diye durtüklerim de öyle bırakır. Hamileyken de diken üstünde yatardı degerim filan diye Allahtan benim cok büyük karnım yoktu :)

tarafından
Benim de büyük karnım yokda korkuyor insan eşime karşı dönüp gönül rahatlığıyla uyuyamam hiç
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Kizim o sorun bizdede var ancak kavga ediyoruz sabaha kadar simdi kac gundu gece nobetde oluyo aha dedimki rahat uyurum simdide bana uyku yok uyuyamiyorum(((
tarafından
Demi alışınca yerleri de belli oluyor. Olsa bi dert olmasa bin dert
(1,254 puan) tarafından
Evet valla:))
0 oy
tarafından

Benimki öyle yaptı yaptı o yaptıkça ben uykusunu boldum yetmedi tekmeyi bastım kıçına yumruğu vurdim sırtına vallahi çünkü bi ara  bana uykusunda dizini vurdu karnım burnnumdayken  var gücüyle hemde ya . Şimdi usulil usul uyuyor  yatağın diğer ucunda korkuyorumbi gün duscek :Dsende vur kız ne oluyor derse  zikkimin koku oluyor bi yeter artık deyiver :D

tarafından
Vuruyum hatırlamıyormuş gibi yapıyım uykumda vurdum sansın :Dddd
0 oy
(224 puan) tarafından
Benimkide öyleydii ama ben ondan üste çıktım ben yorganı çektim yatağın coğunda ben yattım onu sıkıştırdım başka bi yorgan getirmek istedi onada izin vermedim hayır ikimizde tek yorganla sarıla sarıla yatıcaz diye diye alıştrdm şimdi sarılmadan asla yatamayız 
tarafından
Bizde sarılmadan uyumuyoruz da hafif kendindeyken bi uyudu mu savaş veriyor yorganlarla
0 oy
(9,652 puan) tarafından
Ben kendim icin soyle bir cozum buldum yorganin bir kismini altima sıkistiriyorum ve çekemiyor:) oldu ki uyku arasında gene kaldırdıysam yorganı bacak arasından çekip alıyorum yerine başka yastık koyuyorum:D
tarafından
Yok anam ben çekip alamıyorum bi ucu bacağının arasında bi ucu kafasının altında nasıl rahat ediyor bu adam hiç bilmiyorum
0 oy
(250 puan) tarafından

Bnm de eşim öyleydi ilk zamanlar bende ya uyandirirdim yada diğer tarafına geçer zorla kucağına girerdim nasıl ki o rahat vermiyirsa bende ona rahat verdim sonra huyunu terk etti bn üstümü acardim o kalkıp örter şimdi de :D

tarafından
Bizimki düzelecek gibi değil hadi hayırlısı :Dd
0 oy
tarafından
Bizde 2 yorgan kullanıyoruz canım benim eşimde kocaman yorganı bacağının arasına koyuyor birazına sarılıyor vurma huyu yok ama yine de arkamı dönüyorum karnıma vurur falan diye 2 yorgan olunca zaten yatakta pek fazla hareket edecek yer kalmıyor :))  
0 oy
(806 puan) tarafından

Aynısı bende de var cnm malesef üstüne de horlamasi:( bende ikinci yorgan da buldum çareyi 

0 oy
(6,675 puan) tarafından

Yine sen iyisin benim oglanda bizle yatiyor kaliyorum ikisinin arasindaa kacacak yerinde kalmiyor:angry:

0 oy
tarafından
Hiç sorma canım ya bende ilk evlendiğimde öyle bi sorunumuz vardı yorgan olmadan yatamiyor illaki yorganı bacak arası yapacak yazın bile yorgan olacak üzerimde ağır bir şey olacak unutamıyorum yoksa diyor ama neyseki çok şükür alıştırdım onu allem ettim kullem ettim vazgecirttim o huyundan. Ama zaman lazım tabi vazgeçmesi için başka türlü uyumaya alışması için canım:))

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 177 göst.
8 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 533 göst.
17 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 568 göst.
14 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 616 göst.