0 oy
562 göst.
Diğer kategorisinde (291 puan) tarafından
Selamun aleykum hanımlar ben aranizda yeniyim size bir sorum olacak. Başına gelen varmı bilmiyorum. Neyse uzatmadan konuya geceyim. Benim adetim çok düzensiz bekarkenden beridir böyleyim geçen gördüğüm adet8m bitti ertesi gün ovulasyon testinde yumurtlama gördüm. Ama sadece bir tane kalmıştı. Neyse o gün le birlikte üç gün ard arda değerlendirdik. Sonraları hep iki güne bir değerlendirdik. Normalde benim adetim çok çok şiddetli sancılı geçer. Adetime 6 gün varken çok şiddetli agrım oldu baya doğum sancısı gibi oldu. Sonra bir kahve leke geldi  akşamı ağrı kesildi başka da olmadı zaten sonra adetim 1 gün geçti belli belirsiz çizgi çıktı 2. Gunu kan veridm vajinal muayene yaptı damarların  kalınlaşmış biraz dedi neyse kan verdim sonuç 2> cıktı ve doktir adet söktürücü ilaç yazdı. Ama ben işkillendim çünkü hiç 0 'ın üstünde çıkmadı neyse eve geldim ama ilacı kullanmadım. Şimdi 16 gündür geciktim agrım yok sancim yok yumurtlamadan beridir akintim var beyaz. Yoğun değil ama geliyor yani sürekli. Arkadaşlar enfeksiyon olabilir dedi ama onda yanma kaşıntı olur diye biliyordum. Fakat bende yok öyle bisey. Neyse kayinvalidemlere gittim orda bi nene var böyle gebelik oldu mu bilir. Gobegimin eşi çıkmıştı karnım gurulduyor diye gittim ama şans eseri o tarafa da baktıdedi üstüne gördünmu ben dedim yok sonra dedi damarların çok kalınlaşmış diklenmis hamile kalacaksın dedi ne zaman olur Allah bilir ama kalacaksın dedi. Neyse 1 hafta geçti o kadın dediğini  üstünden ve daha test mest yapmadım. Tek belirtilerim akıntı durdugum uzandığım yerde sanki beşikte sallaniyorum ve midem ara ara bulanıyor. Istahim arttı ve baş edemiyorum göğüslerim önceki adetinde de büyümüştü ama şimdi etrafı da büyüdü sizce yukselmismidir ve sizce bu belirtiler hamilelik mi . Sorumu cevaplayıp beni aydinlatirsaniz çok sevinirim

5 Cevaplar

0 oy
(81 puan) tarafından
Kesin hamilesiniz bi test yapın bence yine bende buna benzerdi 
(291 puan) tarafından
Insan birkaç kez negatif görünce korkuyor ama yarın test yapacağım dua eder misiniz
(81 puan) tarafından
Tabiki de Allah gönlüne göre hayırlı sağlıklı bir evlat nasip etsin inşallah paylaşırsınız burda :)
Birde normalden daha fazla sinirli misiniz mesela bu ara bende öyle olmuştu
(291 puan) tarafından
Normalde sınırlı bir yapıya sahibim ama şimdi uysalım nedense sakinim bu aralar. Neyse maşallah diyim  :))
(81 puan) tarafından
Valla var gibi hadi inşallah :)
(291 puan) tarafından
Hayırlısı olsun insallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence test yap yarin hemen burdan kim nasil anlasin hamile olup olmadihini test al hemen 1 gunde bile hcg degeri cok yukseliyor 16 gun gecmis seninki ama doktorun dedigi gibi enfeksiyonda olabilir
(291 puan) tarafından
Doktor enfeksiyon var demedi arkadaşlar olabilir demişti yarın yapacağım sadece bilmek istediğim bu belirtileri yasayan oldumu. Onu bilmek istedim  cevabınız için teşekkür ederim ♡
0 oy
(125 puan) tarafından
Canım belirti var gibi inşallab hamilesin bende düzensizdim ama hamile kaldım 6 aylık bebeğimi kaybettim ve 4 yıl oldu çocuğum yok rabbim sabada banada en kısa zamanda hamilelik verain hayırlı sapa sağlam evlat nasip etsin inşallah
(125 puan) tarafından
Aynen hayırlısı
(291 puan) tarafından
Inşallah yarın hamileyim diye bir post acmak nasip olur
(125 puan) tarafından
Amin inşallah canım inşallah valah canı gönülden istedim ve dua ettim
(291 puan) tarafından
Amin seneye inşallah bebekli oluruz. Ve isteyen herkes
(125 puan) tarafından
Aminnn inşallah canım inşallahhh
0 oy
(2,744 puan) tarafından
Pko mu var cnm 

Duzensiz olduğu için adetin gelene kadar günlerini değerlendirmen lazm biliyorsn dgl mi yumrtla testi hemen o gün yumurtlayacgni göstermez ins hamilesin ama burda yüksek bi ihtimal de görüyorum hadi hayırlısı olsn
(291 puan) tarafından
Pco var denilmişti ama doktor degistirdim sonraki yok dedi
0 oy
(10,184 puan) tarafından
Test yap gülüm çıkar zaten varsa
(291 puan) tarafından
Bugün yapacam insallah

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 223 göst.
10 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Ikraa (47 puan) tarafından soruldu
0 oy