0 oy
132 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (492 puan) tarafından
Hamile kalmadan önce 68 kilo filandim tamdı sanırım şimdi 90 olmuş hiç fark etmedim dedim en fazla 76 filan olmuşum takmadim 90 olduğumu görünce deli oldum şimdi hamileyim normal dir düşünüyorum oyle zayıf biri deyilim iri uzun boylu biriyim beli etmiyor insanlar karnin nerde diyor doğumdan sonra diyet yapacam diyorum eşim sutun gider yapamasin filan sahada alırsın diyor süt veriyorum diye 90 kiloda kalacak deyilim ki sinirimi bozuyor sut versem diyet yapsam ne olur ki sutum azalır mi bize sadece 4 gün kalmış bide 

4 Cevaplar

0 oy
(6,965 puan) tarafından
Dogum yaptiktan sonra emin ol gidiyo kilo benim bi 6 kilo fazlaligim var emziriyorum diyet te yapmadim sutum falan azalir die bol su bol hareket
-Reklam-
0 oy
(1,268 puan) tarafından
Evet canim dogumdan sonra gidiyo ben 62 kiloyla hamile kaldim simdi 74dum bende diyet yapmayi dusunuyordum ama soyluyorlarki en az 3 kilo bebek olacakmis suyunda var daha sonra cift filan hem birazda sisiz anliycagin kilolarimiz dusecek sonrada emziricez bol bol su ic dogumdan sonrada oyle yap sutun olacak
0 oy
(2,930 puan) tarafından
Canım o insandan insana değişiyor. Hiçbir şey yapmadan veredebilirsin uğraşıp gitmeyedebilir. Sen sadece emzirme döneminde diyet yapma ama suyu ihmal etme bi de sakin şekerli şeyler tüketme, ekmek yeme bol su iç onun dışında diyet sütünü azaltır.
0 oy
(3,093 puan) tarafından

Walla o yok hastaneden çıkarken bilmem kaç kilo verirsin yok ikk aylarda hepsi gidiyor martavallari beni yaktı:)

Genetik le alakal i bir durum ilk kızımda doğumdan 15 gün sorna tartıldım doğuma giderken ki kolondaydım süt yeterli gelmedi mama ile büyüdü bütün kilolar benimle yaşadı 

Ikıncı de zaten kilolu olduğum için 5 kilo aldım doğumda o 5 kilo gitti sonra süt yok diye ye dediler o 5 kiloyu geri aldım süt yine gelmedi fizyoloji bir sorun oldugu u gördük çünkü ne  şu ne yeşillik nr bulgur ne bal kaymak tereyağı hiç birşey süt getirmedi yine mama verdim 2 aylıkken perhiz e başladım 12 kilo verdim halende devam ediyorum ben genetik yönden şanslı olanlardan değilim malesef keşke sadece anne sütü verebilseydim en çok ona üzüldüm 

(455 puan) tarafından
Bendede aynı senin gibi oldu cnm sütüm kesildi emzirirken kilo verir gibi olmuştum ama sütüm azalınca artması hiç herşey yedim suyu pek fazla içemiyorm yapım gereği, sonunda sütüm iyice kesildi bense aldığım kilolarla kaldım.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 62 göst.
9 saat önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anneyim anne (372 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 55 göst.
25 Nisan 2021 Aile kategorisinde Lale_e (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 251 göst.
4 Şubat 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Anneyim anne (372 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 67 göst.
14 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

202,458 soru

5,299,818 cevap

15,693 kullanıcı

...