0 oy
116 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (455 puan) tarafından
Hanımlar soğuk algınlığına bi tavsiye vermek istiyorum..

Daha bir ay önce geniz akıntısıyla başladı ve sonrasında grip olmuştum, yaklaşık 15 günde zor atlatmıştım, ne şurup ne ilaç doğru düzgün fayda etmemişti.

Dün değil önceki gün yine geniz akıntısı başladı ve dün tüm gün ölü gibi yattım sürekli başım dönüyor, burnum akıyor ve boğazım ağrıyordu.

Neyse fazla uzatmadan söyliyim soğuk algınlığına en iyi gelen şey akşam uyku öncesi yiyebildiğiniz kdr c vitamini yiyin sonrada dayanabildiğiniz sıcaklıkta uzun bi duş alın özelliklede sırt ve boyun kısmınıza tutun sıcak suyu sonrada hemen yatıp uyuyun, ertesi güne sadece hafif bi kırıklık kalıyor.

Ben dün çok kötüydüm akşam öyle yaptım bu sabah ayaklandım çok şükür sadece hafif öksürük ve hafif bi burnum akıyor ama rahatsız edecek şekilde değil.  İnşallah işinize yarar bi tavsiye olmuştur :)

1 cevap

0 oy
(4,327 puan) tarafından
Bende bir haftadır böyleyim boğazım ağrıyor öksürüyorum kaç gündür geçmiyor canım geceleri uyuyamıyorum resmen nefes alamıyorum tatlım teşekkür ederim tavsiyen için kuzum geçmiş olsun bu arada canım benim 
(455 puan) tarafından
Çok sağol cnm sanada geçmiş olsun yardımcı olabildiysem ne mutlu bana, 10 aylık oğlum var bide altını değiştirip karnını doyurmak dışında doğru düzgün ilgilenemedim bile dün ayağa kalktığım an başım dönüyordu ve sanki başımın tam üstünde bişey varmış gibi başım omuzlarıma ağır geliyodu, allahtan oğlumda sanki hasta olduğumu anlamış gibi hiç huysuzluk etmedi
(4,327 puan) tarafından
Maşallah ona kuzum ben 28 haftalık hamileyim ilaç falan da içemiyorum doktorum da ilaç vermedi zaten tatlım sağol teşekkür ederim tatlım Allah razı olsun canım benim
(455 puan) tarafından
İnşallah faydasını görürsün cnm
(4,327 puan) tarafından
Inşallah kuzum inşallah canım
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 48 göst.
18 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde haticee (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 39 göst.
0 oy
5 cevap 97 göst.
27 Aralık 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 38 göst.
28 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ozlemiray (476 puan) tarafından soruldu

203,705 soru

5,344,150 cevap

16,137 kullanıcı

...